מתעניין בבגרות או בפסיכומטרי?
השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם!

שם מלא: * טלפון: *
סגור
דף הבית >> ייעוץ והכוונה >> תואר ראשון - מקצועות >> לימודי שיווק אינטרנטי

לימודי שיווק אינטרנטי

שיווק באינטרנט על כל הצורות שניתן לעשות זאת נחשב היום לאלף בית בהצלחתו של עסק ולכן זהו תחום אשר כדאי ללמוד אותו בצרה מסודרת באמצעות קורס שיווק באינטרנט על כל הגרסאות בהן הוא מועבר. ישנן מספר דרכים שבאמצעותן האינטרנט יכול לסייע בקידומו של עסק ובהגעה לקהל יעד גדול יותר אך עם זאת רלוונטי לסוג העסק.

האם נדרש ידע קודם?

ידע קודם אינו נדרש. קורס שיווק באינטרנט מתחיל מהמושגים הבסיסיים ביותר הקשורים להכרת המערכות. כמובן שידע קודם באינטרנט יכול להקל וכמו בכל תחום, ככל שיותר מושגים יהיו מוכרים כך תהיה פניות ללמידה וקליטה של דברים חדשים. עדיין מדובר על קורס שמתחיל מההתחלה אך ניתן באמצעותו להגיע לרמות גבוהות של התמצאות בכלים שמספק האינטרנט או בכלי אחד ספציפי- תלוי בסוג הקורס הנבחר.

מהם נושאי הלימוד בקורס?

קורס שיווק באינטרנט רחב ומקיף נכנס לעומקו של שיווק בכלל ולשיווק הקשור באינטרנט. נלמדים מושגי יסוד בתקשורת השיווקית, ניהול קשר עם לקוחות באופן כללי ובאמצעות האינטרנט בפרט, הסטודנטים מתוודעים לכלים שיווקיים כמו רשתות חברתיות, בלוגים, פורומים, אתרי מכירה, פורטלים ועוד. הקורס מקנה מיומנויות טכניות ועיצוביות וכולל לימוד של בניית אתרים ועיצובם, כתיבת תוכן שיווקי ופרסומו. הלימוד הקשור לשיווק בכלל כולל לימוד כיצד לבנות תכנית עסקית, בניית אסטרטגיות לטווח ארוך וקצר ועוד. קורסים קצרים וממוקדים יכולים להיות בקידום אתרים אורגני, שוווק באמצעות רשתות חברתיות, תוכניות שותפים, Google Adsense ועוד.

מהן האפשרויות העתידיות בעקבות הקורס?

קורס שיווק באינטרנט מאפשר לעוסקים כבר בתחום כמו מנהלי שיווק, פרסומאים ועוד לקבל כלים נוספים על מנת לשווק את החברה אותה הם מייצגים בצורה טובה ויעילה יותר. הקורס מאפשר לבעליו של כל עסק שהוא לדעת כיצד להוביל את העסק שלהם בעולם תחרותי כל כך וכיצד ליצור לו מקום והכרה. בנוסף, הקורסים הממוקדים יותר מאפשרים עבודה באותו תחום כמו בחברות העוסקות בקידום אתרים אורגני, כתיבת תוכן או בפן הטכני של השיווק כפי שמאפשר הקורס גוגל פיי פר קליק.

כמה זמן נמשך הקורס?

משך הקורס לפי כמות התוכן והמיומנות המועברות בו. קורסים ממוקדים נמשכים מספר חודשים- סביב חודשיים. קורסים רחבים יותר יכולים להמשך עד שנה.

רוצה לקבל המלצה
לקורס שהכי מתאים לך?

שם מלא: *
טלפון: *
אני מאשר קבלת הצעות והטבות בטלפון או SMS

או השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם:

שם מלא: *
טלפון: *
תחום:
אני מאשר קבלת הצעות והטבות
בטלפון או SMS

מבזקי בגרות ופסיכומטרי

בניית אתרים tmgroup