מתעניין בבגרות או בפסיכומטרי?
השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם!

שם מלא: * טלפון: *
סגור
דף הבית >> השלמת בגרות >> חדשות בגרות >> עונת בגרויות הקיץ החלה

עונת בגרויות הקיץ החלה

עליית הטמפרטורות בשבועות האחרונים מבשרת לא רק על בוא הקיץ, אלא גם על הבגרויות שמגיעות איתו. בשבוע שעבר התקיימה בגרות הקיץ הראשונה בביולוגיה, וציינה את פתיחתה של עונת הבגרויות. עונת בגרויות הקיץ היא האינטנסיבית ביותר: ברחבי הארץ ייבחנו 250 אלף תלמידים ב-87 בגרויות שונות. בלחמן כבר ערוכים לתקופת הבחינות, ובכיתות הבגרות מתחילים לקיים סימולציות לבחינות הבגרות, המדמות את הבחינות האמיתיות, ואת הלחץ שבה איתן.

לקראת התקופה הלחוצה הזאת תקדיש Ynet סדרת כתבות שתעקוב אחרי בגרויות הקיץ. בכתבה הראשונה בסדרה, הובאו דבריה של מנהלת הבגרויות של לחמן, דנה גל נצר, שהתייחסה למשמעות שיש לתקופה הזאת, לא רק אצל תלמידי תיכון, אלא גם בקרב מי שבוחר להשלים בגרויות: "אין ספק שהלחץ מהבחינות קיים גם אצל החבר'ה שסיימו את הצבא ורוצים להשלים בגרויות, אך זהו בעצם לחץ אחר, הם הרבה יותר רציניים מהתיכוניסטים".

צ'אט לקראת הבגרות במתמטיקה

ביום שני הקרוב (14 במאי 2012) תעלה תקופת הבחינות הילוך, עם קיומה של אחת הבגרויות הגדולות והחשובות (וגם זו שממנה חוששים הרבה תלמידים) - הבגרות באנגלית. אם גם אתם נבחנים בבגרות באנגלית ביום שני, ויש לכם שאלות לגבי הבחינה וחומרי הלימוד, אתם מוזמנים להצטרף לצ'אט עם דיויד גילמור, מורה וותיק ומנוסה בלחמן, ולהעלות כל דבר שעולה בדעתכם. 

הצ'אט יערך בעמוד הפייסבוק של חדשות ערוץ 2 ביום ראשון 13.5 בשעה 17:30.

כדי שלא תפספסו אף בחינה, עדכנו בשבילכם את לוח בגרויות קיץ 2012 - עם כל מועדי הבגרויות ושעות הבחינות.

שתהיה לנו תקופת בחינות קלה!

aerius saft link aerius

רוצה לקבל המלצה
לקורס שהכי מתאים לך?

שם מלא: *
טלפון: *
אני מאשר קבלת הצעות והטבות בטלפון או SMS

או השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם:

שם מלא: *
טלפון: *
תחום:
אני מאשר קבלת הצעות והטבות
בטלפון או SMS

מבזקי בגרות ופסיכומטרי

בניית אתרים tmgroup