מתעניין בבגרות או בפסיכומטרי?
השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם!

שם מלא: * טלפון: *
סגור
דף הבית >> תכנון לימודים לתואר ראשון >> אחרי התואר >> לימודי המשך - כל מה שרציתם לדעת

לימודי המשך - כל מה שרציתם לדעת

בשנים האחרונות יותר ויותר מכללות, אוניברסיטאות ומסגרות לימודיות מובילות בארץ מציעות מסלול לימודי מיוחד, בדומה ללימודי תעודה, המהווה המשך ללימודים קודמים. לימודים אלה, המתמקדים בקשת רחבה מאד של תחומים, הם הזדמנות להעשיר את הידע, לפתח מיומנויות שונות ובעיקר גם לקבל כלים חשובים, שיכולים לעזור בהמשך, בין אם במסגרת מקום העבודה ובין אם כדי להתקבל למסגרת לימודית מתקדמת יותר.

מה כוללים, במסגרתם, לימודי ההמשך

לימודי המשך, המוצעים, כאמור על ידי לא מעט מסגרות לימודיות שונות בארץ, כוללים קורסי מבוא, קורסים מתקדמים וגם קורסים מעשיים, החושפים את המשתתפים בהם אל התחום הלימודי מהביטים שונים ומספקים להם ידע נרחב, שיוכל לעזור להם בהמשך. לימודי ההמשך מותאמים בהתאמה מלאה לצרכי השוק, ולוקחים בחשבון את כל השינויים שחלו בעת האחרונה בתחומי הטכנולוגיה ובתחומים נוספים. לימודים אלה, המתמקדים במגוון רחב מאוד של תחומים, מועברים על ידי מיטב המרצים, המתמחים בתחום הלימודי הנבחר ומביאים איתם ידע רב וגם לא מעט ניסיון. מדובר בלימודים קצרים יחסית המספקים מענה נקודתי, הן לאלה, המעוניינים להתקבל ללימודים גבוהים יותר, הן לאלה המעוניינים לרכוש ידע ומיומנויות שונות והן לאלה הנשלחים מטעם מקום עבודתם כדי לקבל הכשרה רלוונטית לתחום עיסוקם.

באילו תחומים מוצעים לימודי ההמשך

לימודי ההמשך מוצעים כאמור במגוון רחב מאוד של תחומים. ישנם לימודי המשך העוסקים בניהול כספים, ישנם לימודים בתחום האימון האישי, ישנם כאלה המתמקדים בפסיכותרפיה דינמית ואחרים מתמחים בניהול ובמנהיגות עסקית. מי שרוצה לקבל כלים בתחום הכספים, יכול לבחור בלימודי המשך מנהל כספים ומי שתחום המדע מעניין אותו, לימודי אקטואריה יכולים לעניין אותו. באופן כללי, מדובר בלימודים המתקיימים אחת לשבוע ונמשכים כשנה. בתום הלימודים מוענקת למסיימים תעודת סיום מטעמו של המוסד הלימודי שבו למדו, תעודה הנחשבת כמוכרת בשוק ועל ידי מוסדות לימוד אחרים בדרך כלל.

יתרונותיו של המסלול

ללימודי המשך יתרונות רבים. מעבר לכך שאינם נמשכים זמן רב, כמו לימודי תואר, למשל, הם מאפשרים לכל המתלבטים, לבוגרי מסלול לימודי אחר, לאלה שתוהים באיזה מקצוע לבחור או תוהים מהו התחום המתאים להם ביותר, להתנסות ולבחון זאת לעומק. לימודים אלה הם לימודים ממוקדים מאוד, לימודים ברמה גבוהה, המציעים למשתתפים בהם כלים חשובים, ובעיקר גם כלים פרקטיים מאוד. מכיוון שלרוב הם מתקיימים אחת לשבוע, אפשר לשלב אותם לצד עיסוקים אחרים, כמו עבודה למשל, וללא כל קושי. הם חושפים את המשתתפים אל תחומים מרתקים ומציעים תחום עיסוק מיוחד, שבו ניתן להשתלב בתום תקופת הלימוד. מי שרוצה לשנות את תחום העיסוק שלו, לבחור באפשרות של הסבה מקצועית, אך אין לו את ההכשרה המתאימה, יכול להצטרף למסלול של לימודי המשך, המציעים לו את כל זה ואף יותר מכך. כל זאת, בעזרת צוות מקצועי ומנוסה של מורים ובמסגרת תומכת, תורמת ומכילה.

רוצה לקבל המלצה
לקורס שהכי מתאים לך?

שם מלא: *
טלפון: *
אני מאשר קבלת הצעות והטבות בטלפון או SMS

או השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם:

שם מלא: *
טלפון: *
תחום:
אני מאשר קבלת הצעות והטבות
בטלפון או SMS

מבזקי בגרות ופסיכומטרי

בניית אתרים tmgroup