מתעניין בבגרות או בפסיכומטרי?
השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם!

שם מלא: * טלפון: *
סגור
דף הבית >> פסיכומטרי >> הרשמה לפסיכומטרי

הרשמה לפסיכומטרי

החלטתם להירשם לפסיכומטרי, אבל אתם לא יודעים בדיוק איך לעשות את זה? הגעתם למקום הנכון. באתר של לחמן תמצאו את כל המידע הקשור למועדי מבחן פסיכומטרי, היכן אפשר לגשת למבחן הפסיכומטרי ואפילו באיזה אוטובוס צריך לנסוע כדי להגיע למבחן הפסיכומטרי שלך. אנחנו יודעים שכל ההתארגנויות מסביב יכולות להיות מבלבלות קצת, ולכן השתדלנו לאסוף עבורכם את כל מה שתצטרכו בדרך להצלחה בפסיכומטרי.

יש שתי דרכים להירשם לבחינה הפסיכומטרית:
 

1.   הרשמה לפסיכומטרי באינטרנט

הרשמה לפסיכומטרי באמצעות אתר האינטרנט של המרכז הארצי לבחינות והערכה. הרשמה בצורה זאת מחייבת שימוש בכרטיס אשראי, והיא פשוטה מאוד – עקבו אחר ההוראות ואנו בטוחים שתצליחו.

2.   ערכת הרשמה

רכשו ערכת הרשמה לפסיכומטרי בחנות סטימצקי או באחת מחנויות הספרים של האוניברסיטה. בערכת ההרשמה תמצאו טופס הרשמה לפסיכומטרי ולצדו מבחן פסיכומטרי להתנסות עצמית, שאיתו תוכלו לבחון את עצמכם אחרי הקורס הפסיכומטרי בלחמן. 

מלאו את פרטיכם האישיים והיכן אתם מעדיפים להיבחן בפסיכומטרי ומלאו אילו מוסדות אתם רוצים שיקבלו את ציון הפסיכומטרי שלכם. זכרו שכל האוניברסיטאות מקבלות את הציון באופן אוטומטי ולכן יש לציין רק מוסדות שלא מקבלים את ציון הפסיכומטרי באופן אוטומטי.

הרשמה לפסיכומטרי

שלמו את שובר התשלום של ערכת ההרשמה לפסיכומטרי בסניף בנק הדואר הקרוב (כ-530 ש"ח). באותו מעמד, שלחו את הטופס ואישור התשלום בדואר רשום למרכז הארצי לבחינות והערכה. לאחר כשבוע צפו לאישור כי נרשמתם למועד הפסיכומטרי הקרוב, ושמרו על הטופס שכן הוא מכיל את פרטי המבחן ואת מיקומו.
 
כדאי להקדים ולהירשם עד כמה שאפשר. כך תוכלו להגדיל את הסיכוי שלכם להיבחן בדיוק היכן שרציתם ובמועד שנוח לכם. לא כדאי לדחות את ההרשמה לפסיכומטרי משום שככל שתדחו אותה כך גם תגדל האפשרות שתאלצו לעשות את הבחינה במקום מרוחק. עוד סיבה לעשות את המבחן הפסיכומטרי בזמן היא שלאחר מועד מסויים המחיר של הפסיכומטרי קופץ בצורה משמעותית. לא חבל על הכסף?
 

מידע נוסף על הרשמה

רוצים לקבל את כל התשובות לשאלות בנושא הרשמה לפסיכומטרי?

אנחנו כאן כדי לתת לכם את כל המידע על:
 

רוצה לקבל המלצה
לקורס שהכי מתאים לך?

שם מלא: *
טלפון: *
אני מאשר קבלת הצעות והטבות בטלפון או SMS

או השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם:

שם מלא: *
טלפון: *
תחום:
אני מאשר קבלת הצעות והטבות
בטלפון או SMS

מבזקי בגרות ופסיכומטרי

בניית אתרים tmgroup