מתעניין בבגרות או בפסיכומטרי?
השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם!

שם מלא: * טלפון: *
סגור
דף הבית >> השלמת בגרות >> טיפים מתלמידי בגרות >> הטיפ של משה - השלמת בגרויות בצבא

הטיפ של משה - השלמת בגרויות בצבא

השלמת בגרויות בצבא היא פתרון מעולה למי שלא מרוצה מתעודת הבגרות שלו או שמעוניין להשלים את תעודת הבגרות שלו.

אחד הצ'ופרים הידועים בצבא לחיילים אשר לא נותר להם זמן רב לשרת ותאריך השחרור שלהם מתקרב הוא האפשרות לצאת מהבסיס בשביל השלמת בגרויות. צה"ל מאפשר למי שמעוניין להשלים את תעודת הבגרות שלו לגשת לבחינות הבגרות במתמטיקה, באנגלית ובאזרחות, וכחלק מהניסיון של צה"ל לגרום לחיילים הקרובים לשחרור להגיע לאזרחות עם נתוני פתיחה אופטימליים.השלמת בגרויות בצבא

אם החלטתם ללכת על השלמת בגרויות בצבא, בידקו עם מש"קית החינוך ביחידה ותוכלו לגלות הכל על האופציות השונות לגשת לבגרויות בזמן השירות הצבאי – אם הייתם בשירות הצבאי שלכם לוחמים או תומכי לחימה, צה"ל יתן לכם את האפשרות לגשת לקורס הכנה לבגרויות על חשבונו, ואם לא – עדיין תוכלו לקבל מספר ימי חופש לקראת הבחינה.  קורסים לקראת בגרות במתמטיקה או בגרות באנגלית הם באורך של 7 שבועות, והכנה לבגרות באזרחות תארך כ-3 שבועות.

חשבו על הזמן הרב שיש לכם במסגרת הצבאית כאשר אינכם בתפקיד, וכיצד ניתן לנצל אותו בצורה הטובה ביותר בשביל לחסוך זמן כאשר תשתחררו, לא תרצו לראות את כל החברים ממריאים אל הטיול הגדול, טיול לסין, לתאילנד או לדרום אמריקה, וניגשים למבחן הפסיכומטרי ומתחילים ללמוד בזמן שאתם עוד משפרים או משלימים בגרויות. הצבא מספק לכם פלטפורמה מעולה להשלים את הבגרויות, ורואה באפשרות של החיילים להשתחרר עם תעודת בגרות איכותית כיתרון חשוב לשירות הצבאי.

אל תבזבזו את הזמן שיש לכם ותשארו מאחור, תחשבו כבר מעכשיו על היום שאחרי השירות הצבאי.

בהצלחה,

משה.

טיפים נוספים שיעניינו אותך:

 

 

רוצה לקבל המלצה
לקורס שהכי מתאים לך?

שם מלא: *
טלפון: *
אני מאשר קבלת הצעות והטבות בטלפון או SMS

או השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם:

שם מלא: *
טלפון: *
תחום:
אני מאשר קבלת הצעות והטבות
בטלפון או SMS

מבזקי בגרות ופסיכומטרי

בניית אתרים tmgroup