מתעניין בבגרות או בפסיכומטרי?
השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם!

שם מלא: * טלפון: *
סגור
דף הבית >> פסיכומטרי >> הרשמה לפסיכומטרי >> היכן מתקיים המבחן הפסיכומטרי

היכן מתקיים המבחן הפסיכומטרי

מבחן פסיכומטרי זה עסק מספיק מלחיץ גם ככה וכדאי להתחיל אותו באופן הכי רגוע שאפשר. אין סיבה להגיע אל המבחן ברגע האחרון לאחר שחיפשתם את החדר הנכון במשך שעות בכל מסדרונות האוניברסיטה, שגם ככה לא מוכרת לכם. לא נעים להכנס מתוחים למבחן כמו המבחן הפסיכומטרי, ועוד להוסיף על כך לחץ ועצבים. בדיוק בשל סיבה זו, ריכזנו בעבורכם הוראות הגעה אל האוניברסיטאות שבהן מתקיים המבחן הפסיכומטרי. 

מובן מאליו שלפני המבחן הפסיכומטרי עליכם לבצע הרשמה לפסיכומטרי. במכתב המאשר את ההרשמה לפסיכומטרי קיבלתם בטח הודעה שמפרטת את מיקום ושעת המבחן הפסיכומטרי שאליו נרשמתם. זכרו, שככל שנרשמים מאוחר יותר, כך קטן הסיכוי לקבל את האוניברסיטה הרצויה ומשום כך אנו ממליצים לבצע הרשמה לפסיכומטרי ברגע שהחלטתם לגשת למבחן.
 
שימו לב! האוניברסיטאות הן לרוב עצומות בגודלן ואופן חלוקת חדרי הבחינה ומיקומם לא תמיד ברור למי שבא מבחוץ. לכן, אנו ממליצים לכם להתכונן מראש ולהבין בדיוק היכן יתקיים המבחן הפסיכומטרי ואת דרכי ההגעה אליו. רישמו לפניכם את שם הבניין, מס' האולם ואת הוראות ההגעה המדוייקות לחדר הבחינה. הקדימו את בואכם כדי שתוכלו למצוא בנחת את האולם הנכון ולהתמקם בו לפני שהאווירה הופכת לחוצה. בהצלחה!
 
אז איפה אתם נבחנים? מצאו את דרכי ההגעה לאוניברסיטה שבה מתקיים המבחן הפסיכומטרי שלכם:
 
 

רוצה לקבל המלצה
לקורס שהכי מתאים לך?

שם מלא: *
טלפון: *
אני מאשר קבלת הצעות והטבות בטלפון או SMS

או השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם:

שם מלא: *
טלפון: *
תחום:
אני מאשר קבלת הצעות והטבות
בטלפון או SMS

מבזקי בגרות ופסיכומטרי

בניית אתרים tmgroup