מתעניין בבגרות או בפסיכומטרי?
השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם!

שם מלא: * טלפון: *
סגור
דף הבית >> תכנון לימודים לתואר ראשון

תכנון לימודים לתואר ראשון

כאשר מתכננים להתחיל ללמוד, ישנן המון שאלות וספקות בנוגע לאיך להתחיל ללמוד? מה חשוב לדעת לפני שניגשים להשלמת בגרויות ולימודי פסיכומטרי? מה לבחור ללמוד לתואר ראשון ואיך לבחור מוסד אקדמי? 

המגוון הרחב של מקצועות לימוד, תארים ואפשרויות יכול לגרום לבלבול. בארץ קיימים עשרות של מוסדות להשכלה גבוהה ולימודי המשך בהם אוניברסיטאות מכללות, סמינרים ומכונים שמציעים מה שנראה כאין סוף אפשרויות לימודים. אז מה כדאי ללמוד? מדעים מדוייקים או מדעי הטבע? הנדסה או מחשבים? סוציולוגיה או פסיכולוגיה? פילוסופיה או ספרות? או אולי בכלל אתם לא רוצים תואר אלא רק תעודת הוראה או הסמכה כהנדסאי. 

איך מחליטים איפה ללמוד?

השאלות לא נגמרות רק באיזה תחום לימודים לבחור, מה לגבי דירה או עבדוה במהלך התואר? ואיפה הכי כדאי - במכללה או אוניברסיטה? מה תנאי הקבלה לכל פקולטה ולכל מסלול בתארים השונים? תנאי הקבלה השונים משמעותם שיש צורך בציונים שונים בפסיכומטרי ובבגרות - אלו יקבעו לאיפה תוכלו להתקבל ולאיפה לא. וזה עוד לפני שדיברנו על הרפורמה בחינוך שמוביל שר החינוך - "ישראל עולה כיתה".

לכל השאלות הללו, אנחנו בלחמן, החלטנו לעשות לכם קצת סדר בבלאגן ולעזור לכם להשקיט את הבלאגן שבראש... בעמודים הבאים תוכלו למצוא את כל המידע השימושי וההכרחי להבנת הלימודים הקדם-אקדמיים וכן כל הקשור באורח חיים סטודנטיאלים, מציאת עבודה, שכר לימוד ועוד.

מאחלים לכם בהצלחה!

לחמן
רוצה לקבל המלצה
לקורס שהכי מתאים לך?

שם מלא: *
טלפון: *
אני מאשר קבלת הצעות והטבות בטלפון או SMS

או השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם:

שם מלא: *
טלפון: *
תחום:
אני מאשר קבלת הצעות והטבות
בטלפון או SMS

מבזקי בגרות ופסיכומטרי

בניית אתרים tmgroup