מתעניין בבגרות או בפסיכומטרי?
השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם!

שם מלא: * טלפון: *
סגור
דף הבית >> פסיכומטרי >> חדשות פסיכומטרי >> האם צריך לקיים את מבחן הפסיכומטרי במועד דצמבר?

האם צריך לקיים את מבחן הפסיכומטרי במועד דצמבר?

האם צריך לקיים את מבחן הפסיכומטרי במועד דצמבר 2012 או שיש לדחות את תאריך המבחן?כיתת פסיכומטרי

תלמידים רבים שאמורים לגשת למבחן הפסיכומטרי הקרוב במועד דצמבר, פונים למרכז הארצי לבחינות והערכה על מנת לבקש הבהרות לגבי מועד המבחן בעקבות האירועים הבטחוניים האחרונים בדרום ובמרכז הארץ.

התלמידים טוענים שבעקבות המצב הבטחוני והמבצע הצבאי, ביטולים של רבים משיעורי הפסיכומטרי במכוני הלימוד השונים בדרום הארץ ובנוסף זימון המילואים הנרחב שגרם לתלמידים שאמורים לגשת למבחן הפסיכומטרי ב7/9 לדצמבר, להפסיד מספר ימים לא מועט- במיוחד בתקופה שנחשבת לתקופה שבה אתה מקדיש את כולך ללימודי הפסיכומטרי , תחילת המרתון, יוצר יתרון מסוים לתלמידים מהמרכז ומצפון הארץ כאשר יגיעו למבחן - וכאשר הציון בפסיכומטרי מחושב באופן יחסי, יכולה להיות השפעה ממשית על הציונים.

הפניות של התלמידים בבקשה לדחות את מועד המבחן על מנת לאפשר נקודת פתיחה זהה לכל הניגשים לבחינה נענו בהבנה מצד המרכז הארצי לבחינות והערכה, אך הובהר מראש כי אין סיכוי שיהיה שינוי במועד המבחן. עם זאת, המרכז הארצי יצא בהצהרה היום - 22.11.2012, שבה הוא מודיע שכל מי שירצה לדחות את ההרשמה למבחן יוכל ללא עלות כמובן, ובנוסף - מי שייגש למבחן במועד הנוכחי וירגיש כי לא מיצה לחלוטין את הפוטנציאל שלו עקב המצב שנוצר, יוכל לגשת שוב למועד הסמוך למועד דצמבר, מועד פברואר.

 

נושאים נוספים שיעניינו אותך:

 

aerius saft link aerius

רוצה לקבל המלצה
לקורס שהכי מתאים לך?

שם מלא: *
טלפון: *
אני מאשר קבלת הצעות והטבות בטלפון או SMS

או השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם:

שם מלא: *
טלפון: *
תחום:
אני מאשר קבלת הצעות והטבות
בטלפון או SMS

מבזקי בגרות ופסיכומטרי

בניית אתרים tmgroup