מתעניין בבגרות או בפסיכומטרי?
השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם!

שם מלא: * טלפון: *
סגור

לימודי חשבונאות

בשנים האחרונות, רואי חשבון הפכו למצרך מבוקש, ולכן גם לימודי החשבונאות צוברים פופולאריות. אם אתם חושבים על לימודי חשבונאות או תואר ראשון בחשבונאות, תדעו שבמהלך הלימודים תרכשו דרכי חשיבה נכונים בתחומי המיסוי והחשבונאות, והבנה מעשית של שיטת המיסוי בישראל. מטרתם של לימודי חשבונאות היא להכשיר עובדים בתחום ראיית חשבון, וכדי לעשות זאת תלמדו חשבונאות, ביקורת חשבונות, מדעי הניהול, חוק משפט ומסים ועוד. 

רוצים להיות רואי חשבון? שימו לב, תוכלו להיות רואי חשבון בישראל אם עניתם על שלושת הקריטריונים הבאים: הצלחתם במבחני ההסמכה של מועצת רואי חשבון; סיימתם פרקטיקה של  שנתיים במשרד רואי חשבון, ואתם בני גיל 23 ומעלה.
 
כדאי שתדעו, שהיום אפשר להפוך לרואי חשבון גם אם לא למדתם לתואר ראשון במוסד להשכלה גבוהה. זאת משום שקיימות שתי אפשרויות למסלולי לימודי ראיית חשבון בישראל: אתם יכולים לגשת באופן עצמאי למבחני מועצת רואי החשבון, או להירשם ללימודי תואר ראשון בחשבונאות, (אפשר גם להירשם אל לימודים לתואר ראשון בכלכלה או לימודי מנהל עסקים עם התמחות בחשבונאות). מובן שקשה מאוד לגשת באופן עצמאי לבחינות, מה עוד שמי שעושה זאת עצמאית צריך להבחן בכל 15 המבחנים ולכן רוב האנשים בוחרים להירשם לתואר ראשון וכך לקבל את הסמכתם כרואי חשבון.
 
הלומדים במוסד להשכלה גבוהה לתואר בחשבונאות פטורים מ-13 מתוך 15 המבחנים של מועצת רואי החשבון. את שני המבחנים האחרונים יהיה עליהם להשלים לאחר שנות הסטאז' ושנת ההשלמה. מכיוון שרבים רוצים להיות רואי חשבון, ברוב המוסדות תנאי הקבלה דורשים ציון פסיכומטרי וממוצע ציונים גבוהים במיוחד.
 
אחרי שסיימתם שלוש שנים בלימודי חשבונאות, תצטרכו להשלים סטאז' במשך שנתיים. לאחריו, תחזרו לשנת לימודים נוספת שבמהלכה תלמדו נושאים שלא נלמדו במהלך התואר הראשון בחשבונאות. שנת השלמה זו תכין אתכם לשני מבחני ההסמכה שיהיה עליכם לעבור בסופה.
צלחתם את המסלול הארוך הזה? מזל טוב! אתם רואי חשבון מוסמכים.

 

רוצה לקבל המלצה
לקורס שהכי מתאים לך?

שם מלא: *
טלפון: *
אני מאשר קבלת הצעות והטבות בטלפון או SMS

או השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם:

שם מלא: *
טלפון: *
תחום:
אני מאשר קבלת הצעות והטבות
בטלפון או SMS

מבזקי בגרות ופסיכומטרי

בניית אתרים tmgroup