מתעניין בבגרות או בפסיכומטרי?
השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם!

שם מלא: * טלפון: *
סגור
דף הבית >> פסיכומטרי >> קורס פסיכומטרי >> קורס פסיכומטרי לחיילים

קורס פסיכומטרי לחיילים

אם גם אתם מרגישים שיש לכם ים זמן לשרוף ולא יודעים מה בדיוק לעשות איתו, קורס פסיכומטרי בלחמן הוא בדיוק בשבילכם. קורס פסיכומטרי במהלך השירות הצבאי הוא פתרון מעולה למי שמרגיש שיש לו זמן וחושב כבר היום על המחר – לימודי תואר ראשון אחרי השירות או הטיול הגדול. השירות הצבאי הוא מעין "הפסקה ארוכה" מהחיים האזרחיים, ולרובנו זו הפסקה שמספיקה להבחן לפחות במועד פסיכומטרי אחד, ואף ליותר אם לא קיבלתם את הציון שרציתם. מי שבוחר לעשות זאת בצורה כזאת מבטיח לעצמו חופש אמיתי אחרי הצבא – תוכלו לפנות את הזמן בדיוק למה שאתם רוצים בלי לימודי פסיכומטרי. גם אם טיול גדול מצפה לכם באופק ואתם מתכננים לטייל מסביב לעולם – אין דאגה – ציון הפסיכומטרי נשאר בתוקף עד שבע שנים לאחר שנבחנתם.

פסיכומטרי בצבא - למה זה כדאי?

הבעיה העיקרית של מי שלומד לפסיכומטרי אחרי הצבא - כלומר רוב האנשים - היא החלודה.
במהלך השירות הצבאי לא נדרשים בדרך כלל לחשיבה הנדרשת בלימודים ושוכחים כבר איך לשבת וללמוד. מסיבה זאת, קשה לחזור אחורה. בצבא אפשר לנצל את הזמן, לשבת וללמוד, וכך לא לאבד את היכולת הזו – גם מבחינת ה"חלודה" שנצברה לבטח באנגלית ובמתמטיקה, וגם מבחינת היכולת ללמוד ולשנן. 
 
אם אתם משרתים בבסיס פתוח, לא תמצאו הרבה חסרונות בלימודי פסיכומטרי בצבא. חיילים בבסיס סגור גם יכולים להשתתף בקורס פסיכומטרי של לחמן, אבל צריך לחשוב האם היציאות שלכם הביתה סדירות, ואם תוכלו להגיע ברציפות לשיעורים. אם אתם חושבים שאתם מסוגלים, אין שום בעיה להתחיל ללמוד לפסיכומטרי כבר במהלך הצבא, ולהרשם כבר עכשיו לקורס פסיכומטרי. גם אם אינכם יודעים מה אתם רוצים ללמוד ואיזה ציון פסיכומטרי אתם צריכים להשיג, כדאי לפחות לתרגל את שיטת החשיבה של לחמן לפסיכומטרי, ולגשת אל המבחן הפסיכומטרי כדי להבין בדיוק בפני מה אתם עומדים – אם הציון לא יספק אתכם תמיד תוכלו לגשת שוב למבחן פסיכומטרי, אחרי שאתם מכירים כבר את נוסח המבחן הפסיכומטרי ויודעים בפני מה אתם עומדים.
 
קורס פסיכומטרי בלחמן מציע לכם את כל מה שצריך לפסיכומטרי, תוך התחשבות בזמן העומד לרשותכם. אם קיבלתם מהצבא וואוצ'רים ללימודי פסיכומטרי, תוכלו להירשם לקורסי הפסיכומטרי של לחמן ולהנות ללא השקעה כספית מיותרת מקורס פסיכומטרי איכותי שיכוון אתכם בדיוק למה שצריך. קורסי הפסיכומטרי הניתנים בלחמן במסגרת הוואוצ'רים מהצבא לא נבדלים כלל מהקורסים האחרים של לחמן, כך שכדאי מאוד לנצל את ההזדמנות וללמוד לפסיכומטרי במינימום השקעה כספית ומקסימום תוצאות. 
 

כיצד אני מקבל מהצבא זכאות לקורס פסיכומטרי?

אם החלטתם שגם אתם רוצים להקדים את המאוחר ולהרשם לבחינה הפסיכומטרית בזמן השירות הצבאי, גשו אל קצינת הת"ש או קצינת החינוך בבסיס או ביחידה שלכם. הקצינה תוכל לתת תכם שובר הנחה לקורס פסיכומטרי בלחמן, שיוריד את עלות קורס הפסיכומטרי באופן ניכר. לחמן הוא מכון הפסיכומטרי המצליח ביותר שעובד בהסדר עם הצבא, ומקיים קורסי פסיכומטרי המיועדים לחיילים בשעות נוחות.
 
גם אם אתם משתחררים רק בסופי שבוע תוכלו למצוא קורס שיתאים לכם בין שלל קורסי הפסיכומטרי של לחמן. חשוב לזכור, שקורס פסיכומטרי ללא תרגול מספק בזמן הפנוי לא יוביל אתכם אל התוצאות הרצויות ולכן, כדאי לחשוב לעומק, האם יש לכם את הזמן הזה, עוד לפני שנרשמים.
 
חשוב לדעת! הצבא מאשר לחייל חופשה מיוחדת של עד שבועיים לצורך לימודיו לקראת הבחינה באישור של מפקדו. 

נושאים נוספים שיעניינו אותך:

 

רוצה לקבל המלצה
לקורס שהכי מתאים לך?

שם מלא: *
טלפון: *
אני מאשר קבלת הצעות והטבות בטלפון או SMS

או השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם:

שם מלא: *
טלפון: *
תחום:
אני מאשר קבלת הצעות והטבות
בטלפון או SMS

מבזקי בגרות ופסיכומטרי

בניית אתרים tmgroup