מתעניין בבגרות או בפסיכומטרי?
השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם!

שם מלא: * טלפון: *
סגור
דף הבית >> תכנון לימודים לתואר ראשון >> מבחנים ובחינות קבלה

מבחנים ובחינות קבלה

האם אפשר להתקבל לתואר ראשון בלי פסיכומטרי? כמה צריך במבחן אמי"ר בשביל להוציא פטור באנגלית? מהם מבחני הקבלה ללימודי אנגלית? מהם מבחני הקבלה למי שרוצה ללמוד רפואה? מה השינויים שנעשו בבחינות בעקבות הרפורמה בחינוך? 

אם אתם רוצים ללמוד לימודים אקדאמיים באחד מהמוסדות להשכלה גבוהה, או אפילו לימודי הסמכה למגוון מקצועות אחרים, אתם צריכים לעבור בחינות שונות ומגוות,בהתאם לדרישות של כל מוסד ומקצוע. חשוב להבין מה ההבדל בין כל הבחינות השונות, כיצד הכי נכון להתכונן אליהם, מה המשמעות של הציונים השונים ואיך מתקבלים ללימודים גבוהים באוניברסיטה גם ללא פסיכומטרי.

למרות שאנחנו אולי לא אוהבים לעשות מבחנים, חשוב שנבין כי מדובר בדרישה גורפת ומחייבת כשמדובר בקבלה לתואר ראשון ולימודים אקדמאיים. גורפת משמע שמדובר בדרישה זהה מכולם - כל מי שרוצה להתקבל ללימודים אקדמאיים חייב לעמוד בדרישות סף מסוימות (שמשתנות בין מוסד למוסד). מחייבת משמע שמדובר בדרישה שלא ניתן לוותר עליה, למעט במקרים חריגים. הבחינות לרוב הן מקור לבלבול רב וחרדה אצל רבים, אבל הן לא צריכות להיות כאלו. עם מספיק מידע והבנה על התהליך שאתם הולכים לעבור לקראת הקבלה לתואר או ללימודים תוכלו להתמודד בהצלחה עם הלחץ והספקות שעולות באופן טבעי.

בדיוק בשביל זה, אנחנו בחברת לחמן, ריכזנו עבורכם במדור זה את כל המאמרים שתצטרכו לקרוא בשביל לדעת מה עושים בשביל להתקבל לרפואה, לימודי הנדסה, איזו בגרות צריך להשלים וכמה צריך להוציא בפסיכומטרי מי שרוצה להתקבל למשפטים. אנחנו מזמינים אותכם לדפדף בין העמודים הבאים לקרוא את כל המדיע הרלוונטי והחשוב למי שרוצה להתקבל ללימודים אקדמיים, לימודי תואר ראשון וכיצד משפיעה הרפורמה בחינוך על כל התהליך.

רוצה לקבל המלצה
לקורס שהכי מתאים לך?

שם מלא: *
טלפון: *
אני מאשר קבלת הצעות והטבות בטלפון או SMS

או השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם:

שם מלא: *
טלפון: *
תחום:
אני מאשר קבלת הצעות והטבות
בטלפון או SMS

מבזקי בגרות ופסיכומטרי

בניית אתרים tmgroup