מתעניין בבגרות או בפסיכומטרי?
השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם!

שם מלא: * טלפון: *
סגור
דף הבית >> לימודים במכללה >> המכללה למינהל

המכללה למינהל

המכללה למנהל לחמןהמכללה למנהל, ששוכנת בראשון לציון, נמנית על המכללות המובילות והמוערכות ביותר בישראל. המוסד הוותיק פועל כבר יותר משלושים ושמונה שנים, במהלכן פותחו שיטות לימוד ייחודיות בתחומי ההשכלה הגבוהה, אשר משלבות בין ידע רחב תחומי, מצוינות אקדמית, ודגש על כלים מעשיים. התוצאה מתבטאת בתוכניות לימוד איכותיות ומבוקשות ביותר, הנשענות על סגל אקדמי בכיר, מרצים מנוסים ובעלי ידע מעשי נרחב, וכן דרכי הוראה עדכניות וחדשניות.

תחילתה של המכללה ברשת חינוך של פקידי הסתדרות, אשר עם השנים החליפה את שמה למדרשה למנהל ולאחר מכן למכללה למנהל. מייסדה, דב יוהנס, היה פעיל ומוביל בתנועות נוער, מחתרות והעלאת יהודים לארץ, וייחס חשיבות עצומה לחינוך, השכלה ומנהל. לפי גישתו, על המכללה לדאוג לחינוכם ותרבותם של הסטודנטים, להיות מעורבת בקהילה, ולעצב את אישיותם המקצועית של הבוגרים. גישה זו עומדת בראש מעיני המכללה עד ימינו ומתבטאת בחזון הדוגל בהוצאת הבוגרים למשק המקומי כאשר הם מוכנים לפעולה בעולם האמיתי. על כן, מוסד זה נוקט בשיתוף פעולה הדוק עם חברות וארגונים מובילים בתעשייה, ומפעיל מרכז מיוחד לניהול קריירה שמקנה היכרות עם שוק העבודה, עם דרישות התעסוקה ועם תחומים עדכניים, ומספק שירותי השמה לבוגרים ולסטודנטים עוד במהלך לימודיהם.

תארים במכללה למנהל

המכללה למנהל מקיימת עשרות מסלולי לימוד לתואר ראשון ושני, וכן מסלולים ייחודיים בנוף המקומי. לימודי התואר הראשון מציעים תוכניות עדכניות המקבילות לדרישות השוק, וכן מקבילות לרזומה המקצועי של הסטודנט. תוכניות הלימוד המרכזיות לתואר ראשון הינן כלכלה, משפטים, חשבונאות, מנהל עסקים, מדעי המחשב, מדעי ההתנהגות, תקשורת, פסיכולוגיה, תקשורת חזותית במרחב ועיצוב פנים. ביחד עם התארים המתקדמים הן מצטרפות לכדי 60 מסלולים שונים.המכללה למנהל לחמן

גם לימודי התואר השני במכללה למנהל מאופיינים ברמה אקדמית גבוהה מאוד, ובהישענות על שיתופי פעולה עם גורמים שונים במשק המאפשרים התאמה מדויקת לדרישות השוק ומציאת תעסוקה הולמת. המסלולים המרכזיים לתואר שני במכללה הינם עיצוב, חדשנות ויזמות, לימודי משפט ללא משפטנים, משפטים, מנהל עסקים, לימודי משפחה, ייעוץ ופיתוח ארגוני וכלכלה יישומית.

מסלולי לימוד ייחודיים

  • תוכנית מצטייני נשיא – קבוצה המונה סטודנטים איכותיים לפי הישגים אקדמיים ולאור מיון קפדני. המשתתפים בה זוכים למלגת לימודים בת שנתיים ולמגוון רחב של תכני העשרה, פעילויות בקהילה וגיבוש, תוך טיפוח צמיחה אקדמית, אינטלקטואלית ואישית.
  • מסלול לימודי ערב – מסלול מיוחד לתואר ראשון המותאם לאנשים בעלי משפחות, קריירה או עיסוקים שונים, שאינם פנויים בבקרים. זוהי תוכנית הנפרשת על פני שלוש שנים בה הלימודים מתקיימים אחר הצהריים ובימי שישי בבוקר.
  • תואר שני מואץ – במספר תוכניות לתואר שני אפשר לעלות על המסלול המואץ, בו משלימים את התואר רק בשלושה או ארבעה סמסטרים. על כן, הם מתאימים למי שרוצה לפתח את הקריירה ולרכז את המאמצים על פני תקופה קצרה.

מלגות במכללה למנהל

במכללה למנהל יודעים כי תחילתה של קריירה מוצלחת טמונה ברכישת השכלה גבוהה, ולכן מוצעות מגוון מלגות לסטודנטים. מדובר במלגות שונות הניתנות על בסיס מצב סוציו-אקונומי, שירות צבאי, מקום המגורים וכדומה, וכמו כן קיימות מלגות הניתנות לפי הישגים במהלך התואר הראשון, בבגרות או בפסיכומטרי, או בתנאים של פעילות למען החברה. גובה המלגות מגיע לשכר לימוד אוניברסיטאי בשנה, ואף ישנה אפשרות לקבלת הסדרי מימון המגיעים ל- 15 אלף שקלים בלי הצמדה וריבית. בנוסף לכך, המכללה למנהל מספקת מלגות ייחודיות במספר מסלולים לתואר ראשון, הניתנות בהתאם לתחום הלימוד. בין היתר, ניתן לקבל מלגות אלו בתחומי משפטים, מנהל עסקים, כלכלה, מדעי המחשב, תקשורת, פסיכולוגיה, עיצוב ומדעי ההתנהגות.

מכינות של המכללה למנהל

המכללה מפעילה מספר תוכניות ייעודיות עבור מועמדים ללימודים אקדמיים המעוניינים ללמוד במוסד:

  • תוכנית "שחקים" – מיועדת למועמדים שיש להם פוטנציאל אקדמי טוב אך אינם עומדים בתנאי הסף לקבלה. מדובר בתוכנית הכוללת ארבעה קורסים בהתאם לתחומי העניין של התלמיד, המחייבת השתתפות בשיעורים שנערכים שלוש פעמים בשבוע. מי שמסיים את מטלותיו ועובר בהצלחה את המבחנים המסכמים יכול להתקבל אל המסלול המבוקש כבר בשנה"ל הבאה, בלי דרישות נוספות.
  • "שחקים קדם אקדמית" – זוהי תוכנית שמיועדת למי שיש לו בגרות חלקית וציון פסיכומטרי. היא כוללת ארבעה ימי לימוד אחר הצהריים ושישה קורסים שונים, ולמעשה מחליפה את תעודת הבגרות. בוגריה יוכלו להתקבל למגוון מסלולים במכללה למנהל, וגם ליהנות ממלגות מטעם משרדי הממשלה.
  • מכינה ייעודית למשפטים – מיועדת למי שרוצה להתקבל לבית הספר למשפטים במכללה, אך אינו עומד בתנאי הקבלה. התוכנית כוללת ארבעה קורסים בתחומי דיני עונשין ויסודות המקצוע המשפטי, אשר נפרשים לאורך שלושה ימים בשבוע. מי שמסיים בהצלחה את התוכנית יוכל להתקבל ללימודים בביה"ס למשפטים במכללה, ואף יזכה למספר נקודות זכות אקדמיות.

פרטי התקשרות

אל המכללה למנהל ניתן לפנות בטלפון *5030, או בכתובת http://www.college.org.il/contact.aspx.

רוצה לקבל המלצה
לקורס שהכי מתאים לך?

שם מלא: *
טלפון: *
אני מאשר קבלת הצעות והטבות בטלפון או SMS

או השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם:

שם מלא: *
טלפון: *
תחום:
אני מאשר קבלת הצעות והטבות
בטלפון או SMS

מבזקי בגרות ופסיכומטרי

בניית אתרים tmgroup