מתעניין בבגרות או בפסיכומטרי?
השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם!

שם מלא: * טלפון: *
סגור
דף הבית >> השלמת בגרות >> מועדי בגרויות >> בגרויות קיץ 2015

בגרויות קיץ 2015

אם החלטתם לשפר בגרויות או להשלים בגרויות מכיוון שאתם מעוניינים להרשם ללימודים לתואר ראשון, חשוב להחליט מתי לגשת לבגרויות בהתאם למתי שתרצו להתחיל את הלימודים. בהנחה ומועדי הבגרויות קיץ 2015 הם המועדים הקרובים ביותר לתחילת השנה האקדמאית, השאלה האם ניתן להתחיל ללמוד כבר בשנה הקרובה ללמוד תלויה בעיקר במוסד האקדמאי שבו תרצו ללמוד ובשילוב של ציוני הבגרות והפסיכומטרי שלכם.

לרוב האוניברסיטאות יש מועד הגשת מועמדות שרק בפעמים מועטות ניתן להתקבל לחוגים השונים במקרה ואיחרתם את המועד, והמועד הזה לרוב יסתיים לקראת סוף אפריל, כאשר גם המכללות בדרך כלל מקציבות עד סוף מאי / יוני להרשמה ללימודים. במוסדות מסויימים ניתן יהיה להרשם בהרשמה מאוחר עד סוף אוגוסט, אך זה תלוי בעיקר במקום פנוי שיש לחוגים שאליו תרצו להרשם, ובמוסד האקדמי שאליו תירשמו. למרות שהסיכויים להתקבל כבר השנה ללימודים אינו גבוה, ניתן במוסדות רבים גם להרשם לסמסטר חורף, ואז ציוני בגרויות קיץ 2015 יגיעו בדיוק בזמן להגשת המועמדות שלכם.בגרויות קיץ

כמובן שחשוב לזכור שבנוסף לציוני הבגרויות שלכם, ההרשמה ללימודים תלויה גם בציון הפסיכומטרי שלכם ובדרישות שהחוגים והפקולטות השונות מציבות למועמדים.

למה לגשת לבגרויות קיץ?

הסיבות שבגללם עדיף להבחן במועדי בגרויות קיץ 2015 ולא לחכות למועדי בגרויות החורף נובעות קודם כל מכך שאלה מועדי הבגרויות הקרובים, ואם נותר לכם גם לגשת למבחן הפסיכומטרי לאחר מכן, חשוב שתשאירו לעצמכם מספיק זמן גם ללמוד וגם לתקן במידת הצורך לקראת הלימודים. ציוני בגרויות החורף מגיעים רק לקראת מרץ / אפריל, ובמקרה ואחת הבחינות לא הייתה מספיק טובה כפי שצפיתם, לא יהיה לכם זמן מספיק בשביל לתקן את הציון ולהרשם בזמן ללימודים. במידה ותיגשו לבגרויות קיץ 2015, כבר בספטמבר תוכלו לקבל את הציונים ולשים את כל המאמצים במבחן הפסיכומטרי או בשיפור נקודתי של בגרויות בכדי להגיע לציון המתאם שיתן לכם את כרטיס הכניסה ללימודים לתואר ראשון.

יתרון נוסף להחלטה לגשת לבגרויות במועד קיץ הוא מכיוון ששעות היום ארוכות יותר למרבית האנשים יותר קל לשבת וללמוד מכיוון שקיימת תחושה שיש יותר זמן ללמוד כאשר בחוץ עוד אור, וגם ניתן לעשות הפסקות בלימודים בחוץ ולא להשאר בבית מתחת לערימות הספרים. בגרות קיץ גם מאפשרת לנו ללמוד במקומות נוספים חוץ מהבית – חוף הים, בתי קפה, בפארקים, מה שמגוון את הלימודים שלנו ומאפשר למידה לאורך זמן ממושך יותר.


נושאים נוספים שיעניינו אותך:

 

רוצה לקבל המלצה
לקורס שהכי מתאים לך?

שם מלא: *
טלפון: *
אני מאשר קבלת הצעות והטבות בטלפון או SMS

או השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם:

שם מלא: *
טלפון: *
תחום:
אני מאשר קבלת הצעות והטבות
בטלפון או SMS

מבזקי בגרות ופסיכומטרי

בניית אתרים tmgroup