מתעניין בבגרות או בפסיכומטרי?
השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם!

שם מלא: * טלפון: *
סגור
דף הבית >> פסיכומטרי >> תרגול פסיכומטרי >> מילים לפסיכומטרי

מילים לפסיכומטרי

פסיכומטרי מתבסס המון על זכרון של מילים, ולכן צריך להקדיש זמן ניכר ללימוד מילים לפסיכומטרי. האתגר העיקרי בלימוד מילים הוא השארתן בראש – ולכן המבחן האמיתי הוא האם אתם עדיין זוכרים את המילים שלמדתם בתחילת הקורס או לפני חודשיים. אנחנו בלחמן דואגים שתזכרו ובדיוק מסיבה זו פיתחנו מגוון תוכנות לימוד מילים לפסיכומטרי, שמתאימות בדיוק למה שאתם צריכים כדי ללמוד (ולזכור!) מילים כפי שצריך.

לחמן מציעה כמה וכמה תוכנות מתקדמות, שלא תמצאו בשום מקום אחר, אשר יכינו וילמדו אתכם מילים לפסיכומטרי. המטרה שלנו היא ללמד אתכם מילים שישארו בזכרון, ולכן בנינו עבורכם פלטפורמות ותוכנות שמבינהן אתם יכולים לבחור את זו שתתאים לכם ביותר, ואף לשלב ביניהן: אינטרנט, סלולרי או נגן MP3. בעזרת תוכנת המילים לפסיכומטרי תוכלו לדעת באילו מילים כדאי לכם להתמקד, איפה צריך להשקיע זמן נוסף ועל מה כדאי לוותר במהלך לימודי המילים לפסיכומטרי, וכל זאת על מנת להבטיח שתוציאו ציון פסיכומטרי מקסימאלי.
 
מלבד התוכנות שלחמן מעמידה לרשותכם, יש לנו גם כמה טיפים שיעזרו לכם ללמוד מילים לפסיכומטרי: 
 

טיפים ללימוד אוצר מילים לפסיכומטרי

1. מילים נרדפות והפוכות -  על מנת להטמיע כמה שיותר מילים לפסיכומטרי, נסו לטוות לעצמכם רשת של מילים הקשורות אחת לשניה – אם כמילה נרדפת ואם כמילה הפוכה. כך המילים לא יהיו מנותקות ו"צפות באוויר", ויש יותר סיכוי שתוכלו להשתמש בהן בזמן המתאים במהלך המבחן הפסיכומטרי.

2. לימדו הקשרים -  בהמשך ל"רשת" שאותה הזכרנו בסעיף הקודם, גם להקשרים אחרים יש מקום כשמנסים ללמוד מילים לפסיכומטרי. ברגע שתבינו מתי משתמשים בכל מילה ומה ההקשר שלה, תפנימו את אופן השימוש בה. לכן,בשעה שאתם לומדים מילים לפסיכומטרי המציאו משפטים עם מילים לפסיכומטרי או אפילו סיפורים קצרים. שיטה זו תעזור לכם להפנים את משמעותה האמיתית של המילה ואת ההקשר שלה.
 
3. חזרו על כל מה שלמדתםלעיתים עוברת תקופה ארוכה מהרגע שהתחלתם ללמוד בקורס פסיכומטרי של לחמן ועד המבחן הפסיכומטרי עצמו. הקדישו זמן גם לחזור על המילים שכבר למדתם שוב ושוב, כדי שתבטיחו שאתם מגיעים לפסיכומטרי עם מקסימום ידע.
 
4. ענו על שאלות פסיכומטרי -  אל תתמקדו רק בלימוד מילים וביטויים לפסיכומטרי ללא קשר לשאלות פסיכומטרי. כאשר אתם מתרגלים שאלות פסיכומטרי, היו גאים בעצמכם על שעניתם נכון אך אל תסתפקו בכך – בדקו אילו מילים אתם לא מכירים ותרגלו גם אותן.
 

נושאים נוספים שיעניינו אותך:

רוצה לקבל המלצה
לקורס שהכי מתאים לך?

שם מלא: *
טלפון: *
אני מאשר קבלת הצעות והטבות בטלפון או SMS

או השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם:

שם מלא: *
טלפון: *
תחום:
אני מאשר קבלת הצעות והטבות
בטלפון או SMS

מבזקי בגרות ופסיכומטרי

בניית אתרים tmgroup