מתעניין בבגרות או בפסיכומטרי?
השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם!

שם מלא: * טלפון: *
סגור
דף הבית >> לימודים במכללה >> הקריה האקדמית אונו

הקריה האקדמית אונו

אודות הקריה האקדמית אונו

הקריה האקדמית אונוהקריה האקדמית אונו הוקמה שבשנת 1995 כמוסד פרטי להשכלה גבוהה. מרגע היווסדה חרטה הקריה האקדמית אונו על דגלה מצוינות אקדמית יישומית ומחקרית לצד מתן תשומת לב מרבית לצרכיהם של הסטודנט. הקריה האקדמית אונו מתחייבת לעשות ככל שביכולתה על מנת להעניק לסטודנטים שלה את הטוב ביותר.

בשנת 2014  נבחרה הקריה האקדמית אונו למוסד עם המרצים הטובים ביותר בישראל, על פי סקר התאחדות הסטודנטים.

אקדמיה יישומית:

הקריה האקדמית אונו היא המוסד האקדמי הראשון בישראל להקים מרכז סימולציות יחיד מסוגו שמטרתו להכשיר את הסטודנטים לתרחישי אמת בשוק העבודה. כמו-כן פועלות בקריה האקדמית אונו תכניות לימוד שמטרתן להכין את הסטודנטים לקראת ההשתלבות שוק העבודה בישראל, תוך הקניית כלים פרקטיים ויישומיים לקריירה בה יבחרו.

הסטודנט במרכז:
הקריה האקדמית אונו מתחייבת לתת לכל אחד מהסטודנטים שלה את השירות המנהלי, האישי והאקדמי הטוב ביותר. בתחומה של הקריה האקדמית אונו נמצאות ספריות, חדרי מחשבים ומתקני לימוד מתקדמים נוספים על מנת לייעל את חווית הלמידה. בנוסף מתהדרת הקריה האקדמית אונו בסגל מרצים הטובים בתחומם.

אקדמיה למצוינים:
הקריה האקדמית אונו מעניקה מלגות מצטיינים ע"ש רס"ן אהרון כ"ץ ז"ל. אלה נוסדו על מנת להעניק תנאי לימוד ייחודיים למועמדים מצטיינים, בעלי נתוני קבלה גבוהים או בעלי רקע של מנהיגות והצטיינות בעשייה.

אקדמיה חברתית:
הקריה האקדמית אונו ממשיכה לקדם את המחויבות לקהילה ואף פתחה את שערי ההשכלה הגבוהה בפני הנהגה חברתית מאוכלוסיות שונות. הקריה האקדמית אונו הינה המוסד היחיד להשכלה גבוהה אשר הכניס בכל תכניות הליבה לתואר ראשון 4 שעות אקדמיות של מחויבות לקהילה.

בנין מכללת הקריה האקדמית אונו

הפקולטות בקריה האקדמית אונו

הפקולטה למנהל עסקים

הפקולטה למנהל עסקים מציעה ללומדים בה מסלולי לימוד המכוונים את הסטודנטים לתפקידי מפתח בשוק העבודה. מסלולי הלימוד המוצעים לסטודנטים הינם:

תואר ראשון במנהל עסקים התמחות בניהול כספים -  בית הספר לניהול כספים, חשבונאות ותקציבאות בניהולו של החשב הכללי של מדינת ישראל לשעבר, פרופ' ירון זליכה, הוא בית הספר המוביל בישראל להכשרת מנהלי כספים ורואי חשבון. בית הספר מעניק תואר במנהל עסקים באמצעותו יכול הסטודנט לקבל את ההכשרה הטובה ביותר בישראל לכל אותן משרות נחשקות. במסגרת הלימודים יוכשרו הסטודנטים בניהול מדיניות כלכלית, בחשבונאות ובניהול חשבונות, בבניית תקציב ובניהולו, בתמחיר ובחשבונאות ניהולית, בניהול ובהקצאת אשראי, בביקורת חשבונות, בביקורת פנים, בחשבות שכר, בהערכת שווי חברות ובניתוח דוחות כספיים, במיסוי ובמשפט עסקים.

תואר ראשון במנהל עסקים התמחות בניהול מערכות מידע.

תואר ראשון במנהל עסקים התמחות בניהול משאבי אנוש.

תואר ראשון בפרסום ותקשורת שיווקית - תואר ייחודי לקריה האקדמית אונו.

הפקולטה למשפטים

בפקולטה למשפטים לומדים לתואר ראשון במשפטים LLB ותואר שני במשפטים LLM.

הפקולטה למשפטים בקריה האקדמית אונו מציעה לסטודנט חווית לימודים מרתקת אשר, תקנה לכם בסיומה תואר אקדמי במשפטים, הכשרה לעיסוק במקצוע עריכת הדין ומיומנויות אשר יאפשרו לבוגרים שבכם להשתלב במגוון רחב של תחומים. תפיסה ייחודית זו מוצאת ביטויה בהרכב המצוין של אנשי הסגל האקדמי, ובתכניות הלימודים המשלבת בצורה אופטימאלית לימודים עיוניים והוראה קלינית מעשית וכן בלימודי העשרה שאינם משפטיים לשם הקניית השכלה כללית רחבה בתחום מדעי הרוח והחברה לבוגרי הקריה האקדמית.

הפקולטה למקצועות הבריאות

הפקולטה למקצועות הבריאות בקריה האקדמית אונו הוקמה בשיתוף עם מכבי שירותי בריאות, והמרכז הרפואי ע"ש שיבא בתל-השומר. בראש הפקולטה עומד פרופ' שלמה נוי, המשמש גם כמנהל בית החולים השיקומי וסמנכ"ל למחקר ופיתוח במרכז הרפואי ע"ש שיבא בתל- השומר.

בפקולטה למקצועות הבריאות לומדים לתואר ראשון בריפוי בעיסוק BOT ולתואר ראשון בהפרעות בתקשורת BA.

הפקולטה למדעי הרוח

הפקולטה למדעי הרוח הינה פקולטה חדשה והיא מאגדת בתוכה את בתי הספר לחינוך וחברה, לימודי מוסיקה ותעשיית המוסיקה, לימודי יהדות ולימודי ארץ ישראל וירושלים.

תואר ראשון בחינוך וחברה BA - התפקידים בשדה החינוך הינם רבים ומגוונים: ניהול קהילתי, קידום נוער, עבודה עם נוער בסיכון, ראשי צוותים בארגונים חברתיים, רכזי נוער, עבודה בעיריות ובראשיות המקומיות, קציני/ות חינוך במשטרה ובשב"ס, רכזי הדרכת חוגים, חינוך והדרכת בעלי הפרעות קשב וריכוז ואוכלוסיות מיוחדות, רכזים קהילתיים, תפקידים מגוונים בחינוך הבלתי פורמאלי ועוד.   בנוסף, כאמור, ניתן להמשיך בלימודי תעודת ההוראה לקראת כניסה לעבודה בבית ספר.

מוסיקה ותעשיית המוסיקה B.Mus – בית הספר למוסיקה משמש קהל של סטודנטים, יוצרים ושוחרי מוסיקה.
האווירה בבית הספר תוססת ודינמית, והסטודנטים זוכים לאמצעים הטובים ביותר כדי להגשים את החלום ליצור, לנגן ולשיר. בבית הספר אולם הופעות מקצועי, חדרי חזרות, אולפני הקלטה ועריכה מקצועיים ומשוכללים.
הסטודנטים הם אנשים מוכשרים – נגנים, זמרים ויוצרים – שהמוסיקה היא תשוקתם, וברצונם ללמוד ולהתפתח כדי להפוך לחלק מתעשיית המוסיקה בארץ ובעולם.

תואר שני ביהדות MA - מסע מרתק להבנת תהליכים ורעיונות יסוד שעיצבו את היהדות והחברה היהודית מראשית ימיה, שיגע עמוק בנשמה וירתק את האינטלקטואל של כל מי שיהדות מושכת ומעניינת אותו. במסגרת תכנית הלימודים תוכל/י לבחור את תחום התמחות הראשי ותחום ההתמחות המשני מבין 5 התמחויות מסקרנים, מעמיקים ומאתגרים: מקרא ופרשנותו, תורה שבעל פה, היסטוריה של עם ישראל, הגות יהודית  וחינוך יהודי. 

מלגות בקריה האקדמית אונו

מלגות הצטיינות - מלגות המושתתות על הישגים לימודיים.

מלגות פנימיות - מלגות הקריה האקדמית אונו לסטודנטים מצוקה כלכלית ועדת המלגות של הקריה האקדמית אונו מתכנסת פעמיים בשנה ודנה בכל בקשות הסטודנטים שהוגשו לסיוע על רקע קשיים כלכליים.

מלגות חיצוניות - שלל מלגות הניתנות על פי עמידה בקריטריונים שונים.

מכינות קדם אקדמיות

מכינה ייעודית לבעלי תעודת בגרות:
מתאימה למועמדים המבקשים ללמוד בפקולטה למשפטים ובפקולטה למינהל עסקים, והם בעלי תעודת בגרות, אך אינם עומדים בתנאי הקבלה.

מכינה קדם אקדמית לבעלי תעודת בגרות חלקית:
המכינה הקדם אקדמית לבעלי בגרות חלקית מיועדת לסטודנטים עד גיל 30 שאינם עומדים בתנאי הקבלה ללימודי התואר הראשון.

מכינה ייעודית לחסרי תעודת בגרות מעל גיל 30:
מתאימה למועמדים חסרי תעודת בגרות מעל גיל 30 המבקשים ללמוד בפקולטה למשפטים ובפקולטה למינהל עסקים. 

פרטי התקשרות

אתר:  www.ono.ac.il

טלפון: 1800-550-555

aerius saft open aerius

רוצה לקבל המלצה
לקורס שהכי מתאים לך?

שם מלא: *
טלפון: *
אני מאשר קבלת הצעות והטבות בטלפון או SMS

או השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם:

שם מלא: *
טלפון: *
תחום:
אני מאשר קבלת הצעות והטבות
בטלפון או SMS

מבזקי בגרות ופסיכומטרי

בניית אתרים tmgroup