מתעניין בבגרות או בפסיכומטרי?
השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם!

שם מלא: * טלפון: *
סגור

פסיכומטרי חוזר

קיבלתם ציון פסיכומטרי נמוך שלא יאפשר לכם להתקבל לפקולטה שרציתם? אל תתבאסו יותר מדי – תמיד יש הזדמנות שניה. אתם הרי יכולים לגשת אל מבחן פסיכומטרי חוזר ולהעלות את ציונכם באופן ניכר. אם בעבר היה נהוג לחשוב כי לא ניתן לשפר באופן משמעותי ציוני פסיכומטרי, הניסיון של לחמן מוכיח כי יש מי שמצליחים לשפר את ציוניהם ב-100 ואף ב-150 נקודות!

גם אם החלטתם לגשת אל מבחן פסיכומטרי חוזר, זכרו שאי אפשר לגשת אל שני מועדי פסיכומטרי רציפים. מה שאומר שיש לכם כארבעה חודשים לשנס מותניים וללמוד כמו שצריך למועד הבא, כך שבפעם הבאה תהיו מרוצים מציון הפסיכומטרי החדש. כדי להקל על עצמכם, הזכירו לעצמכם שמבחן פסיכומטרי חוזר הוא לא עונש – ראו בו הזדמנות להתעלות על עצמכם ולהעלות את ציון הפסיכומטרי.

 

שיפור ציון פסיכומטרי

אם אתם ניגשים בשנית אל המבחן הפסיכומטרי, מומלץ כי תסיקו מסקנות מהפעם שעברה ותשקיעו את עיקר מאמציכם בפרקים הקשים לכם במיוחד. בנוסף, יכול להיות שלא הצלחתם בפסיכומטרי שעבר כי לעצמכם שתהיו מרוצים מהציון הפסיכומטרי החדש שלכם.

מי שמצליח להעלות את ציון הפסיכומטרי שלו באופן משמעותי, יכול להיות מוזמן ל"פסיכומטרי חוזר" של המרכז הארצי לבחינות והערכה. המבחן החוזר, המתבצע במשרדי המרכז הארצי לבחינות והערכה בירושלים, מגיע לנבחנים שהצליחו לשפר את ציונם באופן דרסטי והעלו כ-150 נקודות מהמבחן הקודם.

המרכז הארצי לבחינות והערכה יבדוק שלא רימיתם במבחן האחרון (אתם לא אמורים לשחזר את התוצאה של המבחן, אלא להוכיח שאתם ברמה המתאימה לציון החדש שלכם) לכן, כל עוד ציון הפסיכומטרי שלכם הושג ביושר ולא רימיתם, רענון כללי של החומר יספיק לפני המבחן. רק מי שעובר את המבחן בירושלים זוכה לקבל את ציון הפסיכומטרי החדש. 

כדי להתקבל לפקולטה שבה אתם רוצים ללמוד, אולי כדאי לכם לשקול בנוסף לשיפור הפסיכומטרי לשפר גם בגרויות וכך להגדיל את סיכויי הקבלה למסלול המבוקש. יועצי הלימודים של לחמן ישמחו להמליץ לכם באילו בגרויות כדאי לכם להיבחן מחדש ביחד עם הפסיכומטרי החוזר.

 

נושאים נוספים שיעניינו אותך:

רוצה לקבל המלצה
לקורס שהכי מתאים לך?

שם מלא: *
טלפון: *
אני מאשר קבלת הצעות והטבות בטלפון או SMS

או השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם:

שם מלא: *
טלפון: *
תחום:
אני מאשר קבלת הצעות והטבות
בטלפון או SMS

מבזקי בגרות ופסיכומטרי

בניית אתרים tmgroup