מתעניין בבגרות או בפסיכומטרי?
השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם!

שם מלא: * טלפון: *
סגור
דף הבית >> אודות >> לחמן בתקשורת

לחמן בתקשורת

במשך השנים זכתה לחמן לחשיפה רחבה בכלי התקשורת בזכות מצויינותה בתחום ההכנה לפסיכומטרי, השלמת בגרויות ושיפורן. בעמוד שלפניכם ריכזנו עבורכם כתבות עדכניות אודות לחמן כפי שהופיעו בעיתונים השונים בישראל.

MAKO, יוני 2013, פתרון בחינת הבגרות בהיסטוריה א'

לא צריך לחכות לעיתון של מחר: הצעת פתרון הבגרות בהיסטוריה א' מצוות המורים של ביה"ס "לחמן בגרות ופסיכומטרי" ממתינה לכם כבר עכשיו. מיוחד לגולשי חדשות 2 באינטרנט.

לקריאת הכתבה

מעריב, ינואר 2012, במטרה להעלות את הקב"א: קורסי הכנה גם לקראת צו ראשון

מכוני ההכנה לפסיכומטרי יכינו את התלמידים לצו הראשון: שוק חדש שנפתח לאחרונה מציע לתלמידי כיתה י"א לשפר את הקב"א (קבוצת איכות) הצבאית. לחמן תתחיל לשווק בבתי הספר השונים קורס הכנה ייעודי לקראת צו ראשון שיכלול בעיקר את המרכיבים הפסיכוטכניים, אולם גם מרכיבים נוספים, כמו הראיון האישי.
 

the marker, דצמבר 2011, איך להציל את מדעי הרוח?

זה לא סוד שבימינו מירב המוחות מכוונים עצמם לכיוון למידת מקצועות מדעים , כימיה והנדסה כאשר הם זונחים מקצועות רוח כגון ספרות, פילוסופיה ולימודי תרבויות שונות. גברת יעל הר אבן – מנכל"ית קבוצת קידום מציעה מהפך בתכני הלימודים במוסדות ההשכלה הגבוהה. הר אבן מציעה שילוב של שני התחומים, כלומר, אנשים הלומדים את מקצועות ההנדסה ישלבו במסלול לימודיהם גם תכנים הקשורים למקצועות הרוח וכך בעצם יהפכו לאנשים שלמים יותר לדבריה. לאונרדו דה וינצ'י כך היא טוענת, הוא אדם רם מעלה ששילב בין שני התחומים וחסרים אנשים שמנסים לחכות את דרכו המופלאה וחבל.

גל"צ און ליין, נובמבר 2011, בגלל תקלה: אין פסיכומטרי

הכתבה עוסקת בתסכול הנבחנים שניגשו למבחן הפסיכומטרי ולא קיבלו את ציונם בעקבות נפילת האתר של המרכז הארצי לבחינות והערכה. מיכאל סגל, מנהל ההדרכה ב"קידום", מספר כי הוא מקבל מאות תלונות מתלמידיו וטוען כי מדובר במחדל.
לקריאת הכתבה

NRG מעריב, אוגוסט 2011, קונים דעת: שוק ההכנה לבחינות משגשג

שוק ההכנה לבגרות ולפסיכומטרי בעידן הדיגיטלי קופץ מדרגה בלימוד בעזרת כיתות מקוונות ביו-טיוב ואפליקציית לימודים בפייסבוק. קבוצת קידום השיקה את "קידום דיגיטל‭,"‬ שהיא זירת תרגול דיגיטלית לבחינה הפסיכומטרית. נוסף לכך, הקבוצה משתמשת ברשתות החברתיות, לצורך אינטראקציה ישירה עם מדריכי הפסיכומטרי שעונים על שאלות תלמידים באופן שוטף. יש סרטוני הדרכה המעניקים ייעוץ והכוונה, ערוץ מיוחד שהוקם ביו-טיוב עם חומרים מיוחדים לבחינה ואפליקציה חדשנית וחינמית לתרגול פרקי הפסיכומטרי הפועלת במכשירי הסמארטפון ומאפשרת לתרגל את הבחינה מכל מקום בלי הכרטיסיות של אוצר המילים.
לקריאת הכתבה

ynet, יולי 2011, מורים יעבדו גם בחופש: "אין לנו זמן לפינוקים"

המאמר הבא סוקר את החופש הגדול של המורים, שלא כמו הילדים העסוקים בפנאי ובילויים, אלא עובדים בעבודות שונות ומגוונות על מנת להשלים את הזמן החופשי וגם לצורך השלמת הכנסה. לדוגמא: גל, מורה לאזרחות וגאוגרפיה בבית ספר של "לחמן", מנצל את חופשת הקיץ להדרכת טיולים קבוצתיים באירופה הקלאסית.
לקריאת הכתבה

ynet, יולי 2011, מהפך בשיקלול הבגרויות

על פי החלטת ועד ראשי האוניברסיטאות תשתנה שיטת הבונוסים בשקלול ציוני בחינות הבגרות ותתמקד בשמונה מקצועות הליב"ה: מתמטיקה, אנגלית, פיזיקה, כימיה, ביולוגיה, היסטוריה, ספרות ותנ"ך. תלמידים הנבחנים בבגרות ברמה של חמש יחידות באחד ממקצועות הליבה ייזכו לבונוס של 25 נקודות ונבחנים בבגרות של ארבע יחידות יקבלו תוספת של 15 נקודות. במקביל, ייפסקו או יוקטנו הבונוסים שניתנו על ציוני הבגרות בעשרות מגמות הלימוד בארבע וחמש יחידות. תוספת הבונוס תינתן רק מציון 60 ומעלה במבחן הבגרות. ההחלטה החדשה תיכנס לתוקף רק בעוד שנתיים.
לקריאת הכתבה

ynet, מאי 2011, מבצע מתמטיקה: מדיטציות ויוגה לפני הבגרות

איתן שניידר, רכז מתמטיקה בבית הספר לבגרות "לחמן", כותב אודות הלחץ שהתלמידים חווים לקראת מבחני הבגרות במתמטיקה וכיצד בלחמן עוזרים להם להתמודד ברגעים הקשים . בנוסף, הכתבה מתארת את הנסיון של מערכת החינוך להתמודד עם התקלות בטוהר הבחינות משנה שעברה ע"י כללים מחמירים שאימצה השנה במסגרות החינוך השונות.
לקריאת הכתבה

ישראל היום, מאי 2011, הפעם החשבון היה פשוט

דנה גל נצר, מנהלת תחום הבגרות בלחמן, מדווחת כי הבגרות במתמטיקה השנה היתה הוגנת מלבד חלק מסוים שהיה מעט קשה יותר, הרמה של הבחינה היתה קלה השנה במיוחד בהשוואה לרמתה אשתקד.
לקריאת הכתבה

ישראל היום, מאי 2011, לראשונה בישראל- בגרות במתמטיקה בלי מיקוד

לראשונה מזה עשור החליט משרד החינוך להנהיג רפורמה ולבטל את המיקוד למבחן הבגרות המתמטיקה. נופר קפון, סמנכ"ל החטיבה האקדמית של קבוצת קידום, מנמק מדוע השמטת המיקוד לבחינת הבגרות במתמטיקה השנה שינה את חוקי המשחק בתהליך הלמידה לבגרות המדוברת ביותר. 
לקריאת הכתבה

aerius saft link aerius

רוצה לקבל המלצה
לקורס שהכי מתאים לך?

שם מלא: *
טלפון: *
אני מאשר קבלת הצעות והטבות בטלפון או SMS

או השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם:

שם מלא: *
טלפון: *
תחום:
אני מאשר קבלת הצעות והטבות
בטלפון או SMS

מבזקי בגרות ופסיכומטרי

בניית אתרים tmgroup