מתעניין בבגרות או בפסיכומטרי?
השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם!

שם מלא: * טלפון: *
סגור
דף הבית >> תכנון לימודים לתואר ראשון >> תואר ראשון - כל המידע

תואר ראשון - כל המידע

אילו הקלות מקבלים משרתי מילואים בתקופת המבחנים מה לומדים בבית הספר לניהול או בפקולטה למדעי הטבע? מה ההבדל בין הפקולטה למדעי החברה ולמדעי הרוח? מה זה אומר תואר ראשון משולב וממה הוא שונה מתואר ראשון כפול? B.A או B.Sc? המון שאלות שיכולות לגרום לבלבול לא קטן...

אז עברתם בהצלחה את כל בחינות הקבלה הנדרשות ועמדת בתנאי הסף ללימודים אקדמאיים. אפילו בחרתם את המכללה או האוניברסיטה שבה אתם רוצים ללמוד וכעת אתם מתלבטים בין תואר ראשון משולב, חד-חוגי או כפול. בדיוק בשביל זה ריכזנו עבורכם כמה מאמרים שיעזרו לכם לקבל קצת יותר מידע ולהרכיב תמונה מלאה יותר על לימודי התואר הראשון.

התואר הראשון מזמן נהפך לסטנדרט חובה בקבלה לעבודה ובתחילת דרכו של כל אחד בשוק העבודה או בבניית הקריירה. האוניברסיטאות והמכללות הרבות בארץ מציעות מגוון רחב של תוכניות לימודי לתואר ראשון מהם אפשר לבחור. למרות המגוון הרחב של תארים ושל מוסדות, לכולם דבר אחד במשותף - וזהו אישור המל"ג (המועצה ללימודים גבוהים). כל תוכניות הלימוד והמוסדות האקדמאיים בישראל כפופים לאישורה ופיקוחה של המועצה ללימודים גבוהים, והיא זו שגם מתקצבת את האוניברסיטאות. 

בחלק זה תוכלו לקרוא על הפקולטות השונות, משך הלימודים לתואר ראשון בכל אחת מהם, מהם חומרי הלימוד וכדומה. המאמרים כאן עוסקים בלימודי התואר עצמם, מה לומדים בהם, מה המצופה מהסטודנטים ומהם החובות והזכויות של כל סטודנט במהלך הלימודים. דפדפו בקטגוריה על מנת לקרוא על הפקולטה או התואר שבו אתם מתעניינים.

רוצה לקבל המלצה
לקורס שהכי מתאים לך?

שם מלא: *
טלפון: *
אני מאשר קבלת הצעות והטבות בטלפון או SMS

או השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם:

שם מלא: *
טלפון: *
תחום:
אני מאשר קבלת הצעות והטבות
בטלפון או SMS

מבזקי בגרות ופסיכומטרי

בניית אתרים tmgroup