מתעניין בבגרות או בפסיכומטרי?
השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם!

שם מלא: * טלפון: *
סגור
דף הבית >> פסיכומטרי >> מידע כללי על הפסיכומטרי >> איך צריך ללמוד לפסיכומטרי

איך צריך ללמוד לפסיכומטרי

יש כמה וכמה דרכים ללמוד לפסיכומטרי, אבל אם אתם רוצים באמת להצליח, כדאי שתבחרו במקום שנותן לכם יותר. קורס פסיכומטרי בלחמן עדיף על לימודי פסיכומטרי עצמאיים מכמה סיבות: 
 
המדריכים של לחמן - המדריכים של לחמן העבירו כבר לא מעט קורסים והם מכירים את כל השטיקים הקטנים של המבחן הפסיכומטרי והשאלות שבו, בכל אחד מהפרקים.למידה מאתגרת יחד עם טיפים וטריקים קטנים יעזרו לכם להשיג ציון פסיכומטרי גבוה יותר.
 
יש את מי לשאול, יש ממי ללמוד–  בלחמן אתם אף פעם לא לבד עם החומר של הפסיכומטרי - במהלך הקורס הפסיכומטרי תוכלו לשאול אינספור שאלות ולהקשיב וללמוד מהבעיות של חבריכם . כך, תוכלו להעזר וללמוד מהמדריך כמו גם מהשאלות והתשובות של חבריכם לקורס.
 
מסגרת – הרבה פעמים מחליטים לגשת לפסיכומטרי ומקציבים בכל יום כך וכך שעות ללימודים, אבל – פתאום קופצים כמה חברים, אחר כך הולכים לאכול, רואים קצת טלוויזיה או גולשים באינטרנט; עוד יום עבר, ולימודי הפסיכומטרי נשארים אי שם מאחור. קורס פסיכומטרי בלחמן יתן לכם את המסגרת שאתם כה זקוקים לה ואת כל הכלים האפשריים להצלחה מקסימלית במבחן. 
 
לעיתים עוברים אפילו כמה חודשים בין זמן ההרשמה לקורס פסיכומטרי ועד תחילת הקורס. גם את הזמן הזה כדאי לנצל: ככל שתתחילו ללמוד לפסיכומטרי מוקדם יותר כך תוכלו לאמן טוב יותר את הזכרון ולקבל ציון גבוה יותר בפסיכומטרי. 
 

הנה כמה טיפים שיעזרו לכם להגיע מוכנים לקורס פסיכומטרי בלחמן

 
פרק כמותי – תרגלו את סדר הפעולות בחשבון, וחזרו על שברים, חזקות, שורשים ומשוואות. הקדישו זמן גם לכללים הבסיסיים בגיאומטריה: זוויות, משולשים וישרים. חשוב: הסתמכו על ספרי פסיכומטרי, שנכתבו במיוחד ללומדים לפסיכומטרי ולא על ספרי הכנה לבגרות.
 
פרק מילולי – הפרק המילולי הוא הפרק הנסמך יותר מכל על זכרון, ולכן מומלץ ביותר לחזור שוב ושוב על מילים מתוך מילון הפסיכומטרי. הרחיבו את אוצר המילים שלכם והשתמשו במילים החדשות בכתיבת חיבורים - כך גם "תתעסקו" עם המילים וגם הן יהיו מחוברות להקשר מסוים. חשוב שתזכרו כי לימודי פסיכומטרי יכולים לבוא לידי ביטוי בכל היבטי החיים שלכם, במיוחד הפרק המילולי הנוגע בעברית: נסו לשלב את לימודי הפסיכומטרי בחיי היום יום שלכם.
 
פרק אנגלית –  הקציבו בכל יום קראו בכל יום חומר קריאה שמעניין אתכם באנגלית. זה לא חייב להיות רק ספרים. גם מגזינים, עיתונים או מאמרים מהאינטרנט יכולים לעשות את העבודה ולקדם את האנגלית שלכם. מומלץ לקרוא כחצי שעה ביום אנגלית המתאימה לרמתכם – לא קשה ולא קלה מדי.

נושאים נוספים שיעניינו אותך:

 

רוצה לקבל המלצה
לקורס שהכי מתאים לך?

שם מלא: *
טלפון: *
אני מאשר קבלת הצעות והטבות בטלפון או SMS

או השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם:

שם מלא: *
טלפון: *
תחום:
אני מאשר קבלת הצעות והטבות
בטלפון או SMS

מבזקי בגרות ופסיכומטרי

בניית אתרים tmgroup