מתעניין בבגרות או בפסיכומטרי?
השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם!

שם מלא: * טלפון: *
סגור

לימודי אנגלית לתואר ראשון

לימודי אנגלית לתואר ראשון

לימודי תואר ראשון מהווים אבן דרך בסיסית עבור השתלבות בשוק העבודה המקצועי, וכמובן לפיתוח קריירה והתקדמות אישית וכלכלית. על כן, אין מנוס מהגעה לשערי האקדמיה לקראת 3 או 4 שנים מאתגרות וגם מעניינות מאוד. יחד עם זאת, חשוב להבין כי המגמה הגלובאלית מהווה חלק אינטגראלי מההשכלה הגבוהה, וזאת עוד לפני שנכנסה רשת האינטרנט לזירה. לכן, חלק בלתי מבוטל מחומרי הלימוד כתוב בשפה המקובלת והנפוצה, כלומר אנגלית, ומכאן ששליטה בה הינה תנאי בסיסי להצלחה. יתרה מכך, ידיעת האנגלית ברמה מספקת מהווה דרישת קבלה ברורה מצד המוסדות האקדמיים השונים. אם אתם חשים כמו רבים אחרים ששליטתכם אינה מספקת, חשוב שתדעו שבהחלט קיימים קורסים עבור לימודי אנגלית לתואר ראשון.

מדוע האנגלית כה חשובה באקדמיה

הפעילות המדעית אינה נעצרת בגבולותיה של מדינה זו אחרת, ולמעשה המדע מבוסס על שיתוף פעולה בין חוקרים, תיאורטיקנים ומוסדות. הדבר מתבטא בגישה נרחבת למאמרים, תזות, ספרים ומחקרים, ומאחר שהאנגלית היא השפה השלטת בעולם זה מרביתם כתובים בה. אגב, הדבר נכון לגבי כלל המקצועות, החל מהמדעים המדויקים, ועד לפסיכולוגיה, עבודה סוציאלית, ספרות ואומנות. כלומר, אם חשבתם שתוכלו להשתחל לפינה נוחה בעברית בלבד, כדאי שתחשבו שוב. למעשה, המוסדות האקדמיים דואגים לכך על ידי הצבת תנאי קבלה ברורים לידיעת האנגלית, וזאת באמצעות פרק האנגלית של מבחן הפסיכומטרי או מבחנים ייעודיים כמו אמיר או אמירם. התוצאות שתשיגו בבחינות הללו יקבעו ראשית אם תוכלו בכלל להתקבל לאקדמיה, ולאחר מכן אם תצטרכו לגשת לקורסי השלמה וחיזוק באנגלית במהלך השנים הקרובות. יחד עם זאת, מי ששולט היטב בשפה והשתתף בקורסי לימודי אנגלית לתואר ראשון, יכול בהחלט להשיג פטור מקורסי ההשלמה.

מה לומדים בקורסי אנגלית

חשוב לדעת שקיימות מספר אפשרויות עבור לימודי אנגלית לתואר ראשון. לדוגמא, ישנם קורסים המכינים את הסטודנטים לעתיד באופן כללי, ומשפרים את הידע, את המונחים ואת אוצר המילים של כל משתתף. זאת, ברמה גבוהה יחסית ותוך התמקדות בפן האקדמי הנדרש. בנוסף, קיימים קורסים רבים שמכינים את תלמידיהם לקראת מבחני אמיר או אמירם, וגם לקראת פרק האנגלית בפסיכומטרי. במהלכם נעשית עבודה ממוקדת על אוצר המילים והשאלות הרלבנטיות לבחינות, ומוצגות דרכי פתרון והתמודדות יעילות. קורסים אלו מומלצים במיוחד למי שחושש כי ידיעותיו אינן מספיקות על מנת להתקבל לאקדמיה, או רוצה להקפיץ את הרמה על מנת להקטין את מספר קורסי ההשלמה להם יידרש.

aerius saft link aerius

רוצה לקבל המלצה
לקורס שהכי מתאים לך?

שם מלא: *
טלפון: *
אני מאשר קבלת הצעות והטבות בטלפון או SMS

או השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם:

שם מלא: *
טלפון: *
תחום:
אני מאשר קבלת הצעות והטבות
בטלפון או SMS

מבזקי בגרות ופסיכומטרי

בניית אתרים tmgroup