מתעניין בבגרות או בפסיכומטרי?
השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם!

שם מלא: * טלפון: *
סגור
דף הבית >> ייעוץ והכוונה

ייעוץ והכוונה

סיימתם תיכון, עברתם כבר בבקום והשתחררתם מהצבא, ואולי אפילו חזרתם מהטיול הגדול בחו"ל... ועכשיו כל מה שנותר הוא להחליט לאן מועדות פניכם, אולי הבחירה החשובה ביותר של השנים הקרובות. 

אין ספק שצומת הדרכים שאתם נמצאים בו מבלבל. רגע לפני הלימודים אל תואר ראשון אתם צריכים להחליט מה ללמוד, לבחור איפה ללמוד ולהרהר בינכם לבין עצמכם למה בעצם אתם צריכים ללמוד לתואר ראשון. לפעמים גם אחרי שהייתם בטוחים כל השנים שתלכו לכיוון מסויים אתם כבר לא בטוחים שזה מה שמתאים לכם, ופתאום דווקא תואר ראשון בתחום ההוא כבר לא נראה קורץ כמו שהיה לפני כמה חודשים (או אפילו כמה ימים).
 
ייעוץ לימודיםאי אפשר להחליט החלטה כזו כלאחר יד ותנו לעצמכם זמן להחליט על הכיוון שלכם. אבל אם אתם רואים שאחרי זמן מה עדיין לא הצלחתם להחליט לאיזה תואר ראשון להירשם ואיפה כדאי לכם ללמוד, כדאי שתרגישו שאתם בדרך הנכונה ותפנו לאנשי מקצוע שיעזרו לכם להחליט לאיזה כיוון ללכת. כך יכול להיות שגם תיהנו מהלימודים וגם תרגישו שאתם במקום הנכון, ועם הרגשה כזו תוכלו בוודאי להצטיין בקלות יותר.
 

ייעוץ לימודים מקצועי

 
אם אתם לא ניגשים לייעוץ מקצועי לבחירת תואר ראשון, אנו ממליצים לכם להחליט קודם על כיוון ורק אז לבחור תואר ראשון, שיוכל להוביל אתכם למקום המתאים. זאת מכיוון שלעיתים לא תוכלו להתקבל לתואר ראשון ספציפי של המקצוע שאותו בחרתם, אך תוכלו להגיע אל המקצוע הנחשק דרך תואר ראשון הנושק לתחום. 
 
אם רוצים להיות שלמים עם הכיוון שבחרתם, חייבים להשקיע בכך מחשבה והתלבטות. תואר ראשון וקריירה אינם דבר של מה בכך - הקדישו לעצמכם זמן, הקשיבו לעצות מאחרים אך אל תשכחו להיות בטוחים בעצמכם. אחרי הכול, רק אתם יודעים מה באמת תפור עליכם. בחרו במסלול אל תואר ראשון רק לאחר שהשקעתם מחשבה רבה בעניין והיו מספיק חזקים לעמוד מאחורי הבחירה. אחרי שבחרתם כיוון ותואר ראשון, עברו לשלב הפרקטי ובררו מה צריך להיות ממוצע הבגרות וציון הפסיכומטרי שלכם כדי להתקבל  וכמובן, אל תשכחו לברר איזה ממוצע בגרויות וציון פסיכומטרי אתם צריכים כדי להתקבל לתואר הראשון שבחרתם. יאללה, לעבודה ו... בהצלחה!
 
נושאים נוספים שיעניינו אותך:
 רוצה לקבל המלצה
לקורס שהכי מתאים לך?

שם מלא: *
טלפון: *
אני מאשר קבלת הצעות והטבות בטלפון או SMS

או השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם:

שם מלא: *
טלפון: *
תחום:
אני מאשר קבלת הצעות והטבות
בטלפון או SMS

מבזקי בגרות ופסיכומטרי

בניית אתרים tmgroup