מתעניין בבגרות או בפסיכומטרי?
השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם!

שם מלא: * טלפון: *
סגור
דף הבית >> לימודים במכללה >> המכון הטכנולוגי חולון

המכון הטכנולוגי חולון

 

HIT מכון טכנולוגי חולון HIT - המכון הטכנולוגי חולון, פועל כמוסד אקדמי עצמאי לתואר ראשון ושני באישור ובפיקוח של המועצה להשכלה גבוהה, ומעניק הכשרה ברמה גבוהה ביותר עבור מהנדסים, אנשי מדע, מעצבים ומנהלים. ההכשרה נשענת על מחקרים יישומיים ועיוניים, וראייה רב תחומית רחבה של טכנולוגיות מתקדמות, הבוחנת בכל תחום היבטים מקצועיים, מדעיים, תרבותיים וכלכליים. גישה זו מעניקה לבוגרי המכון סל פרקטי ורחב של כלים מתקדמים לפיתוח קריירה מצליחה ומשגשת, וזאת בעמדות מפתח בכירות בתעשיות הידע השונות.

 

המכון הטכנולוגי חותר למצוינות בכל תחומי ההוראה, המחקר והפיתוח מתוך רצון לעמוד בחזית החידושים הטכנולוגיים בארץ ובעולם. כפועל יוצא מכך, ומתוך רצון לזהות תחומי ידע ועיסוק חדשים, תוכניות הלימודים במוסד מתעדכנות במקצועות ביו תחומיים חדשים. בנוסף, קיימת בו שאיפה מתמדת למצות את מרב היכולות והפוטנציאל מכל סטודנט, ולהכינו לסביבת עבודה עתירת ידע ודינמית. שאיפה זו ניכרת ברמת תוכניות הלימודים ובדרישות גבוהות מהתלמידים לעמידה ביעדים ולהישגים. כמו כן, הרמה הגבוהה מושגת בעזרת גישות לימוד פרטניות עם שיעורי תגבור ויחס אישי, וכן על ידי מלגות סיוע ופרסי הוקרה והצטיינות, המעודדים השגיות.

HIT מכון טכנולוגי חולון

במכון הטכנולוגי חולון פועל סגל מרצים מנוסה, איכותי ובכיר הנבחר בקפידה מבחינת כישוריו האקדמיים והמעשיים. בנוסף, המוסד משתף פעולה עם מיטב התעשיות הטכנולוגיות ועתירות הידע בישראל, במטרה לפתח תחומי מחקר ולימוד עדכניים וחדישים. לדוגמא, למען בוגרי המכון מתקיימים מידי שנה מפגשי תעסוקה בהם משתתפים הארגונים החברות המובילים במשק. מעבר לכך, המכון פועל מתוך מחויבות לחברה והקהילה בישראל, ורצון להנגיש את הלימודים גם לעולים חדשים, תושבי הפריפריה, סטודנטים עובדים ובעלי משפחות.

 

 

פקולטות במכון הטכנולוגי חולון

 

פקולטה להנדסה

 

במכון קיימת פקולטה גדולה ומתקדמת לתואר ראשון ושני בהנדסה, הנמנית על המובילות בישראל בתחומים שונים לרבות ענף אנרגיה חלופית. הפקולטה מציעה שלושה מסלולים לתואר ראשון - רגיל, גמיש ומסלול להנדסאים, עם אפשרות להתמחות ראשית בהנדסת אלקטרוניקה, הנדסת תקשורת, ביו הנדסה, הנדסת מערכות הספק ואנרגיה חילופית.

 

פקולטה לעיצוב

 

פקולטת העיצוב של המכון הטכנולוגי הפכה לשם דבר כבית יוצר למעצבים תעשייתיים, מעצבי פנים ומעצבי תקשורת חזותית. התוכניות לתואר ראשון ושני שמות דגש על חשיבה יצירתית עצמית וביקורתית, עם מבחר עשיר של סדנאות מרתקות ושיתופי פעולה עם מחלקות אחרות וגופים שונים בתעשייה.

 

פקולטה לטכנולוגיות למידה

 

הפקולטה לטכנולוגיות למידה הינה יחידה מסוגה בישראל, ומכשירה ומסמיכה בוגרי תואר ראשון ושני בקשת רחבה של יישומי טכנולוגיות למידה. בין היתר, תוכנית הלימודים עוסקת בהדרכות ארגונים, זיהוי וחקר צרכי למידה טכנולוגיים, תכנון ואפיון יישומים טכנולוגיים, פיתוחים טכנולוגיים של תוצרים, ועיצובם של ממשקי אינטראקציה.

 

פקולטה לניהול טכנולוגיה

 

גם הפקולטה לניהול טכנולוגיה הינו מיוחדת במינה בנוף המקומי, ומכשירה ומסמיכה את בוגריה לנהל פרויקטים טכנו-הנדסיים מתקדמים ומורכבים. בנוסף, בוגרי הפקולטה זוכים לסל כלים יישומי רחב המאפשר לעמוד בכל דרישות ואתגרי תפקידי הניהול, החל מניהולו של כוח אדם, דרך ניהול בקרת איכות ועד לניהול מוצלח של תקציבים.

 

פקולטה למדעים

 

הפקולטה למדעים במכון הטכנולוגי חולון מורכבת ממחלקה למדעי המחשב, והמחלקה למתמטיקה שימושית. היא מספקת לבוגריה הכשרה יצירתית ומדעית, המאפשרת להם להתמודד בהצלחה עם אתגרים טכנולוגיים עכשוויים ומרתקים.

 

מחלקה ללימודים כלליים ואנגלית

 

המחלקה ללימודים כלליים ואנגלית מספקת לימודי תשתית כמרכיב נוסף של הלימודים הטכנולוגיים. במחלקה מוקנים ידע נרחב וכישורי חשיבה בתחומי מדעי אדם וסביבה, חברה ותרבות, בשילוב עם לימודי אנגלית המתמקדים בקריאה וניתוח של טקסטים מקצועיים.

 

שירותים מתקדמים

 

לרשות הסטודנטים וצוות ההוראה של המכון הטכנולוגי חולון עומדת קשת רחבה של שירותים מתקדמים, המיועדים להתנסויות מעשיות על בסיס ידע טכנולוגי ותיאורטי, ולביצוע פרויקטים מורכבים. השירותים כוללים ספריה מקוונת עם גישה למאגרי מידע אקדמיים ואוניברסיטאיים, וכן מבחר גדול של מעבדות מקצועיות ומעבדות מחשב המאובזרות בציוד טכנולוגי מתקדם. בנוסף, במכון פועלים אולפן טלוויזיה ואולפן רדיו, מתקיימות סדנאות עיצוב וכן קיימת מחלקה מיוחדת לציוד אור קולי.

 

סיוע לימודי ומלגות

 

במכון הטכנולוגי חולון פועל מערך סיוע לימודי וכלכלי מקצועי המיועד לסטודנטים בעלי יכולות אקדמיות גבוהות, הנדרשים להתמודד עם מוגבלות כלכלית, צרכים מיוחדים או קשיי לימוד אחרים. המערך מספק תוכניות סיוע שונות הבוחנות כל מקרה באופן פרטני, וכולל בין היתר מלגות וסיוע כלכלי, מלגות ופרסי הצטיינות והוקרה, תמיכה בסטודנטים המשרתים במילואים, סיוע לבעלי לקויות למידה, לבעלי צרכים מיוחדים, או הנדרשים לעזרה נפשית, וכן עזרה לסטודנטים בעלי משפחות וילדים ולסטודנטיות בהריון.

 

מכינות קדם אקדמיות

 

המרכז הטכנולוגי מקיים מכינות קדם אקדמיות הפועלות בפיקוח וסיוע של המועצה להשכלה גבוהה, משרד החינוך והקרן לקליטתם של חיילים משוחררים במשרד הביטחון. מכינות אלו מלוות את תלמידיהן החל משלבי הייעוץ הראשוניים, דרך בחירת תוכנית אישית מתאימה, ולאחר מכן לאורך כל השנה עד לסיום הלימודים. מכינות אלו מוצעות במתכונות שונות, כגון מכינה להשלמה ושיפור בגרויות, והכנה או השלמה עבור בחינות הפסיכומטרי. כל זאת באווירת לימודים תומכת המספקת תגבור וסיוע בהתאם לצרכיו של תלמיד ועם מגוון מלגות לימוד וקיום.

 

פרטי התקשרות

 

אתר:http://www.hit.ac.il/

 

טלפון: 6404*

 

aerius saft open aerius

רוצה לקבל המלצה
לקורס שהכי מתאים לך?

שם מלא: *
טלפון: *
אני מאשר קבלת הצעות והטבות בטלפון או SMS

או השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם:

שם מלא: *
טלפון: *
תחום:
אני מאשר קבלת הצעות והטבות
בטלפון או SMS

מבזקי בגרות ופסיכומטרי

בניית אתרים tmgroup