מתעניין בבגרות או בפסיכומטרי?
השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם!

שם מלא: * טלפון: *
סגור
דף הבית >> השלמת בגרות >> בגרות בפיזיקה >> השלמת בגרות בפיזיקה

השלמת בגרות בפיזיקה

פיזיקה היא מדע החוקר את החוקים הבסיסיים ביותר של הטבע, כפי שהם באים לידי ביטוי בכל מערכת הניתנת לתצפית, בכדור הארץ ובחלל. היא עוסקת בניפוץ תאוריות קיימות ובבניית תאוריות חדשות במקומן.

פיזיקה בעתיד ובהווה
הטכנולוגיה של העתיד מבוססת על הפיזיקה של ההווה. כפי שהאלקטרוניקה הקלאסית הקיימת היום מבוססת על פיזיקה של מוליכים למחצה שהתגבשה באמצע המאה הקודמת, הטכנולוגיה של העתיד תהיה מבוססת על פיזיקה שאתם יכולים ללמוד היום, ושעדיין לא גובשה לכדי "הנדסה".

יש עבודה בתחום!
בניגוד למיתוס שגוי, בוגרי פיזיקה הם בין המבוקשים ביותר בתעשיות עתירות הידע. הם עוסקים במגוון תחומים: אלקטרואופטיקה, פיתוח אלגוריתמים, פיזיקה רפואית, מחקרים בביולוגיה מולקולרית ועוד ועוד. ההשכלה הפיזיקלית, בשונה ממקצועות מסוימים שהופכים מיושנים עם הזמן, תשאיר אתכם רלוונטיים תמיד ותלווה אתכם לאורך קריירה רבת שנים.

תנאי הקבלה
תנאי הקבלה באוניברסיטאות עלולים להוות מכשלה למי שציוני הבגרות שלו אינם מצוינים או למי שקיבל תוצאה נמוכה מ - 720 בפסיכומטרי. ניתן כמובן לנסות להתקבל לתואר הראשון על בסיס המלצות וראיון אישי. אם הצלחתם, תקבלו מעמד של סטודנט על תנאי, לפחות לסמסטר אחד ועד להערכת הציונים הראשונים שלכם. תנאי הקבלה למכללות, בעיקר הפרטיות, קצת יותר קלים. בנוסף, ישנן מכללות המקיימות הסדר עם אוניברסיטה זו או אחרת ובמקרים אלה הקבלה היא למכללה, אך התואר שייך לאוניברסיטהאנו ממליצים לשאוף לציון מצוין בבגרות בפיזיקה על מנת להקל על תהליך הקבלה בהמשך.

למי מתאים ללמוד פיזיקה?
לימודי פיזיקה מיועדים למעומדים המעוניינים להכשיר את עצמם לאחד ממקצועות המדעים. העוסקים בתחום המדעים נדרשים להיות בעלי חשיבה אנליטית, יכולת ראייה מרחבית ואוריינטציה מתמטית. הקורסים האקדמיים בלימודי פיזיקה הם אמנם קשים אבל מעניינים ולא שגרתיים בכלל.

למה כדאי להשלים בגרות בפיזיקה?
נבחנים רבים בוחרים לגשת לבחינת הבגרות בפיזיקה, שהפכה להיות פופולארית מאוד במהלך השנים. הפיזיקה הפכה להיות מקצוע בסיס הנדרש ללימודי מדעים בתארים שונים באקדמיה כגון במדעי הבריאות, הרפואה, ההנדסה, מדעי המחשב ועוד. חלק ממוסדות הלימוד דורשים ציון בבגרות בפיזיקה כדרישת סף לקבלה למסלולים מסוימים. נבחנים שמעוניינים לגשת לבחינה זו צריכים להיות בעלי חשיבה מתמטית וחשיבה מופשטת ברמה גבוהה כדי להתמודד עם החומר הלימודי בפיזיקה.

 

נושאים נוספים שיעניינו אותך:

רוצה לקבל המלצה
לקורס שהכי מתאים לך?

שם מלא: *
טלפון: *
אני מאשר קבלת הצעות והטבות בטלפון או SMS

או השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם:

שם מלא: *
טלפון: *
תחום:
אני מאשר קבלת הצעות והטבות
בטלפון או SMS

מבזקי בגרות ופסיכומטרי

בניית אתרים tmgroup