מתעניין בבגרות או בפסיכומטרי?
השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם!

שם מלא: * טלפון: *
סגור
דף הבית >> פסיכומטרי >> קורס פסיכומטרי >> למה ללמוד פסיכומטרי בלחמן

למה ללמוד פסיכומטרי בלחמן

חברת לחמן היא הרשת הגדולה בארץ ללימודי בגרויות פסיכומטרי וקיימת מאז 1979, עם מעל ל-250,000 בוגרים בתחום הפסיכומטרי והבגרויות, והיא פועלת בכל רחבי הארץ ב-10 סניפים, מדרום ועד צפון.

קורס פסיכומטרי בלחמן כולל למעלה מ-25 מפגשים, בהם שיעורים פרונטליים, תרגולי פסיכומטרי מודרכים, סיוע בשיעורי בית, מבחני סימולציה של פסיכומטרי, מפגשי מודיעין ועוד ועוד. חשוב לציין שהנוכחות בכיתה הכרחית כמובן אך אינה מספיקה, מכיוון שעיקר הקורס מתבצע למעשה בבית - בהכנת השיעורים, שינון החומר, תרגול, ולימוד אוצר מילים. לפיכך, יש צורך בפינוי זמן מתאים אל לימודי פסיכומטרי במשך כל הקורס, ובעיקר בשבועיים האחרונים לפני מועד הבחינה, שבהם כמות המפגשים אינטנסיבית יותר, ומכאן ההשקעה הנדרשת מהתלמידים בתרגול הפסיכומטרי גדולה הרבה יותר.

מה הקורס נותן

חטיבת הפסיכומטרי של לחמן צמחה בצורה מדהימה בשנים האחרונות, וכעת אנחנו אחת משלוש החברות הגדולות בתחום (ובדרך להיות מס' 1 !!!). עובדה זו כמובן אינה מקרית, והיא תוצאה של עבודה קשה, שבזכותה הפך קורס ההכנה לבחינה הפסיכומטרית של לחמן למוביל בשוק בכל אחד מן התחומים הבאים:

"מודיעין" פסיכומטרי

"המדור", צוות המחקר והפיתוח של לחמן, עובד בשיתוף כל המדריכים בחברה ושוקד כל העת על פיתוח שיטות ועדכון חומרים מתמיד, על מנת להביא אתכם מוכנים בשלמות לכל שאלה שתראו במבחן הפסיכומטרי. העבודה מתבססת על הכרות מדוקדקת עם הפסיכומטרי ועם כל סוג של שאלה המופיע בו. המבחן הפסיכומטרי הוא מבחן דינמי ומשתנה כל הזמן, ואנו מקפידים לבצע מעקב מדוקדק אחר שינויים אלו כדי להבטיח שתגיעו מוכנים עד כמה שאפשר אל הבחינה הפסיכומטרית.
חומרי למידה מעודכנים לפסיכומטרי
לחמן מוציאים מעת לעת את ערכת ספרי הפסיכומטרי המעודכנת, הטובה, המדוייקת והמקיפה ביותר בשוק הפסיכומטרי. ספרים וחוברות אלו יתנו מענה מושלם לכל תחום ולכל הנדרש מכם בבחינה הפסיכומטרית.
"לחמניות טריות"
לאורך כל השנה אנחנו בודקים שהקורס הפסיכומטרי של לחמן מתאים למבחן הפסיכומטרי על ידי תחקור והצגת שאלות מכל הסוגים לסטודנטים שנבחנו, וכך שומרים את הקורס הכי מעודכן שיכול להיות. שיא העדכון ופסגת עבודתנו היא חוברות "לחמניות טריות" שלנו – מדובר בשתי חוברות פסיכומטרי, היוצאות בכל שני מועדים, ומכילות בתוכן מאות שאלות משני מועדי הפסיכומטרי האחרונים. בכך אנו מביאים לשיא את מידת המוכנות שלכם לבחינה, ומראים לכולם עד כמה קרובים החומרים בקורס הפסיכומטרי של לחמן לחומר ולידע הנדרש בבחינה. לכן, אנו יכולים להבטיח שני דברים - מי שיעשה את כל חובות הקורס (יגיע לשיעורים, ילמד בשיעור ויעשה את שיעורי הבית, מבחני הסימולציה וכו'):
  1. לא יופתע בבחינה – המבחן יהיה דומה ביותר לתרגול שביצע בקורס.
  2. יגיע לשיא היכולת שלו ביום הבחינה.

מבנה הקורס

בלחמן תוכלו לבחור בין 2 סוגי מסלולים: דו שבועי, וחד שבועי, בהתאם לצרכים וליכולות שלכם. קורס פסיכומטרי חד שבועי נותן לכם אפשרות להכנס בהדרגה ללימודים ולחומר הלימוד, ויותר זמן לתרגל ולהכין את שיעורי הבית. לעומתו, קורס הפסיכומטרי הדו שבועי אינטנסיבי יותר ויותר ממוקד ודורשני, ומתאים לתלמידים שמעוניינים לקצר את זמן הקורס וההכנה ככל שאפשר.

שיטות עבודה וטריקים לפסיכומטרי

השיטות והטריקים שאנחנו מלמדים בקורס הן, ובאופן חד-משמעי, הטובות והיעילות ביותר לשימוש בפסיכומטרי. כל השיטות נבדקו על אלפי שאלות ופותחו על-ידי המדור. חשוב לציין כי למרות השיטות והטריקים המעולים, הלקח העיקרי מכל שאלה הוא לא התוצאה הסופית (4.5 או 4.6) אלא הגישה בה יש לפתור שאלה מסוג זה, והאופן שבו מזהים סוג כזה של שאלה. זוהי בעצם התפישה שלנו – גם דרכי פתרון, אבל בעיקר דרך חשיבה יקחו אתכם אל ציון הפסיכומטרי הדרוש לכם.
 

תרגול פסיכומטרי בתנאי אמת

בקורס הפסיכומטרי של לחמן תתנסו בתרגול בתנאי אמת ובלחץ זמן, ולמידת ניהול הזמן בצורה נכונה ונבונה. הפילוסופיה שלנו מתבססת על דיוק – גם בחומרים, אבל גם בשיטות בתרגול וההכנה לפסיכומטרי. שיטות העבודה והתרגול בתנאי אמת ובלחץ זמן ייטמעו בשיטה שלכם לפתרון כל שאלה ושאלה, ובחשיבה המיוחדת המתאימה לבחינה הפסיכומטרית
 

תרגול חשיבה פסיכומטרית

חוץ מהיכרות מושלמת עם השאלות המופיעות בבחינה, ומעבר ללימוד מלא של כל החומר התיאורטי הנדרש, אנו מלמדים חשיבה – חשיבה פסיכומטרית. זוהי חשיבה המאפשרת לקחת את כל הידע והשיטות וליישם אותם בצורה מהירה, יעילה ובזמן הנדרש, כדי שתוכלו לנצל את הזמן הקצוב במהלך הפסיכומטרי ולחשוב ב"ראש" פסיכומטרי.
 

ייעוץ אקדמי חינם

אנחנו בלחמן מבינים שקורס הפסיכומטרי הוא רק חלק מתהליך כולל של קבלה ללימודים בעזרת ציון התאמה (ממוצע הבגרויות וציון הפסיכומטרי) ודרישות המוסד האקדמי שאליו תרצו להתקבל. בלחמן תוכלו לקבל הערכה לגבי סיכויי הקבלה שלכם בהתאם לציון ההתאמה, ותקבלו גם תוכנית לימודים אופטימלית בהתאם לנתונים שלכם.
 
אנחנו נסייע לך (ללא עלות והתחייבות) להגיע בדרך הטובה ביותר עבורך למטרות שהצבות לעצמך.

הדרכה, תמיכה וייעוץ (במילים אחרות, המון יחס אישי)

"לחמן" הוא בית הספר המוביל בארץ להדרכה בכלל ולהדרכת פסיכומטרי בכלל. מערכת הסינון והקבלה של לחמן והדרישה לאיכויות גבוהות מצד המדריכים, גורמת לכך שרק כ-10 מתוך 300 מועמדים מתקבלים לקורס ההדרכה. המדריכים בלחמן רואים בהדרכה כשליחות והם ילוו אותכם לאורך כל הקורס, בשיחות אישיות ובהכוונה אישית, והרצון וההשקעה של המדריכים בהצלחת התלמידים גורם למימוש הפוטינציאל של כל תלמיד ותלמיד.

מיד במפגש הראשון תקבלו את מספרי הטלפון וכתובות הדואר האלקטרוני של מדריכי הקורס, שישמחו לעמוד לרשותכם, ויהיו זמינים עבורכם לכל שאלה.
עבורנו, ההצלחה שלכם היא הציון שאתם שואפים אליו. המטרה היא אינה ציון הפסיכומטרי, אלא הציון שאנחנו צריכים בשביל להתקבל לחוג שאותו אנחנו רוצים ללמוד, במקום שבו אנחנו מעוניינים ללמוד. אם הצלחתם להשיג את הציון הרצוי שמאפשר לכם קבלה ללימודים - מבחינתו זאת הצלחה גדולה. אתם ואנחנו נצעד יחד להצלחה– להצליח בפסיכומטרי ולקבל ציון בדיוק כפי שאתם צריכים.
 

נושאים נוספים שיעניינו אותך:

 

רוצה לקבל המלצה
לקורס שהכי מתאים לך?

שם מלא: *
טלפון: *
אני מאשר קבלת הצעות והטבות בטלפון או SMS

או השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם:

שם מלא: *
טלפון: *
תחום:
אני מאשר קבלת הצעות והטבות
בטלפון או SMS

מבזקי בגרות ופסיכומטרי

בניית אתרים tmgroup