מתעניין בבגרות או בפסיכומטרי?
השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם!

שם מלא: * טלפון: *
סגור

עבודה לסטודנטים

לאחר לימוד לבחינת פסיכומטרי ו/או השלמת בגרויות, מוצא הסטודנט שלימודים אקדמיים באוניברסיטה או במכללות השונות הם תהליך המתמשך בדרך כלל מספר שנים בהם נדרש הסטודנט להשקיע זמן ומשאבים נוספים עבור המטלות השונות הניגזרות מהלימודים עצמם ומהדרישות שלו מעצמו. אבל זה לא הכל, יחד עם המאמץ בחזית הלימודים, חייב הסטודנט לדאוג לפרנסתו ברמה כזו או אחרת (ברי המזל זוכים לתמיכה כלכלית של ההורים /משפחה).

מדובר במאמץ גדול לאורך זמן. עבור הסטודנט ישנן אפשרויות תעסוקה רבות, עבודות שמתאימות לאורח חייו, לדירשתו האישית של הסטודנט ולמגבלות הזמן העומד לרשותו.

עבודה לסטודנטים

בתקופה זו סטודנטים מחפשים עבודה בעיקר בלוחות הדרושים באינטרנט, לדפדוף קל אפשר להתרשם ממגוון הצעות עבודה גם בעיתונות הכתובה. הצעות עבודה שמתאימות לסטודנטים, האינטרנט מכיל המון הזדמנויות בלוחות דרושים מגוונים ולוחות דרושים ייעודיים לסטודנטים, כיום גם האוניברסיטאות והמכללות מחזיקות לוח דרושים או אפילו משרד השמה לטיפול בהצעות עבודה לסטודנטים.

המאפיינים העיקריים של עבודות סטודנטים

הכשרה מקצועית מינימאלית – עבודה לסטודנטים בדרך כלל תהיה כזו שאינה דורשת ידע או הכשרה כלשהי, קלה ופשוטה לביצוע.

עבודה זמנית – עבודה לתקופת זמן מוגדרת מראש מתאימה לכל אחד שמבקש לעבוד (וממש צריך להתחיל מיד) כאשר עבודות זמניות שמתאימות בעיקר לסטודנטים יהיו אלו שמתנהלות בתקופות של חופשים / בין סמסטרים וכד'.

עבודת משמרות – עבור סטודנט הלומד בשעות היום, עבודה בשעות הערב והלילה תהיה מושלמת, עבור סטודנט הלומד בערבים, עבודה בשעות היום תהיה מושלמת. המשותף הוא שסטודנט יעדיף עבודה בעלת אופי גמיש אשר אפשרית לביצוע במשמרות בוקר /ערב /לילה. לרוב מדובר בעבודות מלצרות, טבחות במסעדת המבורגרים, עבודה ב-call center וכדומה. היתרון הגדול בעבודת משמרות הוא הגמישות אך לזה מתווסף יתרון נוסף והוא התגמול הכספי אשר עולה כאשר שעות העבודה הן שעות הערב או הלילה.

עבודה מהבית – סטודנטים מאושרים כאשר הם יכולים לשלב בתקופת הלימודים עבודה מהבית, עבודה אותה הם יכולים לבצע ללא הגעה למקום ספציפי. אז הגמישות מירבית והעבודה אף יכולה להעשות בזמן החופשי בלימודים /בלילה ובכל זמן פנוי אפשרי.

המשרה הנכונה ביותר עבור הסטודנט

יחד עם זאת ובהמשך לדברים שנכתבו על עבודות סטודנטים, המשרה האופטימאלית עבור סטודנט היא זו שתתקרב אותו לתחום בוא הוא לומד או בחברה בה הוא יוכל להתפתח לכיוון המקצועי אליו הוא מכוון.עבודה זו תאפשר תזוזה בתוך הארגון וצבירת ותק/ניסיון וקשרים שיעזרו גם לאחר תום תקופת הלימודים ותחילת העבודה האמיתית.

רוצה לקבל המלצה
לקורס שהכי מתאים לך?

שם מלא: *
טלפון: *
אני מאשר קבלת הצעות והטבות בטלפון או SMS

או השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם:

שם מלא: *
טלפון: *
תחום:
אני מאשר קבלת הצעות והטבות
בטלפון או SMS

מבזקי בגרות ופסיכומטרי

בניית אתרים tmgroup