מתעניין בבגרות או בפסיכומטרי?
השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם!

שם מלא: * טלפון: *
סגור
דף הבית >> לימודים במכללה >> המרכז האקדמי שערי מדע ומשפט

המרכז האקדמי שערי מדע ומשפט

אודות המרכז האקדמי שערי מדע ומשפט

המרכז האקדמי שערי משפט

המרכז האקדמי שערי מדע משפט, הוקם בשנת 1995 וממוקם בהוד השרון. המרכז מוכר ע"י המועצה להשכלה גבוהה והוא מורשה לקיים לימודים לתואר ראשון ב-משפטים (LL.B), בחשבונאות (.B.A) ובלימודים בינתחומיים במינהל, משפט ומממשל (.B.A)*, ובנוסף תואר מוסמך במשפטים (LL.M)*. וכן לאחרונה נפתח בית הספר למדעי הבריאות ומסלול לימודים חדש מנהל מערכות בריאות (B.A). 

המרכז האקדמי חרט על דגלו שילוב בין מצויינות אקדמית, לבין חיזוק הממד הערכי-חברתי בקרב באי שעריו, כמו גם הענקת יחס אישי וקיום ערוץ תקשורת פתוח ובלתי אמצעי בין הסטודנטים הלומדים במרכז, לבין הסגל האקדמי והמינהלי.

המרכז האקדמי שואף להעניק לסטודנטים את מיטב הכלים וההכשרה להיות אנשי מקצוע מצליחים בתחומם ובמקביל להוות חלק בלתי נפרד מהקהילה אליה הם משתייכים ולתרום מידיעותיהם ומכישוריהם לקידומה. כחלק מתפיסה זו, וכיוון שהצלחת בוגרי המרכז נמצאת  בראש סדר העדיפויות של שערי משפט, נבנתה לצד הלימודים האקדמיים לימוד תכנית ייחודית לפיתוח היכולות החשובות להצלחה בעולם משתנה ודינמי - היכולות של האינטליגנציה הרגשית (EQ). שערי משפט הוא המרכז האקדמי היחיד בארץ המציע כיום תכנית שכזו, בדומה למיטב האוניברסיטאות המובילות בארה"ב.

המרכז האקדמי שערי מדע ומשפט  גאה באלפי בוגריו המאיישים משרות ציבוריות, ניהוליות ומשפטיות מובילות, הן במגזר הפרטי והן במגזר הציבורי.

 * פתיחת התכנית אושרה על ידי המועצה להשכלה גבוהה. הענקת התואר מותנית באישורה.

קמפוס המרכז האקדמי שערי משפט

מסלולי לימוד ייחודיים במרכז האקדמי שערי מדע ומשפט

המרכז האקדמי שערי מדע ומשפט

אביב תשע"ו – אוקטובר תשע"ז (2016)

תואר ראשון במשפטים LL.B:

תנאי  רישום/קבלה :

1. בעלי תעודת בגרות ישראלית או תעודה שוות ערך ממוסדות תיכוניים בחו”ל*:

 • תעודת בגרות בציון משוקלל של 90 ומעלה
 • אנגלית ברמה של 4 יח”ל בציון של 70 ומעלה
 • המועמדים ידרשו לעמוד בהצלחה בבחינת התאמה
 • מועמדים שעברו בחינה פסיכומטרית וציונם 580 ויותר יהיו פטורים ממבחן התאמה
 • מועמדים שאינם עומדים בתנאי הקבלה המופיעים לעיל, יידונו בפני ועדת קבלה ויצטרכו לעבור גם ראיון אישי

2. בעלי תואר אקדמי מאוניברסיטה או מוסד אקדמי המוכרים על-ידי המועצה להשכלה גבוהה.

3. בעלי תעודה קבילה מחו”ל* המקבילה לסעיפים 1 או 2 לעיל, ובהתאם להחלטת ועדת הקבלה.

 4. בוגרי המכינה ללימודים אקדמיים לגילאי 30+ אשר סיימו את המכינה בממוצע 80 ומעלה (לרבות מעבר בציון 60 לפחות בכל מקצוע).

5. בעלי תעודת סיום מכינה קדם אקדמית ממוסד לימודים מוכר, בממוצע 80 ומעלה, ועמידה בבחינת התאמה.

*מגישי תעודות מחו”ל מתבקשים לדאוג לתרגמן על ידי מתורגמן מוסמך, לצרף אישור נוטריוני וכן לצרף אישור רשמי משגרירות אותה מדינה על ערך התעודה.

משך הלימודים:

מועד פברואר 2016* (תשע"ו):

מסלול ערב

הלימודים יתקיימו יומיים בשבוע בשעות אחה”צ והערב וכן ביום ו’ בבוקר.

מסלול לאקדמאים

הלימודים יתקיימו יום בשבוע בשעות הצהריים והערב וכן ביום ו’ בבוקר.

*סמסטר ב' (קיץ) יתווסף יום לימודים נוסף בשעות הצהריים והערב.

מועד אוקטובר 2016 (תשע"ז).

מסלולי הלימודים:

מסלול בוקר

ימי הלימוד: 3 ימים בשבוע בין השעות 08:00-16:00

משך הלימודים: 7 סמסטרים (3.5 שנים)

מסלול ערב

ימי הלימוד: יומיים בשבוע בין השעות 17:00-22:30 ויום ו' בין השעות 08:30-14:00

משך הלימודים: 10 סמסטרים (3.5 שנים)

מסלול לאקדמאים

ימי הלימוד: יום ה' בין השעות 14:00-22:30 ויום ו' בין השעות 08:30-14:00

משך הלימודים: 9 סמסטרים (3 שנים)

סוג התעודה/ תואר:

תואר ראשון במשפטים LL.B  (התואר מוכר ע"י המועצה להשכלה גבוהה)

מועדי פתיחה:

 פברואר, אוקטובר.

אודות המסלול:

ביה"ס למשפטים של שערי מדע ומשפט נמנה עם המוסדות הוותיקים והפופולאריים ללימודי משפטים בארץ. הייחודיות של בית הספר למשפטים, באה לידי ביטוי בשילוב שבין לימודים אקדמיים ברמה הגבוהה לבין ההכשרה המעשית בתחום המשפט. תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים בסיס ידע נרחב, לצד התמחויות פרקטיות וערכיות במסגרת של קליניקות משפטיות, קורסים וסמינריונים אקדמיים בתחומי המשפט השונים.

בנוסף, אנו משלבים בתכנית הלימודים תכנית ייחודית לפיתוח היכולות החשובות להצלחה בעולם משתנה ודינמי – היכולות של האינטליגנציה הרגשית (EQ). שערי מדע ומשפט הוא המרכז האקדמי היחיד בארץ המציע כיום תכנית שכזו, בדומה למיטב האוניברסיטאות המובילות בארה"ב
 

* תחומי התמחות:
- משפט אזרחי - מסחרי.
- משפט פלילי.
- דיני משפחה וירושה.
- משפט חוקתי, ממשל וזכויות אדם.
- דיני נזיקין, עבודה וביטוח.

* קליניקות משפטיות: במסגרת הקליניקות המשפטיות הסטודנטים מסייעים לציבור במגוון של היבטים כגון: סיוע בתחומי המשפט האזרחי לציבור אשר מתקשה לממן שכר טרחת עו"ד, עזרה למשפחות שכולות, נכי צה"ל, נפגעי פעולות איבה, אנשים בעלי צרכים מיוחדים, ייצוג של חשודים, נאשמים, אסירים ועוד. כמו כן, פועלים הסטודנטים בתחומים של יישוב סכסוכים, פעילויות למען איכות השלטון ואיכות הסביבה.

עד 10,000₪ מלגה למתאימים.

תואר מוסמך במשפטים LL.M *

תנאי קבלה/ הרשמה

בעלי תואר ראשון במשפטים LL.B ממוסד מוכר בארץ או מחול בציון ממוצע של 80 ומעלה.

משך הלימודים:

הלימודים מתקיימים במתכונת חד שבועית (יום ד' משעות הצהרים), ונפרסים על פני 4 סמסטרים רציפים. סך הזכות הנדרשות להשלמת התואר הוא 32 נ"ז.

סוג התעודה/ תואר: 

תואר שני LL.M במשפטים*

מועדי פתיחה:

אוקטובר

אודות המסלול

התכנית מיועדת לסטודנטים בעלי תואר ראשון במשפטים LL.B , המבקשים להרחיב את לימודיהם בתחומי משפט שונים, הן באמצעות הכרת תחומי לימוד חדשים, הן באמצעות העמקת הידע בתחומי משפט מוכרים. בנוסף מקנה התכנית רכישת כלים מחקריים שיאפשרו העמקת חקר לעוסקים בתחום המשפט.

תכנית הלימודים

תכנית הלימודים מתייחדת בהרחבת מוטת הכנפיים של התחומים הנלמדים בתואר הראשון ובהעמקה בהם, תוך בחינת הסוגיות המשפטיות מנקודת מבט מעשית, ולא רק תיאורטית.

התכנית מבקשת להעניק ללומדים בה מבט רחב יותר על עולם המשפט וחובקת בתוכה קורסים מכל ענפי המשפט, תוך שימת דגש על תחומי דעת שהולכים ומתפתחים ומסתמנים כ"גומחות" ידע (נישות) ייחודיות אשר לשולט בהן יש יתרון ניכר על פני עמיתיו למקצוע.

התוכנית כוללת קורסי חובה, קורסי בחירה וסמינריונים. במסגרת הלימודים ילמדו בין היתר הקורסים: דיני קנין רוחני, דיני יזמות טכנולוגית, מיסוי בינ"ל, דיני ביטוח, דיני ערבות, דיני מכרזים, דיני תובענות ייצוגיות, סוגיות מתקדמות בדיני נזיקין, סוגיות מתקדמות במשפט הפלילי, משפט בינ"ל פלילי, ועוד.

תלמידי התכנית יוכלו לבחור באחת מארבע החלופות הבאות: תואר מוסמך כללי, תואר מוסמך עם התמחות במשפט עסקי, תואר מוסמך עם התמחות במשפט פרטי. היקף לימודי ההתמחות הוא 18 נ"ז לפחות הכוללות קורסי חובה, סמינריונים וקורסי בחירה

* המועצה להשכלה גבוהה אישרה את פתיחת התכנית והענקת התואר מותנית באישורה

תואר ראשון בלימודים בינתחומיים במינהל, ממשל ומשפט B.A.

תנאי רישום/ קבלה:

תעודת בגרות ישראלית או תעודה שוות ערך ממוסדות תיכוניים בחו”ל בציון משוקלל של 85 ומעלה. ציון מינימאלי של 85 במבחן אמיר”ם/185 במבחן אמי”ר.

קבלת סטודנטים בעלי תארים אקדמאיים או לימודים חלקיים ברמת תואר ראשון ממוסדות להשכלה גבוהה אחרים היא על פי החלטת ועדת ההוראה של התכנית, בכפוף להצגת לימודים אקדמאיים זהים או דומים לאלה שבתכנית ולהישגיים האקדמיים.

משך הלימודים:

הלימודים מתקיימים במסלול לימודים נח המתאים לאנשים עובדים: יום חול בשבוע יום לימודים מלא, וכן ביום ו’ בבוקר. בנוסף, פעם בשבוע מתקיימים קורסי לימודים מרחוק (מקוון). הלימודים מתקיימים ברובם במסגרת סמסטריאלית ונפרסים על פני 6 סמסטרים רציפים (שנתיים קלאנדריות)  .סך נקודות הזכות הנדרשות להשלמת התואר הוא 120 נז.

מועד פתיחה: אוקטובר

סוג התעודה/ תואר:

תואר ראשון .B.A בלימודים בינתחומיים במינהל, ממשל ומשפט

אודות המסלול:

תכנית הלימודים לתואר ראשון במינהל, ממשל ומשפט מקנה לסטודנטים ידע אינטגרטיבי בתחומי מינהל, ממשל ומשפט אשר יאפשר להם להבין לעומק את הסביבה הציבורית המודרנית ויעניק להם את הכלים להתמודד עם האתגרים שהיא מציבה. בסיס הידע המשולב אותו מציעה התכנית מיועד להכשיר ממלאי תפקידים בארגונים פרטיים וציבוריים בעלי בקיאות והבנה בסביבה הציבורית בת זמננו בישראל ובעולם.
תכנית הלימודים מורכבת מלימודי מבוא ומלימודי בסיס בתחומי מינהל, ממשל, משפט, כלכלה, שיטות מחקר ומלימודי בחירה. בשנה השלישית של הלימודים ישתתפו הסטודנטים בסדנא שתתמקד בניתוח אירועים, קבלת החלטות וקביעת מדיניות בנושאים עיוניים ומעשיים. בנוסף למרצים בתכנית, ישתתפו בסדנא גם נציגים של צמרת מקבלי ההחלטות בישראל בעבר ובהווה.

עד 6,000 ₪ מלגה למתאימים.

 
 
 

 

 

תואר ראשון בחשבונאות B.A.:

תנאי רישום/קבלה:

 • תעודת בגרות ישראלית או תעודה שוות ערך ממוסדות תיכוניים בחו”ל בציון משוקלל של 90 ומעלה
 • ציון בגרות במתמטיקה ואנגלית ברמה של 4 יח”ל בממוצע 70 ומעלה
 • ציון מינימאלי של 85 במבחן אמיר”ם/185 במבחן אמי”ר
 • קבלת תלמידים בעלי תארים אקדמאיים או לימודים חלקיים ברמת תואר ראשון ממוסדות להשכלה גבוהה אחרים היא על פי החלטת ועדת ההוראה, בכפוף להצגת לימודים אקדמאיים זהים או דומים לאלה שבתכנית ולהישגיים האקדמיים
 • מועמדים שאינם עומדים בתנאי הקבלה המופיעים לעיל, יידונו בפני ועדת קבלה ויצטרכו לעבור גם ראיון אישי

משך הלימודים:

הלימודים מתנהלים במסלול יום, במשך 3 ימים בשבוע ונפרסים על פני 6 סמסטרים.

סוג התעודה/ תואר:

תואר B.A  בחשבונאות

מועד פתיחה: אוקטובר

אודות המסלול:

הפעילויות הכלכליות בשוק הגלובלי והמקומי מדגישות את הנחיצות באנשי עסקים, מנהלים, יועצים, בעלי רקע בחשבונאות, מיסוי, השקעות ומימון. ביה"ס לחשבונאות בשערי מדע ומשפט, הוקם בכדי לתת מענה לצורך הגובר בבעלי השכלה אקדמאית רחבה בחשבונאות המודרנית, תוך פיתוח של שיטות לימוד מתקדמות בהתאם לתקינה הבינלאומית המשפטית בארץ.
הייחודיות של ביה"ס לחשבונאות היא בתכנית הלימודים הממוקדת והמעמיקה בחשבונאות, אשר מקנה לבוגריה ידע תיאורטי ומעשי ברמה אקדמית גבוהה, תוך פיתוח כלי חשיבה ויכולת ניתוח ביקורתי.
* תחומי עיסוק של בוגרי חשבונאות:
- סמנכ"ל כספים.
- רואה חשבון.
- אנליסט.
- מנהל ניירות ערך.
- מומחה מס.

הערות ומידע נוסף:

* בסיום לימודי התואר תתקיים שנת השלמה אשר מיועדת להכנה לבחינות מטעם מועצת רואי החשבון. סיום לימודי תואר בחשבונאות, כולל שנת השלמה, מזכה את הסטודנט בפטור מ- 13 מתוך 15 בחינות מועצת רואי חשבון. לאחר סיום התואר בהצלחה, יכולים הבוגרים להתחיל בהתמחות במשרד רואי חשבון מוכר.
* שכר לימוד אוניברסיטאי לשנה א'.

שנת השלמה בחשבונאות:

אודות המסלול:

בבית הספר לחשבונאות של שערי מדע ומשפט יכולים בוגרי תואר B.A בחשבונאות או B.A במנהל עסקים עם התמחות בחשבונאות מכל מוסדות הלימוד בארץ, ללמוד שנת השלמה. שנת ההשלמה מיועדת להכנה לבחינות מועצת רואי החשבון בישראל.

בכפוף לאישור מועצת רואי החשבון, יקבלו התלמידים פטור מ-13 מתוך 15 הבחינות של מועצת רואי החשבון. שנת ההשלמה תכין את הסטודנטים לשתי הבחינות הסופיות: חשבונאות פיננסית וביקורת חשבונות (סופיות ב').

תוכנית הלימודים*:

תכנית הלימודים בשנה ההשלמה כוללת כ- 1,000 שעות הוראה

טרם תחילת שנת ההשלמה יערך שבוע ימי לימוד אינטנסיביים בנושא מיסים ("מרתון מיסים") עם מיטב המרצים בתחומי המיסוי השונים, ובחינה בסופו.
לאחר מכן, הלימודים יערכו במתכונת של שני ימי לימוד מלאים באמצע השבוע. הלימודים מחולקים לשני סמסטרים בהפסקות הנדרשות לחגים ועם הפסקה בת 4 שבועות בין הסמסטרים.

מועדי פתיחה:

הלימודים לשנת הלימודים תשע''ז יחלו החל מראשית חודש אוגוסט 2016 ועד אוגוסט 2017 .

תנאי רישום/קבלה:

בעלי תואר  B.A  בחשבונאות או B.A  במנהל עסקים עם התמחות בחשבונאות מאוניברסיטה או מוסד אקדמי, המוכרים על ידי המועצה להשכלה גבוהה.

מועמדים שאינם עומדים בתנאי הקבלה המופיעים לעיל, יידונו בפני ועדת קבלה ויצטרכו לעבור גם ראיון אישי

הרשמה:

ההרשמה לשנת ההשלמה בחשבונאות תחל במהלך חודש פברואר 2016 ותמשך עד חודש אוגוסט 2016.

 הערות ומידע נוסף:

*תכנית הלימודים המפורטת לעיל, מתוכננת לסטודנטים המתחילים את לימודיהם בשנת הלימודים תשע"ו, הנהלת שערי מדע ומשפט רשאית לשנות את תכנית הלימודים וסדר המקצועות הנלמדים.

**הנהלת שערי מדע ומשפט שומרת לעצמה הזכות לסיים ההרשמה טרם מועד סיום ההרשמה. פתיחת התכנית מותנית במינימום נרשמים.

חשבונאות לאקדמאים

בבית הספר לחשבונאות של שערי מדע ומשפט יכולים בוגרי תואר אקדמי (בוגר ומעלה מכל תחום), להשלים לימודים לתואר B.A בחשבונאות ולסיים את שנת הלימודים הנוספת ("שנת השלמה") להכנה לבחינות מועצת רואי החשבון בישראל במסלול לימודים מואץ. תוכנית הלימודים נקבעת באופן אישי לכל סטודנט בהתאם ללימודיו הקודמים. 

לאחר סיום המסלול ובכפוף לאישור מועצת רואי החשבון, יקבלו התלמידים פטור מ-13 מתוך 15 הבחינות של מועצת רואי החשבון. שנת ההשלמה תכין את הסטודנטים לשתי הבחינות הסופיות: חשבונאות פיננסית וביקורת חשבונות (סופיות ב').

הרשמה

ההרשמה למסלול בעלי תארים מתקיימת בצורה רצופה לאורך כל השנה. ניתן להתחיל את הלימודים בסמסטר א' או סמסטר ב' של כל שנת לימודים.   

לפרטים נוספים (כגון: שכר לימוד, מערכת שעות, תנאי קבלה) והרשמה חייגו 5909* או השאירו פרטים בעמוד .

לימודי מכינה

מכינה קדם אקדמית ייעודית למדעי החברה והרוח

אודות המכינה:

המכינה מסייעת ללומדים בה להתכונן לעולם האקדמי ומקנה להם מיומנויות לימוד ותוכן אקדמי נרחב. כמו כן, המכינה מאפשרת גם למי שאינו עומד בתנאי הקבלה למסלולי הלימוד השונים לתואר ראשון, לשפר את סיכוייו להתקבל ללימודים אקדמיים. המכינה מתקיימת בשיתוף משרד החינוך, משרד הביטחון והמרכז האקדמי שערי מדע ומשפט. שיתוף הפעולה מאפשר לצעירים ולחיילים משוחררים שנת הכנה לאקדמיה וכן, סיוע במימון עד 100% משכר הלימוד לזכאים.

בין הנושאים הנלמדים

אנגלית, מתמטיקה, מיומנות ואוריינות אקדמית, משטר במדינת ישראל, פילוסופיה של המשפט, מבוא למשפט וכלכלה, סטטיסטיקה*, קורס מקוון לבחירה**. כמו כן, קורס ייחודי לתלמידי שערי מדע ומשפט - אינטליגנציה רגשית להצלחה בקריירה.

תכנית הלימודים:

הלומדים במכינה נדרשים ללמוד 32 שעות שבועיות.

הלימודים יתפרשו על פני 3 ימי לימוד בשעות הבוקר.

חובת נוכחות - 80%

מסלול שנתי: 9 חודשים ; מסלול מקוצר 4.5 חודשים

מועדי פתיחה:

מסלול שנתי: מועד פתיחה אוקטובר (כל שנת לימודים)
מסלול מקוצר מועד פתיחה ינואר 2016; מאי 2016

תנאי רישום/קבלה:

 • בעלי זכאות לבגרות שאינם עומדים בתנאי הקבלה לתואר ראשון או בעלי זכאות למינימום 7-15 יח"ל בבגרות.

 • בנוסף, ציון 400 ומעלה בבחינת מימ"ד  (לבעלי  ציון 450 ומעלה - אפשרות להשתלב מסלול מקוצר - סמסטריאלי).
 • מועמדים שאינם עומדים בתנאי הקבלה המופיעים לעיל, יידונו בפני ועדת קבלה ויצטרכו לעבור גם ראיון אישי

 הערות ומידע נוסף:

בוגר מכינה קדם אקדמית ייעודית בתחום מדעי החברה והרוח (מחליפת בגרות) ויוכל להשתלב בכל אחד ממסלולי הלימוד לתואר ראשון בשערי מדע ומשפט.

*המרכז האקדמי שערי מדע ומשפט רשאי לשנות את תכנית הלימודים וסדר המקצועות הנלמדים במכינה. תכנית הלימודים תימסר במועדים שייקבעו לכך על ידי הנהלת המרכז.

מכינה ללימודים אקדמיים 30+

אודות המכינה:

המכינה מיועדת למועמדים שאינם בעלי זכאות לתעודת בגרות, מעל גיל 30 המבקשים ללמוד בפקולטה למשפטים, בפקולטה לחשבונאות ובפקולטה למינהל, ממשל ומשפט.

המכינה כוללת את הקורסים הבאים:

 • אוריינות אקדמית
 • אנגלית משפטית
 • מחשבת ישראל
 • המשטר במדינת ישראל
 • מדע וטכנולוגיה

תכנית הלימודים:

המכינה מתקיימת במתכונת שבועית (יום לימודים אחד בשעות אחה"צ  ובנוסף ביום ו') ועורכת כשלושה חדשים.

מועדי פתיחה:

מסלול קיץ - אוקטובר 2015 / אוקטובר 2016
מסלול חורף - מאי 2016

הערות:

 הצלחה במכינה מותנית בעמידה בציון משוקלל של 80 לפחות ומעבר בציון 60 לפחות בכל מקצוע.
 

תואר ראשון במינהל מערכות בריאות B.A.*

תנאי רישום/ קבלה:

תעודת בגרות ישראלית או תעודה שוות ערך ממוסדות תיכוניים בחו”ל (מאושרת ע"י הגוף להערכת תארים ודיפלומות במשרד החינוך) בציון ממוצע משוקלל של 80 ומעלה.

ציון מינימאלי של 85 במבחן אמיר”ם/185 במבחן אמי”ר.

ציון מינמאלי של 75 בבגרות 3 יח"ל לפחות במתמטיקה.

קבלת סטודנטים בעלי תארים אקדמאיים או לימודים חלקיים ברמת תואר ראשון ממוסדות להשכלה גבוהה אחרים היא על פי החלטת ועדת ההוראה של התכנית, בכפוף להצגת לימודים אקדמאיים זהים או דומים לאלה שבתכנית ולהישגיים האקדמיים.

מועמד שלא הציג ידע באנגלית ברמת "פטור", נדרש ללימודי אנגלית. מיון הסטודנטים לרמות ללימודי אנגלית ייקבע על- פי ציון האנגלית במבחן "אמיר"ם"

משך הלימודים:

הלימודים מתקיימים במסלול לימודים נח המתאים לאנשים עובדים: יום חול בשבוע יום לימודים מלא, וכן ביום ו’ בבוקר. בנוסף, פעם בשבוע מתקיימים קורסי לימודים מרחוק (מקוון). הלימודים מתקיימים ברובם במסגרת סמסטריאלית ונפרסים על פני 6 סמסטרים רציפים (שנתיים קלאנדריות)  .סך נקודות הזכות הנדרשות להשלמת התואר הוא 120 נז.

מועד פתיחה: אוקטובר

אודות המסלול:

תכנית בוגר בניהול מערכות הבריאות נועדה להקנות לסטודנטים יכולות ניתוח ושילוב של גורמים מדעיים, כלכליים, חברתיים וסביבתיים אשר לוקחים חלק בבריאות הציבור.

התכנית נועדה לענות על הצורך הגדול בממלאי תפקידים בניהול מערכת הבריאות על מרכיביה הציבוריים והפרטיים: בתי חולים, רפואה קהילתית, רפואה מונעת וכדומה. כמו כן מיועדת התכנית לבעלי מקצוע הפועלים בתחומי הרפואה והבריאות כגון: סיעוד, רוקחות, פיזיותרפיה, הממלאים או המיועדים למלא פונקציות מנהלתיות במערכת הבריאות.

סוג התעודה/ תואר:

B.A. במינהל מערכות בריאות (תואר ראשון)

עד 6,000 ₪ מלגה למתאימים.

 

* המועצה להשכלה גבוהה אישרה את פתיחת התכנית והענקת התואר מותנית באישורה

 

 

מלגות

המרכז האקדמי שערי מדע  ומשפט מעניק מלגות*  מסוגים שונים:

מלגות תנאי קבלה - למועמדים בעלי נתוני קבלה גבוהים במיוחד יוצעו מלגות לימודים עד לגובה של כ- 30% משכר הלימוד בשנה הראשונה.

מלגות תלויות ציון - לסטודנטים שהתקבלו על סמך נתוני קבלה גבוהים במיוחד והגיעו להישגים לימודיים גבוהים, יוצעו מלגות לימודים עד לגובה של כ- 30% משכר הלימוד בשנה ל ב ו-ג.

מלגות הצטיינות בלימודים-  מידי שנה מעניק המרכז מלגות על סמך הישגים לימודיים בשנה החולפת, המלגות מוענקות בטקס חגיגי הנערך אחת לשנה.

מלגה על בסיס סוציו-אקונומי - המרכז מעניק מטעמו מלגות על בסיס כלכלי. המועד להגשת הבקשות מפורסם מדי שנה על גבי לוחות המודעות ובאתר האינטרנט. על מגיש הבקשה למלא טופס מיוחד, לצרף מסמכים המעידים על מצבו הכלכלי ולהעבירם למזכירות. את טפסי הבקשה ניתן להוריד מאתר הבית. ועדת המלגות תבדוק כל בקשה לפי מפתח עדיפויות. הדיון בבקשה יתבסס על מצבו הכלכלי המיוחד של הסטודנט לאחר בדיקתו. תשלום המלגה ייעשה על ידי זיכוי חשבון שכר הלימוד של הסטודנט עח התשלומים האחרונים.

מלגות לבני משפחה מדרגה ראשונה - המלגה, ביחסי קרבה של אחים או של בן והורה, מותנית בכך שגיל אחד הזכאים אינו עולה על גיל שלושים. זכאותם של בני משפחה מעל גיל שלושים תיבדק על בסיס יכולת כלכלית תוך התחשבות בקשר המשפחתי. תינתן מלגה לבני זוג נשואים הלומדים במקביל.

מלגת חברותא - המלגה מותנת בהשתתפות הסטודנט בתוכנית לימודים מובנת בנושאים אקטואליים, קבלה וחסידות, זוגיות ויחסי אנוש על פי היהדות ומשפט עברי) התכנית מיועדת לסטודנטים אף ללא רקע קודם ביהדות).

מלגת שם עולם - המלגה מותנת בהשתתפות הסטודנט בתוכנית ללימודי יהדות ושואה בשיתוף עמותת "שם עולם"  (התכנית מיועדת לסטודנטים אף ללא רקע קודם ביהדות).

מלגת חיילים משוחררים / מלגות לוחמים מלגות לחיילים משוחררים ו/או לוחמים אשר סיימו שרות סדיר מלא במהלך השנתיים האחרונות, בכפוף לנתוני הקבלה שלהם ולהצגת תעודת חייל משוחרר/לוחם.

מלגה לסטודנטים של שערי מדע ומשפט אשר הינם תושבי העיר הוד השרון ובוגרי תיכון בעיר - המרכז מעניק מספר מוגבל של מלגות לסטודנטים קיימים שלו העומדים בקריטריונים.

מידע נוסף על הקריטריונים לקבלת המלגות יימסר במדור ייעוץ ורישום.

* המלגות יינתנו לסטודנטים של המרכז האקדמי שערי מדע ומשפט, הלומדים תכנית מלאה בלבד.

פרטי התקשרות

אתר: http://www.mishpat.ac.il/

טלפון: 5909*

 

 

 

 

aerius saft link aerius

רוצה לקבל המלצה
לקורס שהכי מתאים לך?

שם מלא: *
טלפון: *
אני מאשר קבלת הצעות והטבות בטלפון או SMS

או השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם:

שם מלא: *
טלפון: *
תחום:
אני מאשר קבלת הצעות והטבות
בטלפון או SMS

מבזקי בגרות ופסיכומטרי

בניית אתרים tmgroup