מתעניין בבגרות או בפסיכומטרי?
השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם!

שם מלא: * טלפון: *
סגור

לימודי מנהל עסקים

בישראל של היום, מי לא רוצה להיות מנהל? בדיוק לשם כך הוקמה התוכנית ללימודי מנהל עסקים. במהלך הלימודים האקדמיים בלימודי מנהל עסקים לומדים כיצד מתנהלים ארגונים וחברות בשוק הפרטי ובשוק הציבורי. לימודי מנהל עסקים נארכים בין 3 שנים ל4 שנים ובתומם ניתן כבר להכנס לשוק העבודה ולפתח קריירה.

לימודי מנהל עסקים נחלקים לכמה חלקים:

לימודי ליבה, הכוללים לימודי כלכלה, מתמטיקה, וקורסים שונים בנוגע לקבלת החלטות וניהול עסקי.

בהמשך יכולים הסטודנטים לבחור להם מסלול התמחות, כגון: שיווק ופרסום, משאבי אנוש ועוד. כך שניתן להבין כי לימודי לימודי מנהל עסקים מכשירים את התלמידים לקראת קריירה מכוונת בתחומים ניהוליים שונים. מסלולי ההתמחות מאפשרים לסטודנטים לבחור את המסלול הנכון עבורם לפי התחום המושך אותם במיוחד או לפי היכולות המולדות שלהם.

אנשים רבים בוחרים להמשיך לתואר שני במנהל עסקים המכונה גם MBA. תואר שני במנהל עסקים מהווה השלמה ותוספת על לימודי הלימודי מנהל עסקים. הוא מכשיר בצורה מקיפה יותר ומוסיף על היכולות הניהוליות של הסטודנטים, אשר לרוב מגיעים ללימודי תואר שני במנהל עסקים לאחר שהתנסו כבר בעבודה או שתיים במנהל עסקים.

ההכשרה של MBA היא בעלת אופי ניהולי, זאת מאחר והתוכניות הללו הרי מותאמות לאנשים שכבר סיימו את ההבנה הראשונית שלהם בתחום מנהל העסקים ומחפשים להרחיב את הידע שלהם כמו גם את יכולותיהם.

על מנת להתקבל ללימודי מנהל עסקים יש לעמוד במספר מסויים של קריטריונים:

ידיעת מתמטיקה, ידיעת אנגלית, יכולות התנסחות, הבנה בכלכלה וכן עוד. הפסיכומטרי יכול להכין אתכם בצורה  הנכונה ביותר לקראת לימודי מנהל עסקים, זאת מאחר ובמהלך לימודי הפסיכומרי- ישנה חזרה על חומר מתמטי שיכול לסייע לכם במהלך לימודי התואר הראשון. פרט לכך, דרך לימודי הפסיכומטרי לומדים לרכוש דרכי למידה, אשר גם הם יכולים לסייע לכם במהלך התואר הראשון במנהל עסקים.

 

 

 

רוצה לקבל המלצה
לקורס שהכי מתאים לך?

שם מלא: *
טלפון: *
אני מאשר קבלת הצעות והטבות בטלפון או SMS

או השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם:

שם מלא: *
טלפון: *
תחום:
אני מאשר קבלת הצעות והטבות
בטלפון או SMS

מבזקי בגרות ופסיכומטרי

בניית אתרים tmgroup