מתעניין בבגרות או בפסיכומטרי?
השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם!

שם מלא: * טלפון: *
סגור

לימודים לפסיכומטרי

כיום, השוק העולמי בכלל, והישראלי בפרט, הפך למוצף בכוח עבודה איכותי ומשכיל, אשר מודע היטב לזכויותיו ובהתאם דורש שכר הולם ותנאי העסקה הוגנים. לכן, המעסיקים דורשים יותר מבעבר והתחרות היא עזה, ויש ליצור פערים משמעותיים כבר בתחילת הקריירה. לשם כך, יש להירשם ללימודים אקדמיים כלשהם, וחשוב לבחור את התחום בו מרגישים הכי נינוחים. בשביל להתקבל למוסד אקדמי מוביל, בתחום הנחשק ביותר, יש לעבור בחינת פסיכומטרי.

מדוע יש צורך בלימודים לפסיכומטרי?

בחינת הפסיכומטרי הינה בחינה המודדת באופן סטטיסטי את סיכוייו של מועמד להתקבל ללימודים ולעבור אותם בהצלחה בשנה הראשונה. הבחינה מחולקת לשלושה פרקים: כמותי, מילוי ואנגלית. ישנה כדקה למענה לכל שאלה, וחלק מהשאלות הינן ברמת קושי של 5 יחידות בגרות. בחינת הפסיכומטרי אינה פשוטה לרוב הנרשמים אליה, ולכן לימודים לפסיכומטרי מעלים את הסיכוי בקבלת ציון גבוה בעשרות אחוזים. לימודים לפסיכומטרי אפשריים בלימוד עצמי, אך מומלץ ללמוד במסגרת כלשהי, היות ואופי המבחן אינו מטיב עם למידה אוטודידקטית.

בנוסף, לימודים לפסיכומטרי מצריכים זמן והשקעה מרובה, ולכן לא מומלץ לעבוד או ללמוד תוך כדי הקורס. במידה וצריך לעשות השלמת בגרויות או מכינות, בנוסף לפסיכומטרי, עדיף לדחות את ההשלמות לאחר הבחינה, שכן אופן החשיבה המהיר ומעט טריקי שמלמדים במהלך הקורס, מתנגש עם צורת פתירת המבחנים הארוכה ומבוססת בבגרויות.

לסיכום, לימודים לפסיכמוטרי אורכים כשלושה חודשים, במהלכם מכירים את כל השיטות למענה מהיר על השאלות שמופיעות בבחינה. לאחר הבחינה, הנבחן צריך להמתין כחודש עד לקבלת התשובות. לאחר קבלת הציון, לא ניתן לערער על התוצאה שכן המרכז הארצי לבחינות והערכה, אשר אחראי על ביצוע הבחינה, אינו גמיש ואינו מקל על הנבחנים. לימודים לפסיכומטרי יגבירו את סיכוייו של הנבחן לעבור את הבחינה על הצד הטוב ביותר, וימנעו תקלות ובירורים מיותרים בהמשך הדרך

רוצה לקבל המלצה
לקורס שהכי מתאים לך?

שם מלא: *
טלפון: *
אני מאשר קבלת הצעות והטבות בטלפון או SMS

או השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם:

שם מלא: *
טלפון: *
תחום:
אני מאשר קבלת הצעות והטבות
בטלפון או SMS

מבזקי בגרות ופסיכומטרי

בניית אתרים tmgroup