מתעניין בבגרות או בפסיכומטרי?
השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם!

שם מלא: * טלפון: *
סגור
דף הבית >> השלמת בגרות >> בגרות באנגלית >> למה להשלים בגרות באנגלית

למה להשלים בגרות באנגלית

לא פעם שמענו את המשפט "אחרי הבגרות אני לא צריך את זה יותר". דבר שאולי נאמר כאשר ישנם מקצועות שנראים לנו מינוריים ולא הכרחיים. אך המקצוע היחיד שבוודאות לא נוכל לומר זאת אליו הוא אנגלית. השפה האנגלית מלווה אותנו כמעט בכל אספקט בחיי היומיום שלנו, והיא אחת השפות המדוברות ביותר בעולם.

השלמת בגרות באנגלית - רווח לכל החיים

ראשית, לימודי האנגלית לעולם לא ייגמרו. מלבד החשיבות של האנגלית לצורך תעודת הבגרות, השלמת בגרות באנגלית תקל משמעותית על תלמיד שיצטרך להתמודד עם פרקים באנגלית שקיימים בפסיכומטרי. בחינת הפסיכומטרי כוללת בתוכה חלקים של אוצר מילים באנגלית והבנת הנקרא, התלויים בלימודים של ארבע או חמש יחידות בגרות.

בהמשך הלימודים באוניברסיטאות ובמכללות, הציון באנגלית הוא אחד מתנאי הקבלה לרוב התארים. ישנם קורסים באנגלית במקצועות שונים בכל תואר, כמו כן, שפה זו מרכיבה אחוז גבוה מהמאמרים שיש לקרוא, וחלק נכבד מהמשימות שניתנות לסטודנטים, נוסף לכך, על מנת לא ללמוד אנגלית במהלך הלימודים באוניברסיטה, ניתן להגיע לרמת פטור באנגלית, אשר יבטל עבורכם את הצורך ללמוד את קורסי האנגלית וכן יוביל אתכם לרמת אנגלית גבוהה ואקדמית. גם אם אנגלית באה לנו בקלות או שאנחנו לא מתמצאים בשפה, לימודי אנגלית הם הבסיס להצלחה שלנו בהמשך הלימודים. אולי יש מקצועות שכבר זנחנו, אבל האנגלית תמיד תהיה שם ואנחנו ממליצים להתמקצע בשפה ככל האפשר.

גם בשוק העבודה יש חשיפות לידע טוב באנגלית. במגוון רחב של עבודות, אחת הדרישות המרכזיות היא הרמה באנגלית. בין אם במכירות, הייטק או כל דבר אחר שנבחר לעסוק בו, יש דבר אחד בטוח - האנגלית תהיה שם. בכל ראיון עבודה תמיד ישאלו אתכם מה הרמה באנגלית, ורמה גבוהה תגביר את סיכוייכם להתקבל לעבודה שרציתם. גם בעבודה עצמה ודאי שתתקלו לא פעם באנגלית, החל ממונחים בסיסיים ועד שיחה שוטפת עם לקוחות מחו"ל. השפה האנגלית חשובה לנו היום יותר מאי פעם.

אז ראינו את חשיבותה של האנגלית בחיינו, ועכשיו נשאל: איך נוכל להחכים ולהגביר את רמתנו באנגלית? תחילה, נבדוק איפה אנחנו עומדים ברמתנו בשליטה בשפה ומה הציון המקסימלי אותו אנחנו יכולים להשיג. ברור שלחלקנו זאת משימה קשה, אך שיפור הבגרות יוכל לעזור לנו לחזק את הכתיבה, הקריאה והבנת הנקרא. אם נשפר את ממוצע הבגרויות, נוכל להמשיך ביתר קלות לפסיכומטרי, ללימודים אקדמיים ולהצלחה בקריירה.

נושאים נוספים שיעניינו אותך:

 

רוצה לקבל המלצה
לקורס שהכי מתאים לך?

שם מלא: *
טלפון: *
אני מאשר קבלת הצעות והטבות בטלפון או SMS

או השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם:

שם מלא: *
טלפון: *
תחום:
אני מאשר קבלת הצעות והטבות
בטלפון או SMS

מבזקי בגרות ופסיכומטרי

בניית אתרים tmgroup