מתעניין בבגרות או בפסיכומטרי?
השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם!

שם מלא: * טלפון: *
סגור
דף הבית >> פסיכומטרי

פסיכומטרי

פסיכומטרי בלחמן

המבחן הפסיכומטרי משמש ככלי מיון לכניסה לאוניברסיטאות ולמוסדות להשכלה גבוהה. מטרתו העיקרית של המבחן היא לנבא את סיכויי ההצלחה של הנבחן בלימודים.  המבחן הפסיכומטרי הוא שלב חשוב שיש לעבור כדי להתקבל ללימודים. אין עוד בחינה בודדת שיש לה משקל רב כל כך לעתיד האקדמי שלכם: יותר מכל בחינות הבגרות!

מבחן פסיכומטרי סטנדרטי כולל שלושה נושאים: חשיבה כמותית, חשיבה מילולית ואנגלית. כדי להתקבל לחוגים המבוקשים במוסדות השונים, צריך ציון פסיכומטרי גבוה בנוסף לציוני הבגרות. נשמע מבהיל? אין צורך לדאוג. בעזרת השקעה ורצינות, יחד עם התמיכה והמסגרת של קורס פסיכומטרי בלחמן והליווי הצמוד של המדריך, המבחן הפסיכומטרי הוא בהחלט אפשרי.

פסיכומטרי בלחמן תרגול פסיכומטרי מסביב לשעון

תרגול פסיכומטרי הוא הבסיס להצלחה במבחן. ולכן בנוסף לספרים וחוברות התרגול, מדריכי לחמן עוזרים לכם לתרגל לפסיכומטרי בכל זמן ובכל מקום: בפורטל הפסיכומטרי ניתן למצוא תרגילים, לומדות ומבחנים לדוגמא, בעמוד הפייסבוק מתקיימים תרגולים online עם המדריכים, ובכל שאר הזמן - המדריכים זמינים לענות לכל שאלה בפורום הפסיכומטרי.

חדש! המכינה של לחמן

המכינה הפסיכומטרית של לחמן מציעה שיעורי וידאו בכל הנושאים החשובים בבחינה. כל שיעורי הווידאו קיימים בפורטל התלמידים שלנו, לצפייה בכל זמן ומכל מקום. הנה דוגמא לאחד הסרטונים הקיימים אצלנו בפורטל:

רוצים לצפות בסרטונים נוספים? השאירו פרטים בטופס או התקשרו 2055* ויועצי הלימודים שלנו ישמחו לספר לכם על המכינה של לחמן ועל כל היתרונות של הקורסים שלנו.

פסיכומטרי בקורס פסיכומטרי בלחמן

למה כדאי ללמוד לפסיכומטרי בלחמן? הנה כמה סיבות:

פסיכומטרי - בלחמן

  • ללמוד מהטובים ביותר: לחמן היא חברה וותיקה שפועלת בשוק ההכנה לבחינות כבר שנים רבות. בשנים האחרונות, חטיבת הפסיכומטרי של לחמן צמחה בצורה מדהימה, וכעת אנחנו אחת משלוש החברות הגדולות בתחום. בנוסף, לחמן שייכת לקבוצת קידום - חברת ההשכלה הגדולה בארץ, והמובילה בהכנה לבחינות מיון כמו הבחינה הפסיכומטרית.
  • המדריכים: בלחמן הבינו כבר מזמן, שכאשר מדריכי הפסיכומטרי הם שותפים של התלמיד ורוצים בהצלחתו בדיוק כמוהו, הם מצליחים להוציא ממנו יותר. המדריכים של לחמן אוהבים את המקצוע שלהם ורואים בהדרכה שליחות. המדריך מלווה את התלמיד לאורך כל קורס "בגובה העיניים", ועובד יחד איתו על מנת להשיג את הציון הגבוה ביותר.
  • חומרי הלימוד: מחלקת המחקר והפיתוח של לחמן עובדת מסביב לשעון כדי להבטיח שחומרי הלימוד יהיו המעודכנים והמדויקים ביותר בשוק. בעזרת תחקור של כל בחינה חדשה, פיתוח שיטות למידה ועדכון התרגילים והספרים - קורס פסיכומטרי של לחמן ילמד אתכם "לחשוב פסיכומטרי" ולהגיע לבחינה מוכנים.
  • התאמה לאוכלוסיות שונות: מי שרוצה לעשות פסיכומטרי בתיכון או שמחפש קורס פסיכומטרי לחיילים, יודע שהכתובת היא לחמן. לחמן היא היחידה שמקיימת קורסים מיוחדים לחיילים ולתלמידי תיכון, המתאימים ללוח הזמנים השונה של כל אוכלוסייה - כך שבכל שלב בחיים שבו אתם רוצים לגשת לפסיכומטרי, תוכלו להיות בטוחים שתקבלו את הההכנה הטובה ביותר.

אנחנו בלחמן שמנו לנו למטרה להכין את התלמידים שלנו למבחן הפסיכומטרי בצורה האפקטיבית והמקצועית ביותר. קורס הפסיכומטרי בלחמן פותח לאחר שנים של מחקר והבנה מעמיקה של צורכי התלמידים ושל אופי המבחן למען השגת הציון הגבוה ביותר. 

להרשמה, השאירו פרטיכם בצד שמאל העליון של המסך. אנחנו כבר נחזור אליכם ונדאג שתקבלו ציון פסיכומטרי מעולה!
רוצה לקבל המלצה
לקורס שהכי מתאים לך?

שם מלא: *
טלפון: *
אני מאשר קבלת הצעות והטבות בטלפון או SMS

או השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם:

שם מלא: *
טלפון: *
תחום:
אני מאשר קבלת הצעות והטבות
בטלפון או SMS

מבזקי בגרות ופסיכומטרי

בניית אתרים tmgroup