מתעניין בבגרות או בפסיכומטרי?
השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם!

שם מלא: * טלפון: *
סגור
דף הבית >> ייעוץ והכוונה >> תואר ראשון - מקצועות >> לימודי ריפוי בעיסוק

לימודי ריפוי בעיסוק

מרפא בעיסוק הוא מי שסיים בהצלחה תואר ראשון בלימודי ריפוי בעיסוק, והוא בעל תואר ראשון ותעודה, המאפשרת לו לאבחן, לטפל ולשקם אדם שנפגע מבחינה נפשית, גופנית או חברתית.

ריפוי בעיסוק הוא מקצוע אבחוני, טיפולי ושיקומי, ולכן אם אתם מחפשים מקצוע שכולל עזרה לזולת ריפוי בעיסוק יכול להיות בשבילכם. כמרפאים בעיסוק תכוונו את המטופלים לפתח את ההתמודדות שלו ולהיות מסוגל למלא את תפקידו בחברה וכאינדיבידואל. מטרות הטיפול בריפוי בעיסוק רבות ומגוונות כמו גם המטופלים המגיעים אליכם, אך עיקרן להגביר את עצמאות המטופלים ולפתח להם כישורי הסתגלות. 
 
לימודי ריפוי בעיסוק אורכים שלוש או ארבע שנים (תלוי במוסד הלימודים), ובסופן מוענק לבוגרים רישיון לעסוק בתחום. החל בשנת הלימודים השלישית ואילך תוכלו גם להצטרף לעמותה הישראלית לקידום מקצוע הריפוי בעיסוק.
 
לאחר שסיימתם תואר ראשון בריפוי בעיסוק תוכלו להשתלב במסגרות הפועלות בבתי חולים, מרכזי שיקום, בתי ספר, מרכזים גריאטריים, מועדונים ועוד.
 
תחום נוסף וקרוב המקבל דגש בשנים האחרונות הוא תרפיה באומנות, המכיל התמחויות שונות ומציע גישה עקיפה לעולמו הפנימי והבינאישי של המטופל. מוסדות מסוימים אף מציעים תארים מתקדמים בתחום.

 

רוצה לקבל המלצה
לקורס שהכי מתאים לך?

שם מלא: *
טלפון: *
אני מאשר קבלת הצעות והטבות בטלפון או SMS

או השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם:

שם מלא: *
טלפון: *
תחום:
אני מאשר קבלת הצעות והטבות
בטלפון או SMS

מבזקי בגרות ופסיכומטרי

בניית אתרים tmgroup