מתעניין בבגרות או בפסיכומטרי?
השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם!

שם מלא: * טלפון: *
סגור

לימודי ניהול

ביה"ס לניהול מאגד תחתיו את כל לימודי הניהול, ולרוב גם לימודי חשבונאות. מדובר במגוון מסלולים לתואר ראשון ולתארים מתקדמים העוסקים בהכשרת מנהלים ורואי חשבון לתפקידים שונים במשק, עבור המגזר הפרטי והציבורי כאחד. לימודים אלו מתאימים לאנשים בעלי חשיבה לוגית וכושר מנהיגות, הרוצים להשתלב במשרות בכירות במשק.

אפשרויות לימוד בביה"ס לניהול

לימודי ניהול שמוצעים לרוב מסגרת דו-חוגית מהווים למעשה תחום רחב היקף, הנדרש בכל ענפי המשק השונים. על כן, מוסדות אקדמיים רבים מאפשרים לשלב תחום זה עם תחום נוסף בו התלמיד מעוניין להתמחות. שילובים אלו כוללים בין היתר ניהול וכלכלה, חשבונאות, מימון, שיווק, משפטים וחינוך. כמו כן, אפשר לשלב לימודי ניהול עם מדעי המדינה, תיירות, פסיכולוגיה, תקשורת, משאבי אנוש, ניהול מערכות בריאות, וניהול של מערכות מידע.

תנאי קבלה לביה"ס לניהול

לימודי ניהול הינם מסלולים מבוקשים, ולרוב תנאי הקבלה אליהם גבוהים. תנאים אלו כוללים מבחן פסיכומטרי, בגרות מלאה, ובגרות מורחבת במתמטיקה ובאנגלית. כמו כן, חלק מהמוסדות דורשים מעבר של ראיונות אישיים ומבחני קבלה בינלאומיים.

תכניות לימודים בביה"ס לניהול

תוכניות הלימוד בבית הספר לניהול משתרעות על פני קשת רחבה של נושאים ותחומים, בעיקר ממדעי החברה ומדעי ההתנהגות, ומשתנות ממסלול למסלול. התכנים כוללים בין היתר תהליכים ומבנים ארגוניים, וכלים מעשיים לעבודה בתחום הניהול או החשבונאות. בתחום הניהול נועדה ההכשרה לספק לסטודנטים כלים לקבלת החלטות, הובלת מיזמים ותהליכים ארגוניים, ניהול ומנהיגות, והיכרות רחבה עם הצד המשפטי של עבודת הניהול כגון דיני חברות וזכויות עובדים. הלימודים משלבים גישות תיאורטיות ביחד עם שיטות עבודה ומחקר שונות, במטרה לספק לבוגר גישות חשיבה וכלים פרקטיים לעבודה בתחומי הניהול.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי ביה"ס לניהול

בוגרי התואר בניהול יכולים להשתלב בעבודות ניהול רבות ושונות במגזר הפרטי והציבורי כאחד. זאת, במשרות מגוונות כמנהלי מחלקה או כראשי צוותים, בין היתר עבור חברות, ארגונים, גופים ממשלתיים ועמותות. בנוסף לכך, הבוגרים יכולים לבחור להמשיך את לימודיהם לתואר שני ולהעמיק את ידיעותיהם והסמכתם. יחד עם זאת, חשוב לדעת כי בוגרי התואר בחשבונאות נדרשים לגשת לבחינות הלשכה על מנת לקבל הסמכה לעבודה בתחומם. 

רוצה לקבל המלצה
לקורס שהכי מתאים לך?

שם מלא: *
טלפון: *
אני מאשר קבלת הצעות והטבות בטלפון או SMS

או השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם:

שם מלא: *
טלפון: *
תחום:
אני מאשר קבלת הצעות והטבות
בטלפון או SMS

מבזקי בגרות ופסיכומטרי

בניית אתרים tmgroup