מתעניין בבגרות או בפסיכומטרי?
השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם!

שם מלא: * טלפון: *
סגור
דף הבית >> השלמת בגרות >> חדשות בגרות >> יום הבגרות במתמטיקה

יום הבגרות במתמטיקה

 23.5.12 - יום הבגרות במתמטיקה.

יותר מ300,000 אלף תלמידים יבחנו במבחני הבגרות במתמטיקה בכל היחידות השונות. הבגרות במתמטיקה ידועה בקרב התלמידים כבחינה המלחיצה והקשה ביותר מכל מבחני הבגרות, והציונים שלה משפיעים בצורה ניכרת על ממוצע הבגרויות ועל סיכויי הקבלה למוסדות ההשכלה הגבוהה בעתיד. 

למרות זאת, חשוב לקחת את הכל בפרופורציות. זהו רק מבחן אחד מני רבים שיקבע את ממוצע הבגרויות שלכם, וישנם מועדים נוספים להבחן, ואין צורך להגיע למבחן כאשר סף הלחץ גבוה ומשפיע על היכולות שלכם במבחן. יהיו עוד מבחנים חשובים בהמשך החיים, וחשוב לקחת את הכל במידה ובצורה שרק תחזק את הסיכויים שלכם להצלחה.

אנו בלחמן הכנו כמה טיפים לפני הבגרות במתמטיקה: 

  • הגיעו מוכנים. אנחנו בטוחים שאמרו לכם את זה כבר עשרים פעם היום, אבל עשו הכל בשביל לא  לשכוח את הדברים הכי חשובים למבחן- מחשבון, כלי כתיבה וכל הכרוך במבחן בגרות במתמטיקה.
  • קחו לעצמכם משהו לאכול. זהו יום ארוך, ישנם מספר שאלונים והבחינה עלולה לארוך שעות ארוכות. אל תשארו רעבים, זה יפגע בכם במבחן ויכול להוציא אותכם מריכוז.
  • תשימו לעצמכם גם חתיכת שוקולד בצד. זה יכול לסייע להרים את רמת הסוכר בגוף ואת הריכוז לזמן מסוים, אבל חשוב לא להגזים, כי בשלב כלשהו רמת הסוכר תרד, ואיתה רמת הריכוז והיכולת שלכם במבחן.
  • קחו בקבוק מים גדול איתכם, שלא תצטרכו להתחיל להסתובב בין הברזיות ולמלא את הבקבוק באמצע המבחן. גרמו לכך שבמבחן עצמו תהיו עסוקים רק בפתרו התרגילים.
     

נגמר המבחן? מעולה, מקווה שהלך לכם היטב. אל תתפתו לגשת ולבדוק עם כל החברים את התשובות לפני שכל יום הבחינות מסתיים, זה עלול לפגוע בבטחון העצמי שלכם לקראת המשך המבחן, ולעיתים חברים יטעו אותכם שלא בכוונה. הקשיבו לעצמכם ותאמינו בהצלחה שלכם!

לחזרה לחדשות הבגרות

 

רוצה לקבל המלצה
לקורס שהכי מתאים לך?

שם מלא: *
טלפון: *
אני מאשר קבלת הצעות והטבות בטלפון או SMS

או השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם:

שם מלא: *
טלפון: *
תחום:
אני מאשר קבלת הצעות והטבות
בטלפון או SMS

מבזקי בגרות ופסיכומטרי

בניית אתרים tmgroup