מתעניין בבגרות או בפסיכומטרי?
השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם!

שם מלא: * טלפון: *
סגור
דף הבית >> תכנון לימודים לתואר ראשון >> לקראת לימודים אקדמאיים

לקראת לימודים אקדמאיים

איפה ללמוד? כמה זה עולה? מה עושים אם צריך גם לעבוד תוך כדי התואר? מהם תנאי הקבלה במוסדות השונים? מהם המוסדות המובילים בכל תחום? איזה עבודה תמצאו בסוף התואר? מה המקצועות הנחשבים? האם יש ללימוד באוניברסיטה ייתרון על פני הלימודים במכללה? 

החלטתם שאתם רוצים להתקבל לתואר ראשון במכללה או אוניברסיטה? מזל טוב! אתם עומדים להתחיל פרק משמועתי ומעניין בחייכם, שכולל המון שאלות, תהיות ומחשבות ובעיקר החלטות. יש המון אפשרויות שעומדות בפניכם כרגע, כשאתם עוד בתחילת התהליך שישפיעה על העתיד הקריירה שלכם. לכן חשוב שתקבלו כמה שיותר מידע ותקראו כמה שיותר על כל האפשרויות שמעיינות אותכם ורלוונטיות עבורכם. 

לא לשכוח את המטרה

אל תשכחו שהלימודים נועדו להקנות לכם ידע וכלים להתמודד עם העולם בסיום התואר. אתם הולכים להשקיע את השנים הבאות שלכם ברכישת השכלה גבוהה ומקצוע לעתיד. לכן חשוב שלא תשכחו מה המטרה שלכם בלימודים האלו - האם אתם לומדים רק בשביל לצבור ידע ולהנות מהתהליך או שאתם מכוונים מטרה לצאת עם מקצוע ביד. 

המטרה שתציבו לעצכמם כעת עשויה עוד להשתנות בעתיד, ובהחלט יש סיכוי שבסוף התואר תחליטו לשנות תחום או אפילו אחרי שנת הלימודים הראשונה, כפי שרבים עושים. גם אם תשנו את דעתכם בעתיד, זה אל צריך להשפיע על ההחלטה שלכם כעת ולכן חשוב שתסמנו לעצמכם מטרה ברורה - מה אתם רוצים להפיק מלימודי התואר הראשון, בשביל מה אתם הולכים ללמוד? אם תדעו לענות על השאלה הזאת תוכלו להצב לעצמכם יעד ותוכנית איך להגיע למטרה שלכם, מבלי לבזבז זמן או לטעות בבחירות שלכם.

כדי לעזור לכם להתמודד עם כל השאלות הללו והספקות, ריכזנו עבורכם מספר מאמרים שיעשו לכם סדר בבלאגן, כדי שתקבלו את כל המידע שאתם צריכים בשביל לקבל את ההחלטה הנכונה עבורכם. בעמודים הבאים תוכל לקרוא על דרישות הקבלה של המוסדות השונים, איזה מקצועות הכי מבוקשים ומה מומלץ לעשות כדי להתקבל לשם. 

aerius saft link aerius

רוצה לקבל המלצה
לקורס שהכי מתאים לך?

שם מלא: *
טלפון: *
אני מאשר קבלת הצעות והטבות בטלפון או SMS

או השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם:

שם מלא: *
טלפון: *
תחום:
אני מאשר קבלת הצעות והטבות
בטלפון או SMS

מבזקי בגרות ופסיכומטרי

בניית אתרים tmgroup