מתעניין בבגרות או בפסיכומטרי?
השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם!

שם מלא: * טלפון: *
סגור
דף הבית >> השלמת בגרות >> בגרות במתמטיקה >> בגרות חורף במתמטיקה

בגרות חורף במתמטיקה

בגרות במתמטיקה היא אחת הבגרויות המלחיצות שאיתן מתמודדים תלמידי תיכון ותלמידים שרוצים להשלים בגרויות. אחרי שנים של לימודי מתמטיקה מגיעים התלמידים, משקשקים ומפוחדים, אל הבגרות. הניסיון שלנו בלחמן מלמד, שלרבים מתלמידינו הייתה דווקא תפיסה מתמטית לא רעה בכלל, גם אם כל מה שהם רוצים לעשות הוא בגרות ברמת שלוש יחידות לימוד בלבד. 

בגרות חורף במתמטיקה היא אופציה מעולה למי שמתכנן להיבחן בכמה בגרויות בקיץ ורוצה להפחית מעצמו את העומס הצפוי, או למי שמפחד שיפשל במועד אחד ורוצה להיות מסוגל להבחן שוב בבגרות במתמטיקה באותה שנה. וכך, בגרות חורף במתמטיקה יכולה לפתוח עבורכם אפשרות שלא הייתה קיימת לפני כמה וכמה שנים ולהקל משמעותית על מי שמשפר כמה וכמה בגרויות שלא מקיימות מועד חורף. 
 
אפשר לגשת אל בגרות חורף במתמטיקה בכל רמות יחידות הלימוד: 3 ,4 ו-5 יחידות. השאלונים של בגרות חורף במתמטיקה, בדומה לבגרות קיץ במתמטיקה, הם 003-007. שאלון 003 מופיע בבחינת הבגרות של 3 ו-4 יחידות לימוד, ואילו 005 מופיע במבחנים של 4 ו-5 יחידות לימוד. בחינת הבגרות במתמטיקה בנויה כך שרמת הקושי עולה בהדרגה.
 
בלחמן מודעים לרמות החרדה שיכולים התלמידים להגיע אליהן בגלל בחינת בגרות במתמטיקה, ואין זה משנה אם מדובר בבגרות חורף או קיץ. מסיבה זו המורים שלנו מיומנים ביותר באיתור קשיים ופתירתם, ובהובלת התלמידים שלנו אל הצלחה בבחינת הבגרות ולהתמודדות עם המכשולים הניצבים בפניהם.

נושאים נוספים שיעניינו אותך:

 

רוצה לקבל המלצה
לקורס שהכי מתאים לך?

שם מלא: *
טלפון: *
אני מאשר קבלת הצעות והטבות בטלפון או SMS

או השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם:

שם מלא: *
טלפון: *
תחום:
אני מאשר קבלת הצעות והטבות
בטלפון או SMS

מבזקי בגרות ופסיכומטרי

בניית אתרים tmgroup