מתעניין בבגרות או בפסיכומטרי?
השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם!

שם מלא: * טלפון: *
סגור
דף הבית >> השלמת בגרות >> בגרות במתמטיקה

בגרות במתמטיקה

בגרות במתמטיקה קנתה לה שם מפחיד בקרב תלמידי ישראל. כמעט שאין תלמיד – ולא משנה אם הוא ניגש לבגרות במתמטיקה של 3, 4 או 5 יח"ל, שלא מתכונן כמו משוגע לפני הבגרות במתמטיקה, או שהיא מופיעה בדרך זו או אחרת בחלומותיו. יש גם לא מעט אנשים שהבגרות במתמטיקה מפרידה בינם לבין תעודת בגרות מלאה, משום שבזמן התיכון לא הצליחו להתגבר על הפחד או להכנס לראש של השאלות בבגרות במתמטיקה.

בדיוק כאן קורסי השלמת הבגרות של לחמן נכנסים לתמונה: המורים המיומנים שלנו יצליחו לשחרר אתכם מהדיעות הקדומות – כלפי עצמכם וכלפי הבגרות במתמטיקה – ויובילו אתכם להצלחה, ואין זה משנה אם אתם מתכוננים ל-3 יחידות במתמטמיקה או מתכוונים לתגבר ל-4 או 5 יחידות.
 
רמת לימוד: 3 ,4 ו-5  יח"ל.
 
מועדי בחינה: מועד חורף, מועד קיץ.
      בגרויות במתמטיקה

מתכוננים לבגרות במתמטיקההנה התכנים המרכזיים שבהם תיבחנו:

מתמטיקה 3 יחידות:

  • בשאלון 801 תצטרכו לענות לפחות על 6 שאלות כדי לצבור 100 נקודות. בשאלון יופיעו שאלות על משוואות ממעלה ראשונה, שתי משוואות ממעלה ראשונה, בעיות מילוליות, סדרה חשבונית, טריגונומטריה, הנדסה אנליטית, סטטיסטיקה והסתברות. זמן המבחן -שעה ורבע. 
  • בשאלון 802 תצטרכו לענות לפחות על 6 שאלות כדי לצבור 100 נקודות. בשאלון יופיעו שאלות על משוואות, פרבולה, סדרות, בעיות גדילה ודעיכה, תכנון ליניארי, טריגונומטריה משולש, טריגונומטריה טרפז, טריגונומטריה פירמידה, התפלגות נורמאלית, סטטיסטיקה והסתברות. זמן המבחן - שעה וחצי.
  • בשאלון 803 תצטרכו לענות על 3 מתוך 5 שאלות. בשאלון יופיעו שאלות על בעיות תנועה, בעיות מילוליות מלבן, בעיות מילוליות משולש, גיאומטריה אנליטית- ישרים, גיאומטריה אנליטית מעגל, חשבון דיפרנציאלי ואינטגראלי, בעיות מילוליות של ערך קיצון. זמן המבחן - שעתיים. 

הערה: 80% מהחומר לשאלונים השונים נבחר מתוך מאגר השאלות שמפרסם משרד החינוך. 

מתמטיקה 4 יחידות:

  • בשאלון 804 תצטרכו לענות על 6 מתוך 9 שאלות, כאשר בכל סעיף יש 2 שאלות לבחירה מתוך 3. בשאלון יופיעו שאלות על בעיות, אנליטית, הסתברות, הנדסה, טריגונומטריה, חשבון דיפרנציאלי ואינטגרלי. זמן המבחן - 3.5 שעות. 
  • בשאלון 805 תצטרכו לענות על 3 מתוך 5 שאלות. בשאלון יופיעו המשך לימודי דיפרנציאלים ואינטגרלים, חזקות ולוגריתמים, חקירת פונקציה טריגונומטרית, גדילה ודעיכה וסדרות. זמן המבחן - שעתיים.

הערה: אין חפיפה בין השאלונים של 3 יחידות ו-4 יחידות מתמטיקה ולכן אי אפשר להשלים מ-3 ל-4 יחידות.
כל רמה נבחנת בנפרד. 

מתמטיקה 5 יחידות:

  • בשאלון 806 תצטרכו לענות על 6 מתוך 6 שאלות. בשאלון יופיעו בעיות, סדרות, אינדוקציות, שאלות מעורבות, הסתברות, הנדסה אאוקלידית, טריגונומטריה, חשבון דיפרנציאלי ואינטגרלי. זמן המבחן - 3.5 שעות. 
  • בשאלון 807 תצטרכו לענות על 3 מתוך 5 שאלות. בשאלון יופיעו שאלות על אנליטית, וקטורים, מרחב, מספרים מורכבים, חזקות ולוגריתמים. זמן המבחן - שעתיים. 

הערה: אין חפיפה בין השאלונים של 4 יחידות ו-5 יחידות ולכן אי אפשר להשלים מ-4 ל-5 יחידות. כל רמה נבחנת בנפרד. 

להכרת מבנה הבחינה בגרות במתמטיקה ודרך פתרונה היכנסו לדף פתרון בגרויות.

לחמן איתכם לאורך כל הדרך בכל מסלול שתבחרו בו בבגרות. מורי המתמטיקה של לחמן מסורים ומקצועיים ויעזרו לכם להפוך את מקצוע המתמטיקה מאויב לחבר, ולעבור בשלום את הבגרות במתמטיקה.

נושאים נוספים שיעניינו אותך:

רוצה לקבל המלצה
לקורס שהכי מתאים לך?

שם מלא: *
טלפון: *
אני מאשר קבלת הצעות והטבות בטלפון או SMS

או השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם:

שם מלא: *
טלפון: *
תחום:
אני מאשר קבלת הצעות והטבות
בטלפון או SMS

מבזקי בגרות ופסיכומטרי

בניית אתרים tmgroup