מתעניין בבגרות או בפסיכומטרי?
השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם!

שם מלא: * טלפון: *
סגור
דף הבית >> פסיכומטרי >> קורס פסיכומטרי

קורס פסיכומטרי

יש היום כל כך הרבה מקומות שמכינים לפסיכומטרי, אז למה לי לבחור דווקא בלחמן? ובכן, יש הרבה סיבות לבחור בקורס הפסיכומטרי של לחמן 

בלחמן אנחנו מעסיקים מדריכי פסיכומטרי מעולים

המדריכים של לחמן אוהבים את המקצוע שלהם ורואים בהדרכה שליחות. המדריך מלווה את התלמיד לאורך כל קורס פסיכומטרי בשיחות אישיות והכוונה אישית - הכל "בגובה העיניים". בלחמן הבינו כבר מזמן, שכאשר מדריכי הפסיכומטרי הם שותפים של התלמיד ורוצים בהצלחתו בדיוק כמוהו, הם מצליחים להוציא ממנו יותר.
 

החומר - ספרי פסיכומטרי מעודכנים עד הרגע האחרון

מחלקת המחקר והפיתוח של לחמן עובדת מסביב לשעון כדי להבטיח שחומרי הלימוד יהיו המעודכנים והמדויקים ביותר בשוק הפסיכומטרי. את איכות החומר ושאלות הפסיכומטרי המעולות ניתן לראות בכל הספרים וחוברות הלימוד לאורך הקורס. חומרי הלימוד של לחמן ילמדו אתכם לחשוב "פסיכומטרי", לתרגל את כל סוגי השאלות ולהתמודד עם לחץ הבחינה בתנאי אמת. את הטופ של הטופ תקבלו לקראת סוף קורס הפסיכומטרי בלחמן: חוברות "לחמניות טריות" שמכילות את כל העדכונים החמים ביותר לקראת הבחינה הקרבה.
 

לתלמידי תיכון - גם וגם

קורסי הפסיכומטרי של לחמן מתחילים רק לקראת אמצע חופשת הקיץ, כך שתלמידי תיכון המעוניינים בקורס פסיכומטרי נהנים מכל העולמות: גם עושים חיים בחופש הגדול וגם מכינים את עצמם למבחן הפסיכומטרי, הכנה שתשתלם להם בעתיד הקרוב או הרחוק.
 

קורס פסיכומטרי – מטרה משותפת לתלמיד ולמדריך

מטרת הקורס הפסיכומטרי בלחמן היא השגת ציון פסיכומטרי מקסימלי מהפוטנציאל של כל תלמיד. מכיוון שהפסיכומטרי הוא כלי מיון לאוניברסיטאות ולמכללות, אין ציון מסוים שכל התלמידים, באשר הם, צריכים להגיע אליו. כל אחד צריך למעשה ציון פסיכומטרי שונה, כזה שיאפשר קבלה ללימודים בתחום שירצה ללמוד.

מדריך הפסיכומטרי מלווה את התלמיד באופן צמוד, ומכוון אותו בין ים השאלות, התרגילים, שיטות העבודה והטריקים להצלחה בפסיכומטרי. 

קורס פסיכומטרי של לחמן

המדריך קשוב לצרכים המיוחדים של כל תלמיד וזמין לרשותו, כדי שיחד יוכלו לבנות את תוכנית הלימודים האופטימאלית.
 

ולא פחות חשוב, נגישות

ללחמן עשרות סניפים ברחבי הארץ – מבאר שבע בדרום ועד הקריות בצפון –  מה שנותן מענה לכל מי שרוצה ללמוד לפסיכומטרי לעשות זאת היכן שנוח לו ולהפיק את המירב מקורס הפסיכומטרי.
 
אז, נתראה בקורס...

 

רוצה לקבל המלצה
לקורס שהכי מתאים לך?

שם מלא: *
טלפון: *
אני מאשר קבלת הצעות והטבות בטלפון או SMS

או השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם:

שם מלא: *
טלפון: *
תחום:
אני מאשר קבלת הצעות והטבות
בטלפון או SMS

מבזקי בגרות ופסיכומטרי

בניית אתרים tmgroup