מתעניין בבגרות או בפסיכומטרי?
השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם!

שם מלא: * טלפון: *
סגור

לימודי שוק ההון

שוק העבודה הדינאמי משתנה בתדירות ועם השנים נוצרות הזדמנויות תעסוקה חדשות ומכניסות. כיום יש דרישה הולכת וגוברת לבוגרי לימודי שוק ההון אשר רוכשים במהלך לימודיהם השכלה נרחבת בתחום ומתנסים מעשית במסחר בשוק ההון ובניתוח דוחות כספיים. לימודי שוק ההון מיועדים לכל אחד ואחת המעוניינים להשתלב בשוק העבודה, כשכירים בבתי השקעות מובילים, בארגונים גדולים במשק הישראלי, וכן למשקיעים בראשית דרכם המעוניינים לנהל את תיק ההשקעות שלהם באופן אישי.

קורסים מקצועיים בתחומי מסחר ושוק ההון

צעירים רבים מתלבטים בין לימודים באחד ממוסדות ההשכלה הגבוהה ללימודים מקצועיים. לימודים אקדמיים מעניקים עומק וידע רב אך יש שאינם עומדים בתנאי הסף על מנת להתקבל לאוניברסיטה או למכללה. כמו כן, היעדר תעודת בגרות, פסיכומטרי ופתרונות מימון אינם מאפשרים לכל אחד ללמוד במוסדות האקדמיים. יש המעדיפים לרכוש מקצוע במהירות ולא להשקיע שלוש, ארבע או יותר שנים עד לקבל התואר שאינו מבטיח תעסוקה. בנוסף, קורסים מקצועיים מאפשרים לעבוד במשך שעות היום ולשלב לימודים בשעות אחה"צ או הערב. במציאות של היום חשוב כי כל אדם ירכוש גם קורס מקצועי המאפשר לו להשתלב בעבודות נוספות, לעיתים כהכנסה נוספת, וקורסים בשוק ההון פותחים צוהר לעולם המרתק שמציע שלל הזדמנויות להכנסה נוספת או עיקרית.

למי מתאימים לימודי שוק ההון?

לימודי שוק ההון מתאימים לכל אדם, צעיר או מבוגר, המעוניין לרכוש ידע בסיסי בהבנת שוק ההון ואפיקי המסחר השונים. ניתן לבחור קורס ניהול תיק השקעות אישי, קורס למסחר מעשי בשוק ההון וניתוח טכני, קורס לייעוץ וניהול תיקי השקעות, קורס לייעוץ ושיווק פנסיה וקורסים נוספים. יש לציין כי לכל קורס דרישות קבלה שונות, אורכי הקורסים משתנים בין מסלולי הלימוד ובקורסים מקצועיים עם הסמכה יש לעמוד בבחינות הרשות לניירות הערך על מנת לקבל רישיון בתחום הרלוונטי ללימודים.

כמו כן, ניתן להצטרף לקורסי העשרה בשוק ההון המיועדים לכל מי שמעוניין להתחיל את צעדיו הראשוניים בתחום המרתק או לעוסקים בתחום המעוניינים להרחיב את ידיעותיהם, להתפתח ולהתמקצע. קורסי העשרה קצרים נועדו לספק כלים יישומיים, ללמוד כיצד ניתן לבצע מסחר בבורסה בישראל ובבורסות העולם, להרחיב אופקים בתחום שוק ההון ולהבין כיצד לחזות מגמות בשוק.

קריטריונים לבחירת מוסד הלימודים

ניתן לבחור מסלול אקדמי של לימודי שוק ההון עם תואר ראשון או לבחור במסלול לימודים ללא תואר. לימודים לתואר ראשון כוללים ידע תיאורטי מקיף במגוון רחב של תחומים בעולם הפיננסי ובכלכלה. קורס לניהול ולייעוץ תיקי השקעות וקורסים ללימודי מסחר מעשי בשוק ההון הינם קצרים ותוך 10 מפגשים ניתן לרכוש את הידע הנדרש לעסוק בתחום. ניתן ללמוד מספר קורסים על מנת להעמיק את הידע ובכל פעם להתמקד בנושא אחר כמו- מסחר יומי, ניהול השקעות באג"ח, הערכת שווי חברות, מסחר בשווקים גלובליים, מסחר באופציות ועוד.

חשוב לדעת כי בתי השקעות מובילים בארץ פתחו לאורך השנים מכללות בהן ניתן ללמוד קורסים מקצועיים בשוק ההון, הקורסים מתאימים לכל אדם המעוניין להכיר את שוק ההון ולהתנסות בו. יש לציין כי במהלך הקורסים רוכשים ידע תיאורטי וניסיון מעשי והקורסים מונחים על ידי מיטב המרצים ואנשי המקצוע העוסקים באופן מעשי ויומיומי בשוק ההון.

מהות הלימודים

לימודי שוק ההון מיועדים לכל אדם המעוניין לרכוש ארגז כלים שימושי ומעשי כדי לנהל תיק השקעות או להשתלב כשכיר במוסדות פיננסיים כמו בנקים, בתי השקעות וגופים גדולים במשק הישראלי. הקורסים מתאימים למי שמעוניין בהסבה מקצועית, ברכישת מקצוע חדש, להרחבת אופקים וליצירת הזדמנויות תעסוקה חדשות והזדמנויות ליצירת מקור הכנסה נוסף, לעיתים ההופך לעיקרי.

aerius saft link aerius

רוצה לקבל המלצה
לקורס שהכי מתאים לך?

שם מלא: *
טלפון: *
אני מאשר קבלת הצעות והטבות בטלפון או SMS

או השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם:

שם מלא: *
טלפון: *
תחום:
אני מאשר קבלת הצעות והטבות
בטלפון או SMS

מבזקי בגרות ופסיכומטרי

בניית אתרים tmgroup