מתעניין בבגרות או בפסיכומטרי?
השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם!

שם מלא: * טלפון: *
סגור
דף הבית >> פסיכומטרי >> קורס פסיכומטרי >> קורס פסיכומטרי בתיכון

קורס פסיכומטרי בתיכון

פסיכומטרי בתיכון

פסיכומטרי בתיכון - עכשיו זה הזמן! הנה כמה סיבות ללמוד לפסיכומטרי כבר עכשיו:

אייקון
כי אתם בשיא שלכם - חומר הלימוד טרי אצלכם בראש.
 
אייקון
כי תלמדו באווירה טובה עם החברים שלכם מהכיתה.
 
אייקון
כי אם אתם שוקלים עתודה אקדמית, אתם חייבים ציון פסיכומטרי.

פתרתם את השאלות לדוגמא? בואו לבדוק אם פתרתם נכון בווידאו הבא:

חשוב שתדעו: מי שבוחר ללמוד לפסיכומטרי כבר בתקופת התיכון נהנה מיתרונות משמעותיים על פני אחרים, שנבחנים רק בזמן השירות הצבאי או אפילו אחרי ה"טיול הגדול". אם אתם תלמידי תיכון אתם כבר רגילים ללמוד ולהתכונן לבחינות, ויהיה לכם קל יותר להתמודד עם כמויות החומר שיש לשנן ולתרגל שוב ושוב לפני שניגשים לפסיכומטרי. מלבד זאת, קורס הפסיכומטרי שמיועד לתלמידי תיכון מותאם במיוחד עבורכם - המדריכים יודעים בדיוק מה אתם לומדים לבגרויות, ומתאימים את החומר לפסיכומטרי למה שאתם יודעים כבר. כך אתם מנצלים את הזמן בדיוק למה שחסר לכם כדי להגיע לציון פסיכומטרי גבוה במיוחד. 

עוד יתרון שיש לקורס הפסיכומטרי של לחמן המיועד לתיכוניסטים הוא הרקע הדומה של תלמידי הקורס. בניגוד לקורסי פסיכומטרי אחרים, בהם מתקבצים כל מיני אנשים עם רקע שונה, בקורס הפסיכומטרי של לחמן המיועד לתלמידי תיכון כל התלמידים מגיעים פחות או יותר עם רקע דומה דבר ולכן תהליך הלמידה לפסיכומטרי קל יותר. 
 
אף על פי שהפסיכומטרי בוחן אתכם בצורה אחרת מהבגרויות, עדיין יש קשר בין הבחינות ואפשר לנצל את הזמן שבו לומדים לבגרות ללימודי פסיכומטרי ולהפך. כלומר, למרות השוני בין חשיבה הפסיכומטרית לחשיבה שנדרשת מכם בבגרויות, הכנה לפסיכומטרי יכולה להכין אתכם לבגרויות ולשפר את ממוצע הבגרות שלכם. לדוגמא, כדי להתקדם באנגלית אתם צריכים לקרוא כמה שיותר אנגלית (מגזינים באנגלית, ספרים באנגלית וכו') ולשפר את אוצר המילים שלכם. מובן שהידע הזה לא יעזור לכם רק במבחן פסיכומטרי אלא גם בבגרות באנגלית. בנוסף, מדריכי הפסיכומטרי של לחמן ילמדו אתכם שיטות לחישוב מהיר, ומובן שתוכלו להשתמש בהם גם בבגרות מתמטיקה, ואולי אף תצליחו להעלות את משלב העברית שלכם באמצעות שימוש בביטויים הנדירים שתלמדו במסגרת הפרק המילולי...
 

במה כל כך שונה המבחן הפסיכומטרי מהבגרויות?

מבחן אמריקאי – 4 תשובות לכל שאלה. בשונה מבי"ס, מה שחשוב בפסיכומטרי זה התשובה ולא הדרך. אם הדרך נכונה, אבל התשובה לא נכונה – לא נקבל אפילו נקודה אחת, וגם ההיפך הוא הנכון. בניגוד לבגרויות שעוקבים אחרי מהלך המחשבה שלכם, בפסיכומטרי כל מה שחשוב הוא האם עניתם נכון על התשובה או לא.
 
הבחינה הפסיכומטרית היא בחינה יחסית. בניגוד למבחני בגרות, בהם אנו נמדדים ביחס לידע שלנו וליכולות של עצמנו בלבד ומקבלים נקודות על תשובות נכונות, בפסיכומטרי זה לא עובד ככה: שיטת חישוב הנקודות תלויה בנבחנים אחרים, במועד שלכם וזה שלפניו. זאת אומרת, לא מספיק להיות טוב, אלא צריך להיות טוב יותר מאחרים. (ולכן, קורס פסיכומטרי מצוין הוא יתרון יחסי גדול על נבחנים אחרים).
 
אין עזרים. בפסיכומטרי אי אפשר להכניס מחשבון, מילון אנגלית או מילון עברית לחדר הבחינה. מתבססים על הידע שלכם בלבד.
 
אין זמן!  עלינו לפתור 220 שאלות ב-200 דקות. פחות מדקה לשאלה.
 
כפי שניתן לראות, יש הבדל גדול בין אופי החשיבה שהורגלתם אליו בבית ספר, חשיבה שאנו קוראים לה "חשיבה בית-ספרית" לבין סוג החשיבה הנדרש במהלך מבחן פסיכומטרי - "חשיבה פסיכומטרית". אין זה אומר שידע בית ספרי הוא לא חשוב – זו דרך החשיבה שמכינה אתכם לבגרות. אבל מבחן פסיכומטרי דורש מכם "להחליף דיסק" ולחשוב אחרת. כאן בדיוק מגיע קורס הפסיכומטרי של לחמן, שיעזור לכם להבין איך בדיוק הפסיכומטרי עובד ואיך ניגשים אל השאלות שבו.
 

בלחמן בנינו קורס פסיכומטרי, שיתאים במיוחד לתלמידי תיכון – "פסיכומטרי בתיכון"

קורסי ההכנה שלנו לבחינה הפסיכומטרית בקרב תלמידי התיכון, מתקיימים לקראת מועד אפריל ומועד אוקטובר. למעלה מ-90% מבתי הספר התיכוניים שבהם מתקיים קורס הכנה לבחינה הפסיכומטרית, בוחרים בלחמן כחברה המועדפת עליהם, להכנת תלמידיהם למבחן בצורה מושלמת.
קורסי פסיכומטרי בתיכון מומלצים בעיקר לתלמידים הנרשמים לעתודה אקדמית ולכלל אלו המעוניינים להמשיך בלימודים אקדמאיים בעתיד. הם כוללים מפגשי ידע, חומרי חזרה ועזרי לימוד רבים, אלפי שאלות ותרגילים ומבחני סימולציה, המדמות בדיוק רב את הבחינה הפסיכומטרית האמיתית, מכל הבחינות.
 
הקורס גם כולל סדנאות המדריכות אתכם לעבודה נכונה בבית, לניהול זמנים, להכנה נכונה של שיעורי הבית, לתחקור התוצאות וההישגים, ללימוד נכון ויעיל של אוצר מלים בעברית ובאנגלית, ולעבודה בתנאי לחץ – אלמנטים שישמשו אתכם גם במהלך לימודיכם בבית הספר, לקראת מבחני הבגרות.
 
לסיכום, אם אתם תיכוניסטים ומתכוננים לגשת לפסיכומטרי, חשוב מאוד שתשקיעו בלימודים ותבחרו בקורס פסיכומטרי שיכין אתכם בצורה הטובה ביותר למבחן. כך תמצו את המירב מההכנה לפסיכומטרי ותוכלו לחסוך מעצמכם בעתיד מבחני פסיכומטרי חוזרים ונשנים, כמו גם לשפר את ציוני הבגרויות שלכם.
 
חשוב שתזכרו שהפסיכומטרי מציב דרישות גבוהות יותר מאלה שאתם צריכים להתמודד עמן בבגרויות ובמתכונות, ועל כן זמן ההשקעה בהכנה לפסיכומטרי צריך להיות בהתאם לדרישות אלו. ואל תשכחו - קיבלתם ציון פסיכומטרי שמספק אתכם? הוא תקף ל-7 השנים הבאות!
 

אז  בקיצור, למה שווה לעשות קורס הכנה לפסיכומטרי בזמן התיכון?

  • תלמידי פסיכומטרי מצליחים יותר בתיכון - מחקרים מוכיחים כי תלמידי תיכון מצליחים יותר מאשר שאר הנבחנים.
  • כיף - לעשות את הקורס בכיף עם החבר'ה שאתם מכירים, ולא עם אנשים זרים, ועוד קרוב לבית.
  • שונה מבית ספר - טריקים, צחוקים, אוירה טובה – הנאה בשיעורים מובטחת!
  • אתם בשיא שלכם - חומר הלימודים טרי בראש ונחסכים מכם זמן ומאמצים שתצטרכו להשקיע אם תחכה עד השחרור.
  • תוצאות - תוצאת המבחן תקפה ל-7 שנים (!!!), מה שמבטיח הרבה שקט וזמן פנוי לטיולים וכיף– אחרי הצבא או הטיול לא תצטרכו להתעסק עם פסיכומטרי!
  • מחיר - קורסי התיכון מוצעים לך במחירים מיוחדים ואטרקטיביים במיוחד.
  • הקורסים יתקיימו בסניפי לחמן, ובמאות בתי ספר תיכוניים ברחבי הארץ.
 
לפרטים והרשמה השאירו פרטים בטופס כאן למטה או חייגו עכשיו ליועצי הלימודים של לחמן: *2055
הזדרזו להבטיח מקומכם בקורס- מספר המקומות מוגבל!!

נושאים נוספים שיעניינו אותך:

רוצה לקבל המלצה
לקורס שהכי מתאים לך?

שם מלא: *
טלפון: *
אני מאשר קבלת הצעות והטבות בטלפון או SMS

או השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם:

שם מלא: *
טלפון: *
תחום:
אני מאשר קבלת הצעות והטבות
בטלפון או SMS

מבזקי בגרות ופסיכומטרי

בניית אתרים tmgroup