מתעניין בבגרות או בפסיכומטרי?
השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם!

שם מלא: * טלפון: *
סגור
דף הבית >> פסיכומטרי >> תרגול פסיכומטרי

תרגול פסיכומטרי

תרגול פסיכומטרי בלחמן נועד לתת לכם את כל הכלים שאתם צריכים להצלחה בפסיכומטרי. בלחמן אנחנו מאמינים שאם אתם רוצים ללמוד כמו שצריך, אתם חייבים להשתמש בעזרי למידה המותאמים להצלחה בפסיכומטרי. בדיוק מהסיבה הזו בלחמן מחלקת ההדרכה בלחמן פועלת לילות כימים ומפתחת בעבור תלמידיה עזרי למידה מעודכנים, אשר יובילו אותם להצלחה בפסיכומטרי.

לחמן מציעה לתלמידיה את חומרי התרגול המתקדמים והמעודכנים ביותר שנועדו להביאם לציון פסיכומטרי שימצה את יכולתם. בעזרי הלמידה אנחנו כוללים מגוון רב של תוכנות ואפליקציות, המשתלבים יחד עם האמצעים האחרים העומדים לרשות תלמידי הפסיכומטרי שלנו – דף הפייסבוק והפורום– אין מצב שלא תמצאו בדיוק את מה שחיפשתם בכל הקשור למבחן הפסיכומטרי.
 

פורטל פסיכומטריפורטל לחמן

פורטל תרגול פסיכומטרי של לחמן מאפשר לכם לתרגל מול המחשב בבית או בכל מקום אחר ולעקוב אחרי ההתקדמות שלכם לאורך כל הדרך. מערכת הפורטל מותאמת אישית לכל תלמיד ולקצב ההתקדמות שלו. תלמידי הפסיכומטרי של לחמן מעידים שפורטל הפסיכומטרי הוא מהכלים החשובים ביותר שיש לתרגול פסיכומטרי מחוץ לשעות הלימוד בכיתה.
 

פסיכומטרי לדוגמאמבחני פסיכומטרי לדוגמא

לחמן מספקת לכם מבחני פסיכומטרי לדוגמא מהשנים האחרונות, בליווי פתרונות מלאים של צוות ההדרכה שלנו. המבחנים נועדו לתת לכם לתרגל את הפסיכומטרי ממש כמו במבחן אמיתי. רצוי לתרגל אותם בתנאים דומים למבחן, בזמן מוקצב בדיוק כמו שיש במבחן, ואחרי שלמדתם היטב את כל החומר.
 

פורום פסיכומטריפורום פסיכומטרי

ללחמן יש פורום פסיכומטרי שמאפשר לכם לשאול שאלות, להתייעץ בנוגע לשיעורי הבית ולשיטות הכי טובות ללימוד לפסיכומטרי. מדריכי הפסיכומטרי של לחמן נמצאים בפורום כדי לענות על כל שאלה שעולה לכם בראש.
 

לחמן פסיכומטרי בפייסבוקפסיכומטרי בפייסבוק

עדיין לא הצטרפתם לעמוד הפייסבוק שלנו? אז למה אתם מחכים? בעמוד הפייסבוק של לחמן תוכלו להתעדכן במה שחדש בפסיכומטרי, לשאול שאלות ולשתף את החברים שלכם בקשיים ובחוויות שלכם מהלמידה למבחן הפסיכומטרי. 
 
 
 
 

רוצה לקבל המלצה
לקורס שהכי מתאים לך?

שם מלא: *
טלפון: *
אני מאשר קבלת הצעות והטבות בטלפון או SMS

או השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם:

שם מלא: *
טלפון: *
תחום:
אני מאשר קבלת הצעות והטבות
בטלפון או SMS

מבזקי בגרות ופסיכומטרי

בניית אתרים tmgroup