מתעניין בבגרות או בפסיכומטרי?
השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם!

שם מלא: * טלפון: *
סגור
דף הבית >> השלמת בגרות >> חדשות בגרות >> בחינות בגרות נפסלו בעקבות העתקת ענק

בחינות בגרות נפסלו בעקבות העתקת ענק

חשד להעתקה המונית בבחינות בגרות בכפר קאסם. כ- 300 תלמידים מהכיתות י, יא ו- יב, נחשדים להעתקה בבחינות הבגרות. החשד הוא שמעשה ההעתקה תוכנן מראש ומהלך זה היה יזום וצפוי. החשד הוא להעתקה שיטתית הכוללת עשרות אנשים שידעו ותיכננו את הפשע.

העונש היחסית כבד שניתן לתלמידים המעתיקים הוא כמובן פסילת המבחנים המועתקים בתוספת של אי זכאות לגשת למבחן בגרות למשך שנתיים.
ישנו מאבק בין הנהלת בית הספר לבין משרד החינוך.
מהנהלת בית הספר נמסר כי עושים להם עוול גדול ולטענתם לא הייתה שום העתקה מתוכננת. הם מתכוונים לערער בנושא ולהצדיק את חפותם לטענתם. המקצועות בהם יש חשד להעתקה הם רבים ומגוונים וביניהם פיזיקה, מתמטיקה, אנגלית וביולוגיה.
מכנסת ישראל נמסר כי הנושא מטופל ביד קשה וכי הוא בעל חשיבות עליונה בסדר היום. "מוכרחים לשמור על טוהר בחינות הבגרות", נמסר מחברי הכנסת. "לא ייתכן שתהיה פה העתקת ענק שיטתית". לפיכך, כאמור, התלמידים המעתיקים פסולים מלגשת כשנתיים למבחני הבגרות.
מאז פרסום הפרשה, מתגלים מדי יום עוד ועוד אנשים הטוענים כי עניין זה הוא לא חדש ועניין ההעתקה בבחינת בגרות הוא דבר שחוזר על עצמו כבר שנים רבות. ידעיה זאת מגיעה לאחר שלאחרונה פורסם בתקשורת על חשדות בהם מורה הדליפה את בחינת הבגרות במתמטיקה.

לקריאה נוספת - חדשות וואלה!

לקריאה נוספת - חדשות NRG  

רוצה לקבל המלצה
לקורס שהכי מתאים לך?

שם מלא: *
טלפון: *
אני מאשר קבלת הצעות והטבות בטלפון או SMS

או השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם:

שם מלא: *
טלפון: *
תחום:
אני מאשר קבלת הצעות והטבות
בטלפון או SMS

מבזקי בגרות ופסיכומטרי

בניית אתרים tmgroup